Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pieluchomajtki pampers pants active boy lub girl

Polecane posty

Gość gość

Mamy czy używałyście dla swoich około rocznych dzieci właśnie takich pieluchomajtek z pampersa specjalnie dla chłopców albo dziewczynek ? Czy mogłybyście wyrazić swoją opinię o tym produkcie ? Będę wdzięczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam dla synka na noc w razie wu, w dzień niedawno odpueluchowany. Jak jeszcze sikal dużo w nocy to nieraz przemakal, w dzień dawał radę. Używałam też tych z biedronki i rosmana i wg mnie bez roznicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie to było paskudztwo kompletne i niepomyślane - na siku może i ok, ale wystarczyło, że synek zrobił trochę rzadkiej kupy no i pomyśl - żeby to ściągnąć trzeba było przejechać przez całe nogi aż do kostek tak jak majtkami zazwyczaj znacząc ślady, a w zwykłej to tylko ciach, zdjąć przy tyłku przy okazji go wycierając i już... ja po jednej paczce dałam spokój, zwykłe pieluchy lepsze wg mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki Dziewczyny ! Widzę, że opinie nie są zbyt pozytywne. Ktoś jeszcze się wypowie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez takie pieluchy Mozna rozerwac po boku w razie kupy tak Jakby odkleic normalna pieluche. Ja uzywalam pampersa. Rewelacja gdy Chcesz dziecko szybko posadzic na nocnik. Ja jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy te pieluchomajtki pomogą w nauce załatwiania się do nocnika ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up up podbijam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratulacje :D te gacie się rozrywa po bokach :D:D:D pomoc mogą chyba tylko o tyle że tobie będzie wygodniej zakładać. Ja jestem w zaawansowanej ciązy i mi wygodniej takie gatki niż tradycyjne pieluchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na Twoim miejscu zrobiłabym tak; poszła do sklepu, kupiła, wypróbowała. Tj z DADAmi, wielu osobom odpowiadają, twierdzą, że są tak dobre jak pampers a dla mnie pampers to mercedes wśród pampersów :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosckm
A nie rozrywa sie ??? Ja mam z huggies I one maja przerywane linie, jakby dziurki z boku I Mozna dziecko polozyc na podlodze a majtki rozerwac czy nawet na stojaco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkie pieluchomajtki mają tą "funkcję". Ja używałam z pampers, libero i czegoś tam jeszcze. Mój Mały miał 6 mcy jak używałam, bo miał koszulkę i pampersa lub samego pampersa i go odpinał, a tego nie miał jak ściągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha przeciez taki pampersiaki majtki jak jest kupa to sie rozrywa,bardzo latwo:) Ja bylam bardzo zadowolona I po roczku uzywalam tylko takie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajne są, jak majteczki, tylko nie pomagają w nauce korzystania z nocnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pampers Pants to doskonale rozwiązanie dla poruszających się dzieci. Najważniejsze to to, że wykonane są z miękkiego i przyjaznego materiału, który idealnie dopasowuje się do dupki, plecków i brzuszka dziecka, nigdzie nie odstaje i nie krępuje ruchów. U córki chłonność jest w sam raz - pantsy wytrzymują minimum 10 h, a ich zmiana jest przyjemnością, ponieważ dziecko może samodzielnie rozerwać boki (co sprawia mu niezmierną frajdę), a zakładanie jest radochą, ponieważ maluszek cieszy się, że zakłada majteczki, a rodzic, że nie musi przez kilkanaście sekund utrzymać w bezruchu dziecko. Uwazam także, że pantsy doskonale sprawdzają się w początkach nasadzania dziecka na nocnik, ponieważ można je tylko zdjąć i za chwilkę założyć. Godne uwagi jest także to, że nie obcierają ani nie podrażniają nóżek Maluszka. Z czystą przyjemnością polecam Pampers Pants :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zakupilam kilka paczek pieluchomajtek z roznych firm. oczywiscie sa najlpesze z firmy pampers. uzwalam jak mala miala faze na nie ubieranie sie:) wtedy to szybko naciagalam na nia tego pilucho-majtka. a tak to najlepsze sa zwykle pampresy, bardziej chlonne, na noc to tylko pampers(moja duzo sika w nocy), kupa potrafi gora wyjsc z takiego p-majtka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jasne ze są dobre. Jak dziecko uczy się wołać siusiu. Jak zdąży to ekstra a jak nie to ma pampersa. Świetna sprawa tylko strasznie drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×