Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pampersy z napisem po rosyjsku co to za g???

Polecane posty

Gość gość

Dziewczyny o co chodzi z tymi pampersami, które na opakowaniach mają napis po rosyjsku?? One mają inną strukturę, są jakby cieńsze i dużo mniej chłonne. Moja córeczka w nocy mam mokrą pupkę, muszę ją przewijać, bo już dwa razy przesiusiała te pieluchy. Dlaczego te bez rosyjskich napisów tak trudno znaleźć? U nas w leclerc te rosyjskie są za 39,99, a te "normalne" za 60zł, ale już wolę w te normalne zainwestować. O co chodzi? Putin nie chciał tego szitu i zrzucili do nas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na agito kupiłam ostatnio te normalne. A te cienkie w Tesco są. Tylko że mojej córce nic nie przecieka. Ile lat ma twoje dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojej też przeciekaly, kupiłam.większy rozmiar choć nieadekwatny do wagi i problem zniknal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko ma 21 miesięcy. Moja kumpela też kupiła te rosyjskie i mówiła że strasznie śmierdziały klejem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myslicie guuupie,ze od napisu w jez.rosyjskim pieluchy szybciej przesiąkają?!och,wy blondynki. Tak,jak robią za granica produkty na Polskę,Rumunię,Slowację,itd tak i na Rosję.!! Swiat to globalna wioska!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam od 14 mcy Pampers Premium Care, miałam również te z napisami w jęz. ros. i nie zauważyłam żadnej różnicy poza tym, że na Rosję są produkowane większe paczki (np rozm. 3 u nas ma 60 szt. w paczce a u nich 80, a cena ta sama...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myslicie guuupie,ze od napisu w jez.rosyjskim pieluchy szybciej przesiąkają?!och,wy blondynki. Tak,jak robią za granica produkty na Polskę,Rumunię,Slowację,itd tak i na Rosję.!! Swiat to globalna wioska!!!!!!!!!! Oj ciemna maso nie zabłysnęłaś wcale ,to że coś idzie na inny rynek niż nasz sporo się różni ,dziewczynom nie chodzi o sam napis ale jakość ,zapewne ta różni się od innych tak samo jak niemieckie pampersy a te które są w Polsce jest różnica ,na norweskim rynku tak samo ,nawet płyny do płukania są inne niż te polski rynek ,szampony czy odżywki też .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myslicie guuupie,ze od napisu w jez.rosyjskim pieluchy szybciej przesiąkają?!och,wy blondynki. Tak,jak robią za granica produkty na Polskę,Rumunię,Slowację,itd tak i na Rosję.!! Swiat to globalna wioska!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pardon,poszlo 2.razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie. Pampersy "polskie" są lepsze niż "rosyjskie", ale za to pampersy "niemieckie" są nieporównywalnie lepsze od polskich. Ja kupuje niemieckie w drogerii z produktami z Niemiec za 60zł i są mega dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisałam w tej sprawie do producenta i jedyne co napisał to: "Szanowna Pani. W odpowiedzi na Pani zapytanie dotyczące pieluch Pampers w opakowaniach przeznaczonych na rynek rosyjski informujemy, iż jakościowo nie odbiegają one od pieluch przeznaczonych na rynek polski, natomiast wskaźnik wypełnienia jest niższy, stąd również sugerujemy dystrybutorom niższą cenę sprzedaży, na którą jednak nie mamy wpływu." Wszystko w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też miałąm te pieluchy nr 4+. są jakby cieńsze, trochę gorsze od tych polskich. teraz kupiłam już normlne nr 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też trafiłam na ten badziew w opakowaniu zbiorczym. Rozmiar 4+. Chłonność masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wam powiem, że specjalnie poszukałam sklepu gdzie były jeszcze ten normalne, nieruskie pampersy. Kupiłam i powiem szczerze, że widzę że zwykłe pampersy też zeszły na psy... Mała ma szybko mokrą pupkę. Dla porównania kupiłam kilka sztuk pieluszek happy i są o niebo lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale tu nie o napis chodzi... te pampery bez rosyjskich napisów są pieluchami "starymi", a te z napisem rosyjskim to nowość, jakieś 3 kanaliki.. wystarzy zobaczyć reklamę.. Pieluchy inaczej są zriobione w środku. Ale wg nie są wcale gorsze.. siuśki lepiej się chyba nawet rozkładają.. a nie zbijają w jednym miejscu w pieluszce. Tych starych pampersów już chybe nie będą produkować.. z reklam wynika, że teraz tylko te z kanalikami będą.. a w sprzedaży owszem.. stare też do wyczerpania zapasów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troskliwa_mama
Papmpersy zamawiam w Tesco, parę razy przywieźli nirmalnie, ale ostatnie dwie dostawy były już z "rosyjskimi" pampersami. Po pierwszej partii tych rosyjskich nie miałam żadnych zastrzeżeń, są faktycznie cieńsze ale wg mnie fak samo chłonne. Natomiast ostatni przywieźli pampersy w których odkleja się biały paseczek, który ma zaczepić pampersa! To już uważam za przegięcie! Pampers wtedy otwiera sie i siuśki wylatują bokiem.... Niestety teraz zawiodłam sie na marce Pampers! Zastanawiam sie czy nie przerzucić sie już na inne pampersy, a te olać, skoro taka znana i najlepsza marka olewa swoich klientów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pampersy oryginalne używamy zawsze na noc. kupiłam ostatnio te z rosyjskimi napisami i byłam w mega szoku jak pieluszka przeciekła...od razu widziałam, że różni się od tych dawnych pampersów...kolejna noc znowu pieluszka przeciekła...udało mi się znaleźć stare pampki bez tych rosyjskich napisów i naprawdę są o niebo lepsze...tylko najgorsze jest to, że już teraz ciężko jest je znaleźć...tragedia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chryste, wszystkie Pampersy na Europę robione są w Polsce. Nie ma niemieckich, rosyjskich ani polskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wszystkie które nie są produkowane w Warszawie na Targówku to podróby, proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz pieluch nie uzywamy ale na wiosne jeszcze tak,i jak trafily mi sie te rosyjskie w tesco to niestety kazda przeciekala praktycznie. Tez to zauwazylam. Pozniej jak kupowalam to unikalam tych serii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie jesteście głupie to aż szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli nie chodzi o to, że są z rosyjskimi napisami i te akurat są gorsze to może po prostu wszystkie nowe pampersy są do d...coś na pewno zmienili...nikt mi nie powie, że nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podbijam temat. Trafiłam na ten szajs, zmieniliśmy na Dada Premium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używalam i "Polskie" i "Rosyjskie" pieprzycie głupoty, nie ma żadnej różnicy jakie są napisy na opakowaniu. Są cieńsze ale tak samo chłonne jak te z napisami po POLSKU, NIEMIECKU, Hiszpańsku. A JAK WAM PRZECIEKAJA W NOCY TO czas się je nauczyć dobrze zakładać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jedne mają w środku siateczke a drugie były gładkie. Przynajmniej mi się takie trafiły więc jednak różnica była. Cały czas dziecko na białych pampersach aż do czasu kiedy byłam na wakacjach a w okolicy tylko biedra była. Kupiłam tą dade Premium i do pampersa już nie wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×