Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NIKA-HOPE

PASEK SW.DOMINIKA

Polecane posty

Gość NIKA-HOPE

Widze,ze na forum jest duzo kobiet,ktore staraja sie o dziecko-wiele z nich robi to calymi latami i bezskutecznie.Ja rowniez chcialabym miec dzidzie i jakos do tej pory sie nie poszczescilo.Pierwsza ciaza obumarla,o nastepna sie staram...Nie jestem gorliwa katoliczka biegajaca co niedziele do Kosciola,ale wierze i modle sie tak jak potrafie-przyjmuje religie jako cos bardzo prywatnego,a nie instytucjonalnego.W Polsce znajduje sie Klasztor Sw.Dominka-w Grudku.Slynie on z cudow,ktore dotycza zachodzenia w ciaze kobiet,ktorym np.medycyna powiedziala,iz matkami nie zostana nigdy,tam jezdza pary prosic o laske zostania rodzicami,gdyz Sw.Dominik jest patronem kobiet brzemiennych i majacych problemy z ciaza-zajsciem,donoszeniem,urodzeniem zdrowego dziecka.Nie trzeba jednak tam jechac,zeby moc dolaczyc do grona ludzi oddajacych sie pod opieke temu patronowi.Mozna poprosic Siostry Dominikanki o tzw."pasek Sw.Dominika" i wlasciwa modlitwe w tej specyficznej intencji.Jesli ktoras z kobiet jest zainteresowana tym tematem,to piszcie-podam wiecej informacji.Pozdrawiam wszystkie "staraczki"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile kosztuje ten pasek
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starłam sie wiele lat
pierwsza ciąża in vitro druga 100% wpadka ja myslałam ze to kolejne kłopoty kolejna operacja a tu taki klops Do dzis nie wiem jak to sie stało współzycie raz na miesiac pod koniec cyklu i takie To chyba trzeba juz niechciec trzeba sobie powiedziec a własciwie po co mi to trzeba odpuscic i wtedy Moje PODANIE do Boga zostało rozpatrzone pozytywnie A co do PAska nosiłam ale i tak pierwsza ciąza była wymyslem medycyny dopiero druga to był dar Synek jest wspanialy do mnie podobny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasek nic nie kosztuje.. piszesz do siostr mejla, z prosba o przyslanie paska ,podajesz adres i Ci przysylaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKA-HOPE
Pasek nic nie kosztuje,ale mozna (i wydaje mi sie,ze wypadaloby) wplacic po otrzymaniu paczuszki jakis datek na Klasztor-tak z wdziecznosci.Siostry nie wymagaja pieniedzy,przysylaja za darmo.To wlasciwie jest rodzaj tasiemki,nie typowy pasek z klamerka.Najwazniejsze jednak,ze dziala i potwierdza to wiele kobiet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starłam sie wiele lat
ten pasek nie kosztuje nic dzwonisz do Sióstr lub zamawiasz przez neta wysylaja ci go bezinteresowanie Podajesz swoje Imie One codziennie całym zgromadzeniem uczestnicza we mszy na ołtarzu sa skałdane kartki z imionami Kobiet które prosza o potomstwo siostry mówia ze jak juz urodzisz to nie zapomnij podziekowac i koniecznie chca zeby przyjechac pokazac tego berbecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKA-HOPE
Ja wierze,ze to pomaga-sama nosze ten pasek i odmawiam modlitwe-zobaczymy:-) Jutro mam termin okresu...trzymajcie kciuki,zeby nie nadszedl i to z wlasciwej przyczyny!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starłam sie wiele lat
za moja pierwsza ciaze tzn szczesliwe urodzenie dziecka modlił sie cały zakon sióstr w Czestochowie mam w rodzinie dwie siostry zakonne One mi pomogły Bo nie wiem czy wiecie ze wiel kobiet by chcialo takiego wstawiennictwa ale to nie jest takie proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKA-HOPE
Ja gdy pierwsza ciaze stracilam,to sie zalamalam kompletnie ale potem pomyslalam,ze modlilam sie o zdrowe dziecko i najwyrazniej to malenstwo zdrowe by nie bylo wiec stalo sie tak,ze odeszlo,zebym mogla miec szanse na nastepne-zdrowiutkie i radosne..Zawsze w takich chwilach jest ciezko ale trzeba szukac wsparcia tak gdzie tylko mozna.Teraz gdy wznowilismy z mezem proby o nastepne dziecko,wsparcia szukam wlasnie u Sw.Dominika.Pomogl innym,moze zechce i mnie pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKA-HOPE
To nie chodzi,czy sa rowni i rowniejsi,tylko o to ile osob za ciebie sie modli,zeby dana prosba sie spelnila-skoro ktos sie za ciebie modli tzn.ze albo o to prosisz,wiec wierzysz,iz moze to pomoc albo jestes wart tej modlitwy-tego,aby sie za ciebie wstawic u Boga-i to wlasnie jest wstawiennicto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaahhhaaa
Czyli jak mam znajomosci wsrod ksiezy albo siostr zakonnych i one (po znajomosci) beda sie za mnie modlic to mam wieksze szanse na ciaze niz biedna kobieta, ktora takich znajomosci nie posiada? Tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak żeby ktos zakonu
siostra czy zakonnik zgodził sie zdeklarował ze kazdego dnia twojej ciazy bedzie/lub ą wstawiac sie za Toba to jak ktos jest niewtajemniczony to nie jest dla kazdego IDZ SPRÓBUJ SZCZESCIA jak uwarzasz ze wejdziesz z ulicy jest wiele kobiet które prosiły o takie wstawiennictwo i uzyskały obietnice na jeden dzien Przed Bogiem wszyscy jestesmy równi ale ja wtedy w Akcie desperacji poszukałam Sobie Adwokatów i gadac co chcecie zadziałało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie znajomosci
TYLKO NAWET TAKIE ZNAJOMOSCI TEZ SA DANE Z GÓRY IDE bo widze niezrozumienie tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ()()()()()()()
Ja byłabym zainteresowana takim paskiem - możesz podać więcej szczegółów ???? Staramy się z mężem ponad 2 lata o dziecko i nic....Byłabym wdzięczna o namiary..Dzięki :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wpisz w google
adres sióstr tam jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKA-HOPE
Czy sa na forum jakies kobiety,ktore nosily ten pasek i pomoglo?Mozecie podzielic sie wspomnieniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziuda28
witam was mi dziewczyny podały adres gdzie najlepiej napisac o pasek św.dominika ja napisałam na adres siustr z krakowa dominikanek i cisza dziewczyny na forum pisały ze najlepiej napisać pod ten adres pasekgrodek@dominikanie.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziuda28
witam ja dziś dzwoniłam do siustr dominikanek o pasek św.Dominika mimo to że jestem po rozwodzie chodż na inych portalu dziewczyny mnie obrzucaja błotem za to że w życiu mi sie nie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fisherowa....
Ludzie, dajcie sobie spokój z paskami :-O czy nie wystarczy po prostu szczerze i gorąco prosic Boga o dar macierzynstwa????? Owszem, mozna za wstawiennictwem jakichs swietych (ja np. ukochałam sobie bł. ksiedza Popiełuszkę - skutecznie ;-) ) ale juz nie wymyslajmy gadzetów.... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wdzieczna
Szanowne Panie, dziekuje ze dzielicie sie informacjami na temat paska sw. Dominika. Od razu napiasalam prosbe o modlitwe w intencji zdrowia mojej mamy bo wybadala sobie guzek w piersi, nastepnie po mammografi wezwano ja do konsultacji lekarskiej. To dopiero przed nami, ale do tego czasu moge poprosic o modlitwe za jej zdrowie i unikniecie choroby nowotworowej. Dziekuje Wam za taka mozliwosc, bo nie umialam sie uporac z ta przykra informacja i przypomnialam sobie ze kiedys ogladalam reportaz o Siostrach ktore dla poczecia dziecka wreczaly specjalny pasek... Tyle pamietalam, reszte odczytalam z Waszych wpisow. OD RAZU jakos sie usmiechnelam i poczulam spokoj wobec tej informacji o guzku mamy. Bedziemy czekac na konsultacje, ale wiem ze cos zrobilam by mame i jej zdrowie w ten sposob wesprzec. Polecam Wam tez korzystac z modlitwy Siostr w roznych intencjach, bo Pan Bog czeka na nasze kontaktowanie sie z nim, a my zazwyczaj myslimy ze sie same musimy ze wszystkim zmierzyc. Ja tez sie tak zapomnialam. Jestem Wam Wdzieczna i zycze zdrowia, usmiechania sie, spokoju wewnetrznego i zdrowych dzieci ile ich sobie zyczycie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, ja też napisałam prośbę w tej sprawie i pasek został już wysłany, a proszę mi powiedzieć, czy można złożyć jakąś ofiarę w tej intencji? Jakiś numer konta? Bo ja poprosiłam, ale nie podały mi numeru konta przez maila. Gdzie można składać te datki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na stronie sióstr jest nr konta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok juz znalazłam mam :) dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No własnie autorko... jak trwoga to do Boga, co? ;) Jakim cudem wierzysz w takie rzeczy skoro nie jesteś katoliczką tylko masz wymyślonego Boga z wymyślonymi przez siebie zasadami (nie chodzić do domu bożego a modlić to najlepiej się swoimi słowami). Wymyśl sobie swoich swiętych, swoje opaski bo to co robisz wieje hipokryzją straszną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest koncert życzeń, jak ktoras pisała ze się spelnia. Podstawa jest wiara w Boga i modlitwa... Zadaj sobie pytanie. Czy wierzysz w Jezusa? Kochasz Go i przyjmujesz w sakramentach? Jesli tak to pasek jest poświęcony i pomaga tym którzy wierzą naprawde. Ale jesli traktujesz pasek jak "spelniacz życzeń" to wspolczuje. Tu wazna jest wiara..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha jak ktos był na in vitro i później nosil pasek to hipokryta jest. Wiara w Boga nie dopuszcza in vitro. Wiec albo Bóg albo sztuczne zapłodnione.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:51 nie wiara w Boga nie dopuszcza in vitro tylko Kościół Katolicki nie dopuszcza in vitro, błagam, nie mieszajcie wiary z religią, przecież to żałosne że ludzie tego nie odróżniają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnina
ja tylko zaczelam odmawiac z mezem modlitwe z obrazka sw Dominika i po wielu latach zaszlam w ciaze! chwala PANU!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ma byc XXI wiek?! Wierzyć sie nie chce. Ale noscie sobie, skoro wam to dobrze dziala na psychikę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem Wam że nie tak dawno byłam w ciąży. Okazało sie że musze mieć operacje i ciaze strace, lekarze dali mi 2 dni na co- nawet nie wiem, chyba pogodzenie sie z tym oraz oczywiście by uzupełnić badania, mieć pewność że ciąża nie jest do uratowania. Cała noc przed operacją modlilam sie o cud. Cała, nie spałam zupełnie, to była rozpacz nie porównywalna z niczym. Bałam sie śmierć a jeszcze bardzie utraty ciąży. Cudu nie było, poczułam sie strasznie po operacji. Jakby ktoś wyrwał mi ostatnią nadzieje. Niestety ciążę straciłam, po jakimś czasie znowu zaszlam w ciążę tak sie cieszyłam i znowu w wyniku komplikacji ciaze straciłam a wraz z nia jajowod i możliwość kolejnej ciąży. TAkie nakręcanie sie na cud, może być gwoździem do trumny , nie każda kobieta jest w stanie znieść ten zawód. W miedzy czasie widziałam nie jedna matkę w ciąży palaczke, pijaczke, niczym nie zaslugujace na ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×