Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

patrzcie na ksiezną Kate jak super wyglada

Polecane posty

Gość gość

Kilka godzin po porodzie wychodzi ze szpitala, fryzura szpilki, uśmiech dziecko na rękach a Wy ?? Narzekacue że musicie odpoczywać 3 dni bo tak ciężko. Śmiech na sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbym miała niańki, prywatnego stylistę, fryzjera i kosmetyczkę też bym tak wyglądała dzień po porodzie. Niestety rodziłam 23 h, ostatecznie i tak musiałam mieć cc, a potem zajmowałam się dzieckiem, więc w życiu bym tak nie wyglądała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie mi nikt po porodzie nie pomagał tylko zajmowałam się dzieckiem sama, byłam po cc i w nocy tez miałam dziecko ze sobą jak jeszcze nie mogłam chodzic, więc trzymałam je całą noc na rękach bo płakało w wózeczku, nie zmróżyłam oka bo bałam się, że je upuszcze. Ciekawe, czy księżnej Kate też nikt nie pomagał? Bo myślę, że zajęli się dzieckiem, żeby mogła się chociaż zdrzemnąc po porodzie, a potem makijażysta i fryzjer wzięli ją w obroty, więc o czym w ogóle mowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cóż, ja po porodzie sn byłam tak zmęczona, tak obolała, że się w głowie nie mieści. Nie miałam siły gaci założyć z podkładem, położna mi pomagała. Popękałam, byłam szyta, straciłam sporo krwi. Podejrzewam, że u Kate nic takiego miejsca nie miało. Na starcie pewnie dostała ZZO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja po porodzie nie wygladalabym tak nawet ze sztabem stylistow, fryzjerow i makijazystow, nie mialam sily wstac, jak juz w koncu dalam rade po jakichs 3 godz bo musialam na siku, to zemdlalam siedzac na kibelku. Wiec ja podziwiam ale bron Boze nie zazdroszcze. Pozdrowienia dla swiezo upieczonych mamusiek!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ona już tak drugi raz wygląda, znowu rano rodzi wychodzi wieczorem do domu uśmiechnięta jak gdyby nigdy nic się nie stało, dziwne to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko ile jeszcze tych tematow zalozysz ?? dajesz jak zdarta plyta , stajesz sie nudna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo to nie Kate rodzi tylko surogatka - wynajaeta macica a Kate chodzi tylko z wypchanym brzuchem surogatka rodzi Kate przyjezdza do szpitala bierze dziecko i jest git :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez rodzilam w Anglii i powiem wam znawczynie ze ja po morfinie i etonoxie spalam jak zabita a po epiduralu w Anglii zostajesz po porodzie jeden dzien bo jest b.mocnym srodkiem takze wyglad Kate zawdziecza to ze porod odbyl sie szybciej zeby nie bylo rozglosu i szumu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakie to żenujące
Na pewno urodzila 3, albo 4 dni wstecz.Nawet gdyby miała super opiekę na pewno nie wyglądała by tak kwitnąco.Każda kobieta jest taka sama i te same reakcje po porodzie,więc nie słuchajcie bredni ze zaraz po porodzie założyła szpilki i w tym samym dniu przyszła ją uczesać fryzjerka, nie mówiąc o tym że pokazuje dziecko które podobno w tym dniu urodziło się!Kto rozsądnie myśli, w te bzdury nie uwierzy. Urodziłam córkę, ale dopiero wyglądałam przyzwoicie 5 dni po porodzie.Tak bez bajerów angole!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazdy jest inny i to ze ty wygladalas dobrze dopiero na 5 dzien to nie znaczy ze każdy tak ma. Ja zaczelam rodzic o 6 rano i tego samego dnia juz o 4 bylam w domu. Wygladalam normalnie, sama sie uczyesalam, podmalowalam i wyszlam normalnie. Nie mialam stylistow, ale wydaje mi sie ze wygladalam calkiem dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ksiezną Kate jak super wyglada moze rodzila wczesniej jednak patrzac na jej nogi widac ze sa opuchniete ,sadze ze to sa jej dzieci a nie wynajeta inna kobieta ,jej maz w.mial trudne zycie ze wzg ,na diane ,zycze im normlnej rodziny i duzo dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiecie ze ja jej współczuję. Nie wazne jaki miała poród, ale na pewno była wymęczona i obolała. Ale zaraz po porodzie MUSIAŁA wskoczyć w szpilki, wystylizować się na miss, miec uśmiech na twarzy i pozować reporterom. Ja po porodzie marzyłam o kapieli i o śnie a nie o paradowaniu przed tłumem obcych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margaret daczes
Ja dokładnie w dniu porodu (rodziłam o 5 rano) wyglądałam już świetnie. Czułam się bardzo dobrze, rodziłam 1.5h ze znieczuleniem (sn), tego samego dnia chodziłam, brałam sama prysznic. Popołudniu już byłam delikatnie podmalowana, no fryzury nie miałam (kitka) ale gdyby mi się chciało - i włosy mogłabym ułożyć sobie na szybko :D A to wszystko dlatego, że po porodzie roznosiła mnie wręcz ze szczęścia energia i zwyczajnie miałam ochotę ładnie i czysto wyglądać :) Sukieneczkę co prawda zamieniłam na wygodną piżamę no ale księżną Kate nie jestem :D Tak więc nie mierzcie wszystkich własną miarą, bo nie każda poród przeżywa jak misję w Afganistanie, drogie mamy :) Dla mnie w każdym razie jej wczorajszy wygląd nie był niczym szokującym i nienormalnym. Współczuję tego, że ktoś nie umie sobie wyobrazić tego, że kobieta w dniu porodu (ale po porodzie) może wyglądać kwitnąco. Zwłaszcza będąc KSIĘŻNĄ i mając zapewne sztab ludzi, którzy jej w tym pomogli :) A tej pierwszej wypowiedzi po autorce nie kumam; tzn co? Gdybyś miała fryzjera, makijażystę i stylistę to byś rodziła mniej niż 23h? Brak logiki w twoim poście, co najmniej podwójnie tam sobie przeczysz :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie po porodzie tez rozpierala energia cieszylam sie ze to juz bo mialam dosyc ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś to jednak niska cena za luksusy w jakich żyje. Coś za coś. Wiedziała na co się pisze. Tyle się ludziom od niej należy. Łaski nie zrobiła. Użalać się nad nią? BŁAGAM! Pierdyliardy funtów z kieszeni podatników idą na ciuchy, stylitów, podróże, luksusowe jedzenie, kosmetyki, służbę, a jej jedyna "praca" to rodzenie dzieci, świecenie ryjem na bankietach i uczestniczenie w akcjach charytatywnych gdzie wszystko jest zorganizowane, a ona ma tylko przyjść i pomachać :o no rzeczywiście biedulka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie się podoba to, że sama ubrała się na żółto-biało, a dziecko na biało, u mnie w rodzinie dziewczynki mają tyle różowego, że rz/y/g/am na sama myśl :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu z 22:25 chyba nie wiesz co piszesz:D Może najpierw dowiedz się ile podatnicy w UK płacą na rodzinę królewską:D zapewniam cię, że ty płacisz w PL więcej na strój pani Kopacz i więcej płaciłaś na mieszkania dla dzieci Tuska:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na ch...uj ci studia jak masz Bronka za prezydenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
margaret daczes dziś Ja dokładnie w dniu porodu (rodziłam o 5 rano) wyglądałam już świetnie. Czułam się bardzo dobrze, rodziłam 1.5h ze znieczuleniem (sn), tego samego dnia chodziłam, brałam sama prysznic. x Właśnie:) 1,5h ze znieczuleniem. Księżna rodziła też tyle, ściślej 2h. Do dyspozycji najlepsze znieczulenie na rynku. Po takim porodzie gdzie jest minimum zmęczenia to można tak wyglądać. Przejdź 30godzinny poród to zobaczymy jak będziesz wyglądać. Ja już chodziłam 2-3 godziny po porodzie:) Przeszłam 10 metrów do ubikacji, z ubikacji mnie wyniesiono:) Im krócej się rodzi tym więcej zostaje sił. Mam porównanie pierwsze 30 drugie 10. Niebo, a ziemia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widac jest stowrzona do rodzenia, albo... nie miała kasy, żeby dłużej siedziec w prywatnej klinice i ja Wiliam wziął za włosy i do domu kobieto, bo za drogo to kosztuje;) Juz nie plujcie na nią - robi co może zeby sie godnie prezentować jako żona następcy tronu - czego jeszcze można chcieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rany to czemu sobie nie załatwicie znieczulenia?? każda chce mieć dzieci ale o dobry poród nie zadba tylko byle taniej w jakimiś Wygwizdowie Dolnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ale ona już tak drugi raz wygląda, znowu rano rodzi wychodzi wieczorem do domu uśmiechnięta jak gdyby nigdy nic się nie stało, dziwne to wszystko xx Mnie się wydaje, że ona rodzi te dzieci kilka godzin wcześniej, niż jest podane. 10 godzin po porodzie to się jeszcze nogi trzęsą, bo jeszcze jest krwotok. Makijaż, ramię mężusia i jakoś się doczołgała z uśmiechem do auta. Tam gdzie "wypoczywa" nikt jej nie widzi, to i nie wie, czy nogami nie smyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie byłyscie przy porodzie to nie komentujcie bo to wszystko jest pod publike robione. Przeciez logiczne jest że media zostały poinformowane po porodzie a nie przed, zeby mogła rodzic w spokoju wiec mogła urodzic killa dni przed, odpocząć, ogarnąć się i wrócić do domu. Przecież to księżna i jej za żadne skarby świata nie wolno pokazać się publicznie bez fryzury, makijarzu i uśmiechu na ustach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorry ale komu sie nogi trzesa? Mi nic sie nie trzeslo:D Urodzilam i tego samego dnia wyszlam o wlasnych zapewniam, ze nie trzesacych nogach:P Krwotoku tez nie mialam, bo z krwotokiem nikt by mnie ze szpitala nie wypuscil:O Krwawilam, ale to normalne chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://fakty.tvn24.pl/zdjecia/02-05-royal-baby-2-ksiezna-kate-urodzila-corke,45472/02-05-royal-baby-2-ksiezna-kate-urodzila-corke,3832100.html Przyjrzyjcie się, to dziecko jest chyba starsze niż 10 godzin. Takie dziecko jest na drugą dobę dopiero. Można by się kłócić o starsze, ale to dziecko jest starsze niż 10 godzin. A nie jest tak duże, aby zwalić na wagę. Moje miały po 4,5 kg, a tak wyglądały dopiero na drugą dobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś sorry ale komu sie nogi trzesa? Mi nic sie nie trzeslosmiech.gif Urodzilam i tego samego dnia wyszlam o wlasnych zapewniam, ze nie trzesacych nogachjezyk.gif Krwotoku tez nie mialam, bo z krwotokiem nikt by mnie ze szpitala nie wypuscilpechowiec.gif Krwawilam, ale to normalne chyba x Jak rodziłaś godzinę i ze znieczuleniem to możliwe, że nogi ci się nie trzęsły, ale nie opowiadaj, że ze zwykłą podpaską kilka godzin po porodzie szłaś.Miałaś silne krwawienie i nie zaprzeczaj. Pisząc krwotok miałam na myśli to, że się leje z ciebie 3 razy bardziej niż przy obfitej miesiączce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi np nie pozwolono w szpitalu przez kilka godz po porodzie samodzielnie wstawać i chodzic i przez całą dobę robić spacerów z dzieckiem bo podobno organizm jest tak osłabiony porodem że można dostać zwrotów głowy, upaść itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo to dzieki profesjonalnej i kosztownej opiece i zabiegom ktore sa niedostepne dla zwyklych smiertelnikow.jedna ze szwedzkich ksiezniczek tez wyszla ze szpitala pare h po porodzie, na wlasnych nogach, z usmiechem i wygladala lepiej niz ktos jak my po 8 godzinach pracy.jakis dziwny zbieg okolicznosci ze to dotyczy ksiezniczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy pierwszym dziecku były spekulacje, że urodzone kilka dni wcześniej, przy drugim po obejrzeniu zdjęć i wklejeniu linku, jestem skłonna uwierzyć, że tak było na pewno w przypadku drugiego dziecka. Właśnie dlatego, że nie było nikogo przy porodzie tylko zaprzyjaźnieni ginekolodzy plus prababcia dziecka na telefonie, można ludzi w bambuko ładować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×