Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Philips lumea

Polecane posty

Gość gość

Uprzedzam, że to zadny spam na początku, zastanawiam się nad zakupem tego urządzenia, czy któraś z Was go posiada?? Czy warto czy może To wyrzucone pieniądze? Czy to stosuje się na włoski czy już miejsce wydepilowane? Zawsze miałam dużo włosów, ciemnych, używam maszynek jednorazowych i jak rano jej użyję to już wieczorem mam ostre krótkie włoski mam już dość!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam i jestem zadowolona. Używasz na ogoloną a nie wydepilowaną skórę. Na począteku musisz to robić regularnie co 2 tygodnie. Po jakichś 2 miesiącach tylko w razie potrzeby (tak było u mnie). Mam Lumeę od 4 lat i nigdy nie zamienię na nic innego. Wcześniej używałam depilatora, potem wosku na ciepło ale z czasem włoski zaczynają wrastać. Mam jasną skórę i czarne włosy i dla tego typu właśnie Lumea jest idealna. Na koniec dodam, że używam teraz bardzo sporadycznie, raz na kwartał. Najczęściej na kolanach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam, ale serio to wolę maszynki jednorazowe. Przede wszystkim jest szybciej i dokładniej. Po Lumea i tak muszę poprawiac maszynką. Ale ja z tych co cierpliwości nie mają :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak poprawiasz ??? Przecież używa się na ogoloną skórę i w instrukcji jest napisane, że w międzyczasie należy włoski golić. A efekty uzyskuje się po przynajmniej kilkakrotnym użyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już lepiej zaplacić za parę sesji lasera, przynajmniej efekt trwały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poprawiam jak już odrosną. Bo zawsze gdzieś znajdzie się kępka, której nie usunął. A staram się to robić kawałek przy kawałeczku. Zniechęca mnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też się zastanawiam nad zakupem, zwłaszcza teraz nogi odkryte bo ciepło, nie chce mi się bawić maszynką, trochę cena mnie zniechęca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Depilatory ipl są naprawdę super. Ja mam Panasonica i sprawdza się świetnie. :) depilacja jest przyjemna i bardzo dokładna, a wychodzi taniej niż laser w klinice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny chcecie mi.powiedzieć, że już nie odrastaja ostre krótkie włoski po tym? Jaką jest różnica jeśli chodzi o jakość A cenę tych urządzeń? Widzę w necie że Philips lumea prestige jest drogie, a odpowiedniki z innych firm tańsze, ale mają inne kształty, czy wypowie się jeszcze ktoś kto ma coś innego niż Philips, tańszego i działa????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W lidlu reklamują teraz firmy sanitas 399 zł, ale nie wiem czy to nie jest dużo słabsze urządzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup sobie z remingtona sa tansze, ja mam taki i jestem zadowolona. duzy plus ze mozna wymieniac lampe i lumea tego nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ile trzeba wymienić ta lampę????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam depilator ale babyliss też IPL,używam od zeszłego roku i jestem bardzo zdowolona, włosków odrasta już niewiele, mogę robić spore przerwy w zabiegach,w lecie nie będę musiała się martwić o włoski na nogach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam ipl Panasonica i uważam, że sprawuje się bardzo dobrze. To chyba najskuteczniejsza metoda depilacji, z jaką kiedykolwiek miałam do czynienia. Jestem naprawdę zadowolona z tego urządzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie też najlepszym rozwiązaniem jest depilator ipl od Panasonica, wybrałam tę firmę i po sprawdzeniu polecam wam ich sprzęt do depilacji światłem. Bardzo fajny efekt, w użyciu jest bardzo przyjemny i nie zostawia podrażnień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile ten góownosonic wam płaci za żałosną spamerską reklamę? :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×