Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pan wszystkowiedzacy...wasi partnerzy tez tak maja?

Polecane posty

Gość gość

Nie wiem, moze to ja jestem jakas nieudolna...czesto sie klocimy. Przykladowa sytuacja: jedziemy autem, on kaze mi wlaczyc nawigacje w swoim telefonie a poniewaz ma nowszy smartfon ja nie potrafie tego zrobic przynajmniej nie od tak.raz moze w zyciu wlaczalam nawigacje w jego telefonie Wiec szukam, szukam i slysze "no wlaczylas juz?" Mowie " wiesz co no nie wiem gdzie to masz" " no jak to nie wiesz przeciez juz wlaczalas!" Mowie"ale raz w zyciu! Masz tu pierdylion ikon.ok mam" wlaczylam jak sie okazalo jakas platna nawigacje, jeszcze wieksza awantura i wyrwanie mi telefonu z reki. Klotnia. Siedzimy naburmuszeni. Czesto sie klocimy bo np. Poprosi mnie o cos ja mowie ze nie potrafie, nieumiem(wole nie ruszac jesli nie umiem nic brac sie na sile i spier....c) i slysze "to sie naucz!" "No jak to nie umiesz/wiesz" mam wrazenie ze mam byc wszystkowiedzaca, wszystkopotrafiaca wrecz jak cyborg. Tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie nie mamy tak,z yjesz z jakims psycholem i popieprzencem lecz sie bo dla niego juz za pozno bedzie coraz gorszy z wiekiem,ze tez ty sie na to godzisz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nie mamy tak u nas to ja jestem wszystkowiedzaca ale nie zachowuje sie jak twoj partner

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co moja mama zrobiła z moim tatą jak się mądrzył?? Wystawiła go na rondzie w sąsiednim mieście i wracał pociągiem do domu a póżniej 4km do domu pieszo i skończył mądrzenie jak mama jeżdzi samochodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajne relacje są pomiędzy wami a poza tym chyba nieudolna bo skoro już włączyłaś ją wcześniej to dlaczego teraz nie potrafisz :-D On cię najzwyczajniej w świecie ośmiesza przed samą sobą że nic nie potrafisz :-) po co ci mówi byś robiła coś czego nie potrafisz ? ;-) Znalazł sobie kogoś przy kim podnosi sobie samoocenę i tyle :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo moze wlaczalam ja dawno temu i tylko raz? Moze sobie cos pozmienial i poprzestawial w telefonie? Doinstalowal druga nawigacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko pięknie fajnie ale czemu nikt nie weźmie pod uwagę, że być może dziewczyna to życiowa mazepa i wiecznie gęga "nie umiem"? Może facet ma dosyć, może ona faktycznie jest typem, który nigdy nic nie potrafi zrobić samodzielnie? Tak tylko mi to przyszło do głowy, nie, żebym osądzała. Ale wszyscy jak jeden mąż wlazłyście na faceta - a być może ten kij, jak i każdy inny, ma dwie strony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem tyle: miedzy nami jest spora roznica wieku. 10 lat. Co za tym idzie facet ma wieksze doswiadczenie zyciowe w wielu kwestiach. Nie raz nie dwa mowilam mu ze mogl poszukac rowiesnicy, przeciez do cholery majac 20 kilka lat nie wiesz tyle co bedac po 30tsce. Gdyby tak bylo to ilu bledow zyciowych by sie uniknelo. I nie narzekam wiecznie ze nie umiem/wiem-jesli wiem lub umiem to robie i juz. Ale on sadzi ze ma cyborga w domu. Jak on nie potrafi elektrycznych spraw jakas naprawa gniazdka czy cos to ja mu jazd nie robie-akurat ja umiem i robie i po krzyku. Nie pytam 10.000 razy "czemu Ty tego nie umiesz?! To takie banalne!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to zacznij, wtedy poczuje to co ty. Na pewno nie są to normalne relacje, normalnie kochających się ludzi. Dla przykładu - z tym gpsem miałam identyczną sytuację jak ty. Mąż zjechał na pobocze, sam wszystko poustawiał i pojechaliśmy dalej. Ani jemu ani mnie do głowy nie przyszło robić sobie z takiej głupoty przykrość, docinać sobie czy się na siebie obrazić. Niedojrzałe to i świadczące o braku partnerstwa niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie... ale zauważyłem, że koleżanki w związkach z dużą różnicą wieku były zwykle traktowane protekcjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, widzę, że Ty też masz starszego :) Może to norma w takich związkach? Może starsi faceci czują się... z jednej strony bardziej patriarchalni, a z drugiej przeszkadza im mniejsze doświadczenie partnerki? Może tak naprawdę chcieliby kogoś dojrzałego w młodym ciele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Między mną a mężem również jest duża różnica wieku. Ja nie pouczam go w jego sprawach, nie prowadzę samochodu, bo wiem, że byłoby kierowanie z bocznego fotela, jeżeli zaczyna mnie poprawiać to mu mówię, że zrobi to lepiej sam. Osobiście jestem lepsza w wielu dziedzinach o czym on doskonale wie, ale się z tym nie obnoszę, nie potrzebuję się dowartościowywać czyimś kosztem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W wielu dziedzinach jest jak dziecko we mgle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale halo, chwileczke....chyba nie sadzicie ze jest jakas 20 latka z umyslem, doswiadczeniem i wiedza 30 latki? Moze byc dojrzala emocjonalnie ale nie ma to nic wspolnego z doswiadczeniem zyciowym-tym czego sie czlowiek nauczyl, co widzial,co przezyl. Albo rybki albo akwarium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam tak. np teraz chciałam sobie poleżeć a trzeba było jechać na zakupy więc maz wziął dziecia do auta i pojechali. dzwonił już z 5 razy pytając o to czy dobrze wybrał i nie robię mu wymówek tylko cieszę się błogim lenistwem w domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzwonił już z 5 razy pytając o to czy dobrze wybrał x Twój mąż jest ubezwłasnowolniony? Albo niedorozwinięty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×