Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pieluszki Toujours z lidla. Jakie macie o nich opinie ?

Polecane posty

Gość gość

Przeczytałam trochę i podobno bardzo podobne do Pampersa. My z początku kupowaliśmy Pampersy, ale ceny większych rozmiarów nas przeraziły i przerzuciliśmy się na Dady. Obecnie córka nosi rozmiar 4 i zaczynam zastanawiać się nad zmianą pieluszek, ponieważ te są sztywne, grube, twarde i ostatnio często przeciekają. Ponadto córka ma odparzenia na rowku od dłuższego czasu i nie możemy się ich pozbyć. Za każdym razem smaruję sudocremem ponad cienką warstwę, a przy odparzeniach ładuję konkretnie i znika wszystko w ciągu dwóch dni. Jednak ten rowek mnie nie pokoi. O pieluszkach Toujours czytałam kiedyś. Oglądałam rankingi pieluszek jeszcze będąc w ciąży i pamiętam, że pierwsze były pampers, potem Dada, a gdzieś na samym końcu były Toujours i podobno są strasznie sztywne. Poza tym Dada mają dużo różnych certyfikatów i są najczęściej kupowanymi pieluszkami w Polsce. Więc zastanawiam się czy ta zmiana będzie korzystna. Jak je sobie chwalicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ich używam właśnie od rozmiaru 4 i moim zdaniem są świetne! Są cieniutkie, nie odparzają i nie śmierdzą chemią. I co najważniejsze nie przeciekają tak jak dady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tuzur się mówi, a pisze się Toujours. To chyba się skuszę na nie :) Tylko musimy jeszcze poczekać, bo właśnie rozpoczęłam kolejną dużo paczkę Dadów :) Jeszcze ktoś ich używa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam różnych. Toujoursy są w porządku, nie mam zastrzeżeń, ale zastanawiam się co w przypadku dzieci, które dużo sikają albo w nocy. Moja córka mocno sie nie moczy i każda pielucha daje radę, ale np. starszy syn bardzo często przeciekał po nocy nawet w tych niby lepszych. Ja bardzo polecam pieluchy Tesco Loves oraz te z Rossmanna. Używam ich wszystkich wymiennie, też jesteśmy na "czwórkach".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam ci skończyć używanie sudokremu. To najgorsza maść jaka wybrałaś dla swojego dziecka bo zawiera cynk. Nawet w szpitalach polozniczych odradzają tej maści bo dzieci bardzo się odparzaja. Polecam ci alantan maść lub bephanten. I jak najmniej nawilżane chusteczki. Od razu zobaczysz różnice smaruj od rowka do końca tak jak to robisz do tej pory. Wtedy nawet tańsze pampersy nie sprawia kłopotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tescowe też są śliczne. To prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam. Generalnie ok ale łatwiej w nich o odparzenie. Ich zaletą jest na pewno to ze są cieniutkie. Na noc jednak zakladam pampers.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używałam kiedyś przy starszej córce - 4 lata temu i odparzała jej się pupina, teraz dla syna kupuję Dade, ale ponoć toujoursy się zmieniły na lepsze i może się skuszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupuje moej corce rozne pieluchy i powiem ci ze te z lidla tuzur jak dla mnie badziew. corka przesikiwala( zmieniam corce piluchy czesto). nie zakladalam ich nigdy na noc, bo napewno by przesikala. na noc uzywam pampers ten zielony.uzywalam tez dady ale mniejsze rozmiary, 4 dady sa beznadziejne, takie grube,sztywne. A i przestan stosowac sudokrem, polecam alantan ten najzwyklejszy, jest tlusty, ma fajny, krotki sklad, uzywaj tez maki ziemniaczanej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze nie porównujcie starych do nowych. Po drugie starych było kilka rodzajów, w tym ultra cienkie, które miały prawo puszczać, natomiast te grubsze były ok, ale grube i sztywne. Te nowe teraz są jak Pampersy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam kilka dni temu paczkę na próbę. I przyznam że jestem bardzo zadowolona. Nie śmierdzą jak pampersy, są chłonne, kupa nie wypada bokami. Wg mnie bardzo dobre. I chyba znalazłam bardzo dobry zamiennik dla pampers

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do pampersow to one są podobne , ale tylko wizualnie ;) skusilam się na nie ze względu na promocję gdzie za sztukę wychodziło 44 gr. Minusem dla mnie jest wkład chłonny ,który wygląda jak w Dada i to, ze dosyć wcześnie się kończy na pieluszce. Uważam , że są dosyć fajne , ale nie na tyle by kupować je w regularnej cenie . Za te pieniądze zdecydowanie wolę Vibelle. Może nie są tak ładne , ale bardziej miekkie i maja inny wkład chłonny , który jest bardzo miły w dotyku , wiec i dla pupy bardziej komfortowy . DADY to nawet za darmo nie chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do pampersow to one są podobne , ale tylko wizualnie ;) skusilam się na nie ze względu na promocję gdzie za sztukę wychodziło 44 gr. Minusem dla mnie jest wkład chłonny ,który wygląda jak w Dada i to, ze dosyć wcześnie się kończy na pieluszce. Uważam , że są dosyć fajne , ale nie na tyle by kupować je w regularnej cenie . Za te pieniądze zdecydowanie wolę Vibelle. Może nie są tak ładne , ale bardziej miekkie i maja inny wkład chłonny , który jest bardzo miły w dotyku , wiec i dla pupy bardziej komfortowy . DADY to nawet za darmo nie chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas byly odparzenia i po tescowych i po dadach i jestem zmuszona do pampersa bo juz teraz boje sie w ogole probowac innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupuje dada i toujours na zmianę jak jest promocja. Nie widzę różnicy miedzy pieluszkami pampers, dada czy toujours.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko pampersy. Mąż ostatnio kupił w promocji 150 sztuk za 69 zl. Można naprawdę znaleźć promocje. A dada to badziewie. Skóra dziecka jest po nich mokra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przetestowałam i są super nie przeciekają i są cieniutkie u mnie się sprawdziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fatalne! Nie wiem czy trafiłam na gorszą partie ale przeciekają po bokach.Dady byly bardziej chłonne.Więcej ich nie kupię.Wolę Dady.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masakra.Przeciekają.Nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lidlowskie mi nie przeciekały, ale są twarde, jakieś takie sztywne, nie kupię więcej, miałam wrażenie ze córce w nich niewygodnie. Kupuję Pampersy w promocji i Dady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie używałam, dady zakładam na dzień, na wyjścia i na noc pampersy. Co jak co ale nie ma miekszych pampersów od oryginalnych. Dady są sztywniejsze, zawsze odstają na plecach przez co czasem wycieka na plecy conieco. Happy są w dotyku super i ładnie pachna ale mają za szerokie zapięcia. Babydream z Rossmann też sztywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też się sztywne i niewygodne Toujoursy wydawały, pół paczki wyrzuciłam. Te z Rossmanna jakieś niewyimarowe, zaniżone rozmiary. Używam Pampers zielone i Dady, na początku miałam Happy ale jakoś mi nieprzypasowały. Dziewczyny... Mnie nigdy pieluszka nie przemokła, jak Wy to robicie? :D Może źle zpainacie?... Albo za duże kupujecie dlatego bokiem wychodzi...? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te z lidla ok najgorsze huggis przeciekaly bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupilam dwa dni temu synkowi ktory ma miesiac pieluchy z lidla 1 nie.Nie polecam ich przemakaja na plecach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio przez przypadek mąż kupił pampersy z Lidla i jestem miło zaskoczona, do tej pory używaliśmy zawsze oryginalnych pampersów - nigdy nie testowałam innych bo 1 dziecię ma AZS więc mało produktów nam odpowiada, i z automatu przy drugim dziecku też tylko pampers. Wracając do tematu kończymy 1 paczkę papierosów z Lidla i jest ok, nie przeciekają, mała nie odparza sie, nie smierdza.... Zostaje na razie przy lidlowskich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pampersy są super, tylko szkoda że zmiana nazwy z toujors na kupiły zmieniła się ilość w opakowaniu i cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o pieluchy z Lidla, to moim zdaniem tylko wersja premium jest godna uwagi. Dość cienkie, miękkie, dobrze chłoną i ładnie wyglądają. Mówię już o nowej wersji lidlowskich pampersów, czyli pieluszkach Lupilu. Podrzucam recenzję https://babskasprawa.pl/czy-warto-kupowac-pieluchy-z-lidla/ ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×