Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pies przyjaciel i noworodek

Polecane posty

Gość gość

Witam strasznie się boje porodu i opieki nad dzidziusiem dodatkowo zmartwieniem jest jak mój piesek ktorego mam od 7 lat i jesteśmy prawie nierozlaczni zaakceptuje maleństwo nie wyobrażam sobie żebym miała go oddać bo to byłby dla niego wielki cios tym bardziej ze jest wrażliwym pieskiem i strachliwym i emocjonalnym taki jak ja nie wiem jak ja pogodze obowiązki nad dzidziusiem i pieskiem szukam osób które również borykaly się z taką sytuacją i o dobre porady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbym czytala nasza historie :-).Mam owczarka niemieckiego od prawie 8lat I corke 5miesieczna.Sunia..nieukrywam,zostala troche odsunieta,ale zaakceptowala nowa sytuacje.Jesli moge cos radzic to jak bedziesz w szpitalu po porodzie daj mezowi do domu,brudne ciuszki,pampersa z kupka I moczem.Niech maz kladzie te rzeczy gdzies w domu,u pieska na miejscu.Niech psina zapoznaje sie z nowymi zapachami.Ja dawalam codziennie pampersy I ciuszki.Jak wrocicie do domu pozwol pieskowi obwachac malenstwo,wycalowac..Jak bedziesz karmic,nie odganiaj pieska(moja sunia to nawet zdazyla polizac mi mleko,tylko raz to zrobila..Sama nie wiem w ktorym momencie,byla taka szybka.Ale..sprobowala raz I juz wiecej tego nie robi.)Glaszcz pieska jak tylko przyjdzie po czulosc,staraj sie wychodzic na spacery wmiare mozliwosc sama z psem.(tak jak robisz to do tej pory)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego miałabyś oddawać psa? Owszem trzeba uważać i obserwować psa, jego stosunek względem dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×