Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alliss

pieluchy pampers pytanie do mam

Polecane posty

Gość alliss

mam pieluchy pampers z Niemiec na których jest data 10/2009 i właśnie mam dylemat czy to data przydatności? czy może data produkcji i od tej daty ile mogą być przydatne? czy mamy używające tych pieluch mogłyby sprawdzić na opakowaniu co to za data, myślę że na polskich pampersach zasada obowiązuje taka sama więc proszę pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alliss
a to pieluchy pampers?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
to najpewniej data produkcji. Na moich jest pełna data, dzien, miesiąc rok i nawet chyba godzina;-) i oznaczenie, ze nalezy po otwarciu zużyć w ciagu 12 m-cy. Swoją drogą, czy pieluchy moga się przeterminować? Używałam takich sprzed 3 lat, po córce co mi zostały i synowi nic nie było, a pampersy wygladały normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alliss
u mnie też data , godzina itd nie wiem czy mogą się przeterminować.. zawierają jakieś tam środki chemiczne no i jest data więc chyba mogą, a wolałabym uniknąć niespodzianek zwłaszcza że to dla noworodka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 po 3
masz dwa lata od tej daty na zużycie pieluch. To data produkcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tytyryty
na mioch anglieski:D papmersach jest data 10-06-09 wiec to jest data produkcji chociaz nic obok tej daty nie jest napisane !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieluchowa
gdzies na opakowaniu nie ma jakiegos napisu typu: data produkcji na zgrzewie? czy "zużyć przed ...."? zazwyczaj sa na opakowaniach takie informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam pampersy i pisze data waznosci ja rowniez uwazam ze niby jak te pampersy maja byc przeterminowane??? przeciez ani nie zgnija ani nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alliss
własnie nigdzie nie ma napisane czy to data ważności czy data produkcji, przeczytałam całe opakowanie, ale cóż uznam chyba że to data produkcji bo to bardziej prawdopodobne, dzięki za odzew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na moich pampersach jest data
produkcji i nie tylko na moich a na kazdych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile masz tych pieluch? Wagon? Kontener? Zużyj je zgodnie z przeznaczeniem i się nie przejmuj. No chyba, że pojawi się jakaś wysypka, wtedy trudno. Dziecku podasz wapno, a pieluchy wyrzucisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×