Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mami22

Ph moczu a plec dziecka

Polecane posty

Gość Mami22

Dziewczyny nam prośbę, te ktore juz wiedza jakiej plci bedzie dzidziuś lub juz urodziły, prosze zerknijcie w wyniki swoich pierwszych badań w ciazy a dokładnie ph moczu. Podobno im kwAgnieszce 5-6.5 to na dziewczynke 7-8 to na chłopca. Bede wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mami22
Sprawdzić zawsze mozna. Tak mi powiedziała pewna dziewczyna ktorej w szpitalu powiedziała tak położna ze wnioskują plec na podstawie ph i ze jest taka tendencja ale wiadomo zawsze sa wyjątki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wysokie-chłopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi sie sprawdzilo,robilam ten test bo bardzo chcialam dziewczynke i mamjestem szczesliwa,a w te zabobony wszystkie tez wierzylam,bo mi sprawdzily sie na dziewczynke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jeates smieszna. Wystarczy ze wezme wit c ze 2 szt i zmieniam ph moczu na kwasny. Jak bede jesc warzywa bodajze to bedzie alkaiczny. Zalezy co jesz takie mas ph moczu..... Kobieto doinformuj sie a sie nie osmieszaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mami22
Ale mi nie chodzi o robienie żadnego testu tylko sprawdzenie ph moczu z pierwszych wyników badań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz, że pH moczu zależy od jedzenia, a nie od tego jaką płeć będzie miało dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×