Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Venooce

pierwsze dorosłe łóżko dla dziecka

Polecane posty

Gość Venooce

Witam, mam dylemat- moja córka ma na razie 1,5 roku wiec na dorosłe łóżko ma czas, ale nie są za darmo, więc już muszę na nie składać :P. Pokoik jest 1,5m/na 4, z tym że na długiej ścianie jest albo wejście, albo okno i kaloryfer, więc odpada tam ustawienie łóżka. Myślałam o mini sofie , co sie rozkładają materace na podłodze, mała, zgrabna i nie spadnie daleko :) no ale bez pojemnika na pościel, a jeśli jest to cena sofy i jej wygląd pozostawia wiele do życzenia. Co Wy polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...mój syn ma taką pojedynkę rozkładaną z pojemnikiem na pościel...szybko się składa i rozkłada, mało miejsca zajmuje....po złożeniu wyglada jak fotel...także polecam, bo pośłuży mu na dłuuugo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam w domu taki tapczanik rozkładany, po złożeniu jest jakby fotelem, kupiony był pod gości, żeby było ich gdzie położyć, a że córka nie chce spać w łóżeczku ze szczebelkami, to śpi na niej. Z tym, że pokoik podobnych wymiarów do Twojego no i podobny problem-na jednej długiej ścianie drzwi,na drugiej okno i kaloryfer,po rozłożeniu łóżka zostaje bardzo mało miejsca. Postanowiliśmy niebawem kupić piętrowe łóżko ze zjeżdżalnią i pustym miejscem pod tym łóżkiem, gdzie będzie można schować zabawki, dzięki temu zaoszczędzi się troche miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frikooooooo
Mój ma 16 miesięcy i ani jeszcze myślę o normalnym łózku, myślę , że u Ciebie to też jeszcze za wcześnie by nawet myśleć i składać kasę. Poczekaj, aż skończy te 2 latka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Venooce
agawerka, super pomysł z tym łóżeczkiem piętrowym u mnie też byłby świetny, ale zapomniałam dodać na na jedynej wolnej półtora metrowej ścianie jest coś jakby półka ze ściany, bo miałam tam wcześniej zlew i kuchenkę i trzeba było jakoś te rury schować. Frikooooooo wiem, że mam czas, ale niewiem co jeszcze kupię i ile mnie to wyniesie, lepiej myśleć za wczasu, tym bardziej jak sie komuś nie przelewa Dzieki za propozycje, czekam na więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Venooce
aneczka86 na allegro widziałam te łóżko (jak już chyba wszystkie) WYDAJE MI SIE ZE dla mojej Natalki za wysokie jak na pierwsze łóżko i mogłaby spaść, bede sie zmagać z wieloma kłopotami jak bedzie mogła wychodzić sama z łóżka, spadanie z niego wolałbym nam oszczędzić, ale dzięki za propozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może takie łóżko, jest mniejsze od zwykłego, można dokupić barierkę zabezpieczającą przed wypadaniem , materacyk w Ikea (do prania) na to łózeczko kosztuje ok 75.00 zł . Cały zestaw nie powinien kosztować więcej niż 380 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Venooce
kaska290- pomysł niezły, cena spora, ale dam, aby spełniało funkje, szkoda ze tak mało zdjęć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baska.1985
U mojego dziecka pierwszym większym łóżkiem zostało takie łóżko: http://lozkapietrowe.com/lozko--dwu-poziomowe-bartek,p,18,9,9.html Jest jedynakiem ale wysuwane łóżko na pewno się przyda kiedy koledzy ze szkoły zaczną wpadać na noc lub kiedy my będziemy musieli kogoś przenocować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chicagowska
Z doświadczenia wiem, że najlepiej dzieciom kupować już "dorosłe" łóżko, coś takiego http://www.urokdrewna.pl/lozko-drewniane-bukowe-filonek-90-200-p-206.html . Z początku może się wydawać zbyt poważne, ale dzieci naprawdę szybko rosną i trzeba byłoby co chwilę zmieniać meble. Jesli dziecko jest małe i jest obawa, że spadnie to wystarczy założyć barierkę. Aby było łóżko dla małego dziecka było bardziej przyjazne wystarczy kupić kolorową pościel, powiesić na zagłówku pluszaki i będzie ok. Siedmioletnie dziecko już nie lubi takich rzeczy, wtedy wystarczy je po prostu usunąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrydzionek
mojej córci kupiłam coś takiego: http://www.zrobionezdrewna.pl/lozka-lozeczka-kolyski/lozko-sofa-2sfrez i jestem bardzo zadowolona. też mam dosyć ograniczone możliwości przestrzenne ;-) ale łóżeczko się sprawdza. Na dzień zaścielam kocykiem i może sobie na nim siedzieć. Jest to łóżko sosnowe, także naturalne i bardzo estetyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasankas
Długo zastanawialiśmy się nad wyborem łóżka proste, typowo dziecięce, czy już może dorosłe. Wątpliwości rozwiał nam nasz synek. Pewnego dnia w galerii handlowej zobaczył wystawę łóżek - samochodów. Był nimi bardzo zachwycony. Kupiliśmy mu łóżko-auto na epinokio.pl. Mały nigdy tak chętnie nie chodził spać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamara Belka
Ja swoje kupiłam w Akpol Baby, bo mają ogromny wybór asortymentu - zamówiłam przez internet, ale można wybierać również w ich stacjonarnym sklepie np w Trójmieście lub w Poznaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My kupiliśmy naszemu małemu łóżko Staś z drewna, bardzo solidne, bo to dla chłopaka i w dobrej cenie, wzięliśmy z materacem piankowym, który po pół roku wymieniliśmy na sprężynowy, cenowo i tak wyszło lepiej niż w ikea lub jysk. jak coś to szukajcie łóżko Stać na artbo pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam łóżko z IKEA jak miała 2,5 roku i od tamtej pory śpi, łóżko ma doczepiana barierke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ardzianna
Zależy, nasza córka mając 4 lata ma już takie - http://www.mebelki.pl/p190010,kolorowe-lozko-dla-dzieci-ksiezniczka-w-serduszku.html Musicie mieć tylko dodatkowe zabezpieczenie, tak żeby na pewno dziecko nie spadło z łóżka. Ale ogólnie warto od razu zainwestować w coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiztrem
Myślę, że trochę przesadzasz z tym dorosłym łóżkiem, skoro dziecko ma dopiero 1,5 roku. Myślę, że na razie wystarczy jej coś takiego: http://mowiszimasz.com.pl/pl/meble/16078-Meble-Lozko-Princess-Disney-20306.html Moja córka takie ma i jest zachwycona, a nie kosztuje dużo, więc za niedługo można wymienić na łóżko "dorosłe", skoro Ci się tak spieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam w sklepie internetowym ale sprzedają łóżka też na allegro www.mebledospania.pl , wybrałam dla swojego 6 latka model GWIAZDOR wymiar 90x180 z barierkami ochronnymi i jestem bardzo zadowolona , wykonane jest z drewno o gr desek 3,5 cm . To zakupu na ładnych kilka lat. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna Więcek
Witam. Ja kupiłam łóżko w sklepie www.versito-sklep.pl i jestem bardzo zadowolona. Łóżko przed zakupem widziałam u koleżanki więc wiedziałam co kupuję. Wybrałam łózko tapicerowane z wróżką (żywe kolory i super wykonanie) materac też bardzo fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula_35
Ja swojej 3 letniej córce kupiłam łóżko rozsuwane od Timoore ( kolekcja SIMPLE) http://www.timoore.eu/lozka-dla-dzieci.html Wybrałam to łóżko, ponieważ zauroczyło mnie swoimi designem no i opcja rozsuwania jest bardzo fajna..są trzy regulacje i łóżko może mieć trzy długości: 160,180 i na końcu 200 :) to mebel, który rośnie razem z moją córeczką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrysia345
Łóżka Timore nie oszukujmy się są bardzo drogie robione na jedno kopyto i według mnie nie warte swojej ceny.Jak koleżanka zasugerowała łóżka na www.versito-sklep.pl są o połowę tańsze a z przeczytanych opinii ludzie też są bardzo zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również polecam łóżka Timoore z serii Simple, na pewno nie są robione na jedno kopyto ;) np. to rozsuwane - rośnie z dzieckiem i można wybrać jaka ma być jego kolorystyka. Ja się długo zastanawiałam ale wybrałam odpowiednią kombinację kolorów i syn jest bardzo zadowolony i ja też :) polecam tutaj http://studiobarw.com/meble-timoore.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmara 007
Witam wszystkich. Ja długo szukałam łóżka dla dziecka i nie ukrywam Państwa posty bardzo mi pomogły przy wyborze. Obejrzałam łóżka timore, w meble Agata oraz łóżka Versito i muszę powiedzieć , że te ostatnie są bezkonkurencyjne i takie kupiłam. Ja wybrałam z kolekcji Basic ale modeli z tej firmy jest chyba kilkaset i wybór jest naprawdę ciężki. Swoje łóżko kupiłam tutaj https://dwaniedzwiadki.pl/pl/c/Versito/338 ale chyba przepłaciłam i można znaleźć taniej. Dodam jeszcze ,że w standardzie jest już fajny materacyk 10cm.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że jeżeli nie ogranicza kogoś metraż pokoju dziecka to najlepiej wybrać opcję 200 dla chłopca lub 180 dla dziewczynki. Jeżeli ktoś ma w planach nabycie takiego łóżka to proponuję odwiedzić ARTBO PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelina Lupus
Również polecam http://versito-sklep.pl ,mają sporo ciekawych łóżek w dobrej cenie ja wybrałam łóżko dziecięce COMFORT LED http://versito-sklep.pl/2947,nowoczesne-lozko-tapicerowane-comfort-led-0671-9-kolorow-z-materacem.html,naprawdę fajne i super cenie jak na takie bajery:) Klaudia pekała z dumy gdy jej koleżanki patrzyły z zachwytem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a my zamawialiśmy łóżko i materac dziecięcy z tego sklepu http://eversleep.pl/. Mają naprawdę spory wybór, ale my zdecydowaliśmy się na drewniane łóżko z bardzo praktycznym pojemnikiem na pościel. Dużo kolorów jest do wybór także można sobie dopasować do wystroju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miro_1
Nie polecam sklepu Versito z Oleśnicy. Łóżko tylko na zdjęciu wygląda dobrze. Krzywo dociety "nowoczesny system zawieszenia materaca" - okazal sie zwykla plyta wiorowa! Brudna od trocin - rowniez i materac brudny. Plyty boczne popekane w miejscach gdzie zamocowane sa nakretki do zlozenia lozka do kupy. Plastikowo-gumowa obwodka plyt bocznych krzywo przyklejona - klej wyplynal na zewnatrz. Wszystkie obicia to material cienki jak papier od bloku rysunkowego - doslownie. Dziecko 5 min po zlozeniu lozka plakalo bo obilo sobie piszczel o wspaniale obicie, ktore nijak nie zabezpiecza dziecka. Ogranicznik dla dzieci (zeby w nocy nie wypadlo za burte) - oczywiscie surowe dechy z kantami od strony materaca - brawo konstruktor. Jest to lozko dwuczesciowe - druga czesc schowana jako szuflada. Nie ma zadnych prowadnic/ szyn ani ogranicznika z zadnej ze strony. Jak wsuniesz tak bedzie wygladac. Lozko za 900zl warte 300zl. Gdybym mieszkal blizej sklepu czy fabyki to bym im to w cztery litery wlozyl. Niech sobie kladzie jeden z drugim swoje dzieci na takiej lipie. Niestety zwiodly mnie piekne zdjecia i opisy przyrody na ich stronie ale wykonanie jest tragiczne. ps. transport oczywiscie zajal 3 tygodnie wiecej niz ustalone wczesniej. Rzekomo lozko pojechalo do Lodzi zamiast do Gdanska... coz - podobienstwo nazw. mircyd@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×