Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tuesdayy

Pas do zabezpieczenia fotelika na pasy na isofix

Polecane posty

Gość tuesdayy

Słyszałam o możliwości kupienia dodatkowego pasa bezpieczeństwa montowanego na isofix dla fotelików bez isofix na same pasy co o tym myślicie ?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorce chyba chodzi o pas ktorym mozna przypiac fotelik do uchwytow isofix w samochodzie...? Troche nie rozmiem sesu w kupowaniu fotelika bez isofix jak sie ma samochod z uchwytami isofix, roznica w cenie jest naprawde niewielka.. A o pasach nie slyszalam ale w ostatecznowci tak moze to byc jakies wyjscie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam taki fotelik i samochód na ISOFIX nie słyszałam o takim pasie zawsze dodatkowe bezpieczeństwo jak takie coś się nazywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie widzę większego sensu montowania czegoś takiego. Mam fotelik montowany na pas. Wcześniej był na isofix, ale jest zalecane, aby po osiągnięciu pewnej wagi dziecka zapiąć go pasem. Mój fotelik ma po prostu nogę stabilizującą i pasy mocujące przypięte do szyn przedniego fotela. Jest bardzo stabilnie, nic się nie rusza i nie potrzeba niczym więcej dopinać. Jest jak wbetonowany w siedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fotelik nie powinien się ruszać a jak komuś się rusza to jest źle przymocowany i trzeba to poprawić. Nie wiem czy jest sens z takiego pasa korzystać, z drugiej strony każde dodatkowe zabezpieczenie w razie (odpukać) zdarzenia będzie na wagę złota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki za tego posta, cos waznego w calym morzu hamstwa i wyzwisk na kafeterii. Mam fotelik britaxa evolva, jak go kupowalam dla syna to nie bylo opcji isofixa, teraz w najnowszym modelu ten fotelik juz ma isofix ale nie bede przeciez nowych fotelikow kupowac. Z pewnoscia zamowie ten pas. A dla corki kupie fotelik z isofixem w przyszlosci, bo jest to duzo bezpieczniejsze. Ktos tu napisal, ze po co jak jest pas. Po to, by fotelik byl jak najbardziej stabilny, zwieksza to bezpieczenstwo w razie czego bo dziecko w foteliku nie lata po tylnim siedzeniu. Obejrzyj prosze crash testy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tuesdayy dziś Słyszałam o możliwości kupienia dodatkowego pasa bezpieczeństwa montowanego na isofix dla fotelików bez isofix na same pasy co o tym myślicie ?? oczko.gif Zgłoś gość dziś nie rozumiem Zgłoś gość dziś Autorce chyba chodzi o pas ktorym mozna przypiac fotelik do uchwytow isofix w samochodzie...? Troche nie rozmiem sesu w kupowaniu fotelika bez isofix jak sie ma samochod z uchwytami isofix, roznica w cenie jest naprawde niewielka.. A o pasach nie slyszalam ale w ostatecznowci tak moze to byc jakies wyjscie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupilam fotelik 9-36 kg bez izofixow bo wtedy nie bylo takich z isofixem. To bylo kilka lat temu a fotelik jeszcze bedzie uzywany sporo, wiec pas kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drinka87
fajny pomysl nie wiedzialam ze cos takiego istnieje tez cierpie z powodu braku isofixa w foteliku na pewno sie zaopatrze bedzie bardziej stabilnie i na pewno bezpieczniej niz bez, dziekuje za informacje pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy to mocowanie może być do fotelika 15-36 kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HolaJola
Jak się spytałam sprzedawcy to powiedział, że może to być do każdego typu fotelika na pasy i zawsze stanowi extra zabezpieczenie poza standardowymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×