Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość28

Pijecie napoje gazowane?

Polecane posty

Gość gość28

Była u mnie koleżanka i chciała się czegoś zimnego napić zapytałam ją więc czy chce cole, tonic, sprita, fantę lub wodę, a ona do mnie "a co ty masz aż tyle niezdrowych napoi w lodówce":O No mam, bo czasem lubię napić się i mąż lubi także colę, ja najbardziej przepadam za toniciem. Co w tym złego, że człowiek się czasem napiję szklankę takiego napoju? A ona była oburzona jakbym w tej lodówce zwłoki dziecka trzymała:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość jjnb
Ja tez lubie czasem i tak na weekend kupuje butelkę 1,5 l, jedna butelkę, jednego rodzaju albo cola albo sprite albo tonic a nie taki wybór ale każdy robi jak uważa. Nie rozumiem czym sie przejmujesz. U moich teściów z kolei nigdy nie ma żadnych napoi tylko kawa herbata i ew woda, żadnego soku czy napoju :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem uzależniony od coli i dobrze mi z tym:) wypijam 2l dziennie i nic mi nie dolega mam tak już od ponad 4 lat badania mam dobre i uważam że mój nałóg jest mnie j zgubny niż np palenie , czy popijanie piwka co weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość28
ja mam tyle nakupowanych, bo nie mieszkam w mieście i nie mogę wyskoczyć sobie po jedną butelkę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj maz tez pije napoje gazowane, ja lubie soki 100%, czasami go namawiam, zeby pil to co ja, ale nic mu nie smakuje tak jak jego cola i wszystko w tym temacie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gazowanych to wodę, colę od wielkiego dzwonu jakos nie przepadam, teraz jestem w ciazy i nawet lepiej , ze nie tęsknię za takimi napojami ps. ale bardzo brakuje mi kompotu mojej mamy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, bardzo rzadko pije gazowane napoje, raczej baaardzo okazjonalnie (i to znacznie rzadziej niz alkohol ;) ), u mnie na pewni znajdziesz wode bez gazu ;) rzadko tez miewam gosci, ale kiedy sie ktos u mnie zjawia to mi glupio, ze z zimnych napoi na juz mam tylko wode bez gazu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właściwie nie, ja miałam okres kiedy piłam tonic, i to tylko jednej firmy, ale nie pamiętam kiedy ostatnio po niego sięgałam, w ciąży czasem piłam colę bo pomagała na nudności, mąż nie pije nigdy, dziecko też nie dostaje. Więc nie ma czegoś takiego że zawsze jakiś słodki napój jest w domu. Ale też nie dziwi mnie że inni piją, co kto lubi i do głowy by mi nie przyszło komentować... A, mam stale właściwie piwo bezalkoholowe, Lech free, po prostu mi smakuje, ale też nie sięgam po nie codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pije i lubie cole
sprita, tonic, fantę:) Mamy domu kilka butelek takich napoi, ale wszystkie kupję "zero " czyli bez cukru:) Ostatnio kupiłam zamiast coli zero colę słodzoną stewią i jest całkiem dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, asortyment u ciebie jak w niezlej knajpie. :-P A tak serio, to ja nie pije gazowanych napojow. Dla gosci mamy wode mineralna, w lato robie lemoniade z dodatkiem cukru trzcinowego i mięty, kompoty itp. Cole kupujemy wylacznie na wieksze imprezy, jako skladnik drinkow. Poza tym mam do zaproponowania gosciom caly arsenal herbat i domowe soki. Ale to specyficzne towarzystwo :-D Z alko polecam wino ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzadko colę, innych nie lubię w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coli uzywam do odkamieniania sedesu , serio!. Nie kupuje [oprocz wspomnianej coli]. Pijemy wode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od czasu do czasu szklanka czegoś gazowanego nie zaszkodzi. Chociaż w ciąży i podczas karmienia piersią unikamy takich napoi, wolę wodę mineralną, zioła z baby and mama med i soki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już nie lubię, odzwyczaiłam się. Za słodkie, smak sztuczny, psuje zęby, żołądek też mi od tego wysiada. Soki niestety też coraz gorsze, przerzucam się na wyciskane ;) Tu są dobre przepisy jakie soki są zdrowe na co - nadciśnienie, anemia itp. No i smaczne ;) http://terapiasokami.pl/pl/n/list A poza tym woda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O rany...jak ja bym się chciała odzwyczaić! Tak, żeby pepsi przestała mi smakować. Póki co jestem niemal nałogowcem. Co więcej - jestem zdrowa, wszystkie wyniki ok, zęby eleganckie. I choć wiem, że może się to odbić dopiero kiedyś, to aktualny stan zdrowia nie zachęca mnie do zerwania z tym "nałogiem"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawniej nie mogłam zaspokoić pragnienia dopóki nie napiłam się gazowanego. Mąż skutecznie mnie tego oduczył - zamieszkaliśmy razem i przyzwyczaiłam się do picia wody nieg. z cytryną, miętą, limonką. Czasami piję wodę gazowaną, bardzo rzadko. Kolorowe napoje gazowane kupujemy właściwie tylko na święta, jakieś imprezy, kiedy mamy gości. Na szczęście nasze dzieci też wolą domową-smakową wodę, aniżeli smakowe napoje gazowane. Chociaż nie powiem - na kaca najlepszy jest Sprite, tutaj nie ma dyskusji :classic_cool: :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem uzalezniona od coca coli. wiosna tego roku zaczelam pic. i nie moge przestac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pijemy,ale rzadko.Glownie z pizza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my pijemy cole i sprita, ale bez cukru. Czy czesto? nie wiem, jak mam pragnienie to pije wode ale do obiadu lubie szklanke coli. Dzecko ma 5 lat i tez pije ale znacznie mniej niz my i widze ze woli sprita o d coli. Nie ma sensu zalowac bo predzej czy pozniej i tak nasze dzieci sprobj i tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćop
Czasami cole lub sprite. Latem więcej w chłodniejsze dni sporadycznie głównie do pizzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arielkaaaaaaaaaaaaa
Nie . Tylko wodę pijemy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż lubi colę to i ja czasem sobie łyknę ale po gazowanych napojach mam tzn "żaby" w brzuchu więc unikam... do wody niegazowanej się przyzwyczaiłam np z cytryną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja nie moge sie przekonać do wody gazowanej. Pije rzadko jakieś napoje, ale głónie wodę gazowaną. I nie mogę pić niegazowanej, bo jak próbowałam to np. rano było mi zwyczajnie niedobrze, a po gazowanej czuję się lepiej, bo mi się jakby to powiedzieć "odbija":P wie ktos o co może chodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzadko piję coś gazowanego,ale zawsze sprawdzam skład,broń Boże żadnych aspartamów i innych słodzików-jak coś to już sam cukier...w ustach zostaje po tym taki ohydny posmak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorkqa1
Zdecydowanie wolę herbatę albo kawę. Przynajmniej w jakiejś tam części wiesz, co pijesz :) A że nie trzeba się ograniczać smakowo zarówno w kawach i herbatach to problem z głowy. Jest tak wiele smaków, że aż miło próbować. Aktualnie przerabiam wszystkie napoje na www.caferene.pl i jestem mile zaskoczona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze tak zawsze mam wode gazowana i od czasu do czasu pepsi jestem w ciazy staram sie ograniczac ale mam takie dni w tygodniu ze pepsi musze wypic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam w domu zawsze zapas schłodzonej coli w puszkach i jeszcze ze 3 zgrzewki w spiżarni, mimo ze sama wcale tak często nie piję i powiem Wam, że goście bardzo często wybierają właśnie tę colę, mimo że oferuję pełne spektrum napoi: kawy, herbaty, soki, wodę, nawet kakao czy mojito mogę zrobić hehe i jeszcze nikt się nigdy nie oburzył, a w lecie, to prawie każdy wybiera tę nieszczęsną colę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czasami lekko gazowaną wodę (ze 2 razy w miesiącu) a colę na żołądek, dosłownie 5 razy w roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×