Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Panie po cc prosze o pomoc

Polecane posty

Gość gość

Witam 3 tygodnie temu mialam cc. Teraz blizna jeszcze nie jest wygojona itp ale nad blizna mam faldke tluszczu ktory mi tak zwisa nad blizna , a brzuch jakby odciety. Pod ta faldka tluszczu moge sobie wlozyc palec., tak jakby go sobie schowac . Czy ten brzuch mi sie kiedys zrowna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem 2 mce po cc i też tak mam i tez mnie to zastanawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zaniknie, tylko potrzeba czasu. U mnie znikło po 6 miesiącach dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:37 czy cwiczylas zeby to zaniklo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko tyle wypowiedzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zniknęło ale nawet nie wiem kiedy. W każdym razie na pewno szybciej niż pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej. u mnie taka lekka fałdka była jedynie po jednej stronie blizny. Została do dziś, ale mniejsza. Jestem 6 lat po cc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie nie zniknelo, bo w ciazy nialam wielki brzuch a. przed zajsciem bylam bardzo chuda. Dziecko 4200, duzo wod i za waska miednica. Skora sie juz nie wstapila. Po 8 latach druga ciaza, jestem prawie 3 m po porodzie i skory wisi wiecej, podobnie jak w pierwszej waska miednica dziecko 4 kg i duzo wod. Lekarz orzy cc powiedzial ze taka moja budiwa, ze te brzuchy wielkie i z przodu, mam zrosty i rozciagniete powloki brzuszne. U mnie tylko plastyka brzucha. A co sie nacwiczylam, smarowalam po ciazy. Przed ciazamu brzuch plaski i umiesniony... To juz tylko wspomnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie to samo co u Pani powyzej. Drobna budowa, duze dzieci. 2 lata po i dalej jest wor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ćwiczyłam w ciazy ( rower) i ta fałdka była mała. Zaraz po połogu zamiast auta czy autobusu jeździłam wszędzie na rowerze i po kilku tygodniach brzuch wyglądał jak przed ciąża. Miałam bliźniaki wiec brzuch był kolosalnych rozmiarów. Ale muszę sie zgodzić z tym ze dużo tez zależy od naszej budowy. Ja mam budowę bardzo kobieca ( biust, biodra, talia) w ciazy urosłam trochę wszędzie, prawie rok zajęło mi wrócenie do wagi z przed ciazy ale dzis ciało mam takie jak bym nigdy w ciazy nie była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem dwa miesiące po cc i mam taka fałdkę ale widzę ze się stopniowo zmniejsza. Niedługo zacznę ćwiczyć i zobaczę czy są efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie tez była a teraz po 10mscach nie ma ale byc moze ma to tez związek ze schudnieciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po poerwszej ciazy szybko to zniknelo po drugiej tez ale nie moge schudnac 5kg mimo cwiczen i diety. Chyba wybiore sie do lekarzy bo mnie troche niepokoi jestem mloda a nie moge schudnac kilku kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mimo cwiczen diety 7lat po cc nadal wisi. W ciazy przytylam 14kg zero rozstepow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim problemem były zawsze rozstępy, w okresie dojrzewania za szybko urosłam, więc rozstępy pojawiły się szybko, największe występowały pod kolanami, co sprawiało, że wstydziłam się zakładać sukienkę lub spodenki. W internecie znalazłam Klinikę Dr Legrand, byłam bardzo ciekawa czy mogą mi pomóc, bardzo miła Pani udzieliła mi informacji przez telefon i zaprosiła na konsultację, bez zastanowienia zgodziłam się. Pani Anetka przeprowadziła konsultację i sierdziła że jestem idealną kandydatką do przeprowadzenia zabiegu laserem IPIXEL. Bardzo się bałam, ale dzięki jej profesjonalnemu podejściu strach przeszedł. Zabieg był szybki i mnie osobiście nie bolało. Po pierwszym zabiegu zauważyłam znaczną poprawę kondycji mojej skóry. Po drugim rozstępy stały się prawie niewidoczne, a po trzecim nie mam śladu. Jestem zachwycona Kliniką, profesjonalizmem obsługi oraz najwyższej jakości sprzętem, na pewno będę do niej wracać i polecać znajomym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×