Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

PAŹDZIERNIKÓWKI 2017

Polecane posty

Gość moze przyszla mamusia

Jest już ktoś na październik??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jest tu temat na wrzesień 2017?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzieś musi być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja będę testować w niedzielę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna_a
Ja jestem na październik :) W czwartek, 9 lutego zrobiłam test i dluuuugo wyczekiwany pozytyw jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna_a
Mam nadzieje ze przybędzie październikowych mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wczoraj zrobilam test ciazowy w 23 dniu cyklu I wyszedl pozytywny . Dzisiaj test powtorzylam . Ciezko mi jest uwierzyc I boje sie tak na 100 % cieszyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też dołączam na październik. Termin na 04.10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja termin na 26.10 na podstawie daty ostatniej miesiaczki . Pierwsze dZiecko ? Ja jestem mama 3latka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie tez drugie, mam synka 6m, będzie 14 miesięcy różnicy między dziećmi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez być może październik :) testowałam 04.02 i pozytywny . Oby się udało :) Olga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak pisalam testowalam wczoraj I dzisiaj tj 23 dZien cyklu - oba testy pozytywne . Dzisiaj robilam test rano wiec druga kreska duzo wyrazniejsza . Planowany termin miesiaczki to sroda - oby nie nadeszla . Trzymam kciuki za wszystkie przyszle mamy . 14 miesiecy to mala roznica - beda sie razem wychowywac . Natalia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dołączam i ja. Jutro idę do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmama37
U mnie okres spóźnia się już czwarty dzień. Boję się zrobić test, mam synka 9 miesięcznego. Chcemy mieć jeszcze jedno dziecko, ale boję się tak małej różnicy wieku... Jak to logistyczne ogarnąć?? Co z wózkiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmama37
Myślałam, że ktoś tu zagląda? Okresu nadal brak, stara baba , a testu się boję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja będę miała różnice 14 miesięcy i się cieszę bardziej niż martwię. Zawsze chciałam mała różnice wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć! Ja jestem październikówką, chociaz... moze byc i koniec wrzesnia - czas pokaze ;) Jakies witaminki na poczatek ciazy bierzecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu ta nawiedzona co co miesiąc zakłada temat. Najpierw potwierdź ciąże, potem'zakładaj''tematy. Z suplementów polecam Feminovit DHA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już mam potwierdzoną ciążę :) Lekarz Ci zalecił te witaminki? Możesz brać taki zwykły kwas foliowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo! Dołączam :) Ja wczoraj potwierdziłam u lekarza dzidziusia :) Widziałam na USG i słyszałam serduszko :) Według USG termin porodu na 10.10 a według OM 03.10 :) To moja druga ciąża, pierwsza skończyła się pustym jajem płodowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratuluję nowym mamusiom pazdziernikowym:) ja biorę witaminy mama Dha. Jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMargot31
Witajcie, u mnie dziś 5t6d. Byłam u lekarza 13 w poniedziałek ale był pęcherzyk i ciałko żółte. 23 kolejna wizyta, liczę na zarodek z serduszkiem, to bedzie 6t6d. To druga ciąża, termin z OM 12 październik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie samopoczucie o dziwo nawet dobre :) Od kilku dni często mnie mdli, ale nie jest to jakieś na tyle intensywne, żebym cierpiała z tego powodu :) No i mam większy apetyt, co 2h muszę coś wszamać :) Teraz dostałam badania do zrobienia, za dwa tygodnie kolejna wizyta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_październikowa_mama
Ja tez bylam i lekarza. 6 tydzień. Zrobilam badania i za 2 tyg nastepna wizyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_październikowa_mama
To moje drugie dziecko. Roznica będzie 5 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem na październik. Jutro mam wizytę. W zeszłym tyg lekarz powiedział, że to 5 tydz i 3 dzień wg usg i tylko pęcherzyk widział. Może jutro już będzie coś więcej. Mdli mnie. Jem dużo. Śpię. Boli głowa. Boli brzuch i mam chyba zapalenie pęcherza. Ciężkie usiedziec w pracy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_październikowa_mama
Mnie tez mdli i nie mam ba nic siły. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie na razie w sumie bezobjawowo, dobrze sie czuje. Tylko martwi mnie to, ze lekarz po ostatnim poronieniu kazal mi zrobic badanie na trombofilię a ja tego nie zrobiłam i strasznie się martwie. Powiedział, że jak coś wyjdzie to będzie wiedzieć jak prowadzić ciążę, a tu teraz klops :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To przecież teraz możesz zrobić :) Ja mam stwierdzoną trombofilię, też poroniłam. Na szczęście kolejna ciąża była już bezproblemowa, lekarz zlecił mi zmet. kwas foliowy, heparyne. Czesciej tez mialam koontrole i morfologie. Teraz tez jestem spokojna, ze wszystko bedzie dobrze - chodze do tego samego gin, ktory prowadzil poprzednia ciaze. Ja robiła tu badanie http://www.testdna.pl/zakrzepica_a_ciaza/ i w 5 dni miałam wynik. Moze tez zrob i rach-ciach skoczysz do lekarza i będziesz spokojniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×