Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pilnujcie cnoty córek do 18 stki, a najlepiej do ślubu !

Polecane posty

Gość gość

nie pozwólcie by się zeszmaciły w młodym wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
anuska też mają pilnować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz z własnego doswiadczenia że nie warto?:D, a tak na serio, krew nie woda....nie upilnujesz, nie przywiążesz do kaloryfera, a rożne rzeczy dzieją się chociażby w szkolnym wc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym zabił taką puszczalską córke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty lepiej pilnuj k.tasa swojego syna byś potem nie musiał za niego płacić alimentów i nie rozsiewał badziewnego nasienia patologii osiedlowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Syn niech uzywa do woli, byle w gumie. Glupie roochawki same sie nadstawiaja, a jak suka nie da pies nie wezmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam takich wycieruchów którzy potrafili to robić nawet z kurtkami koleżanek z klasy. Rosną potem takie śmiecie powycierane a zaczynają to robić mając już 14 lat. W mojej klasie też było kilka takich chłopaków którzy nie wiadomo jakie świństwo nie roznosili bo puszczali się i robili z tego zawody. Jak ojcowie upilnują swoich synów (wychowają ich ) to dziewczyny nie złapią syfa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie spokój. Tyle samo puszczalskich co męskich kurv. Każda puszczalska ma do pary męską kurvę . Jak się w młodym wieku tego nie wypleni to potem leją spermą po trawnikach i nawet w ubikacjach biur w których pracują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tylko puszczalski chłopak zawsze będzie puszczalski bo ma k******o w genach więc to dziewczynę trzeba pilnować bo takiego chłopaka nie upilnujesz, to już są stracone przypadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dziewuchy daja dupska. Jakby sie nie godzily to by problemu nie bylo. Facet moze ****** jesli roochawka jest chętna. Niech uzywa za mlodu i dojedzie szmaciska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co pilnować skoro jedno drugiego warte? Miałam koleżankę która sypiała z rok od siebie starszym chłopakiem (on miał 18 lat) , urodziła dziecko i mu je zostawiła , to znaczy jego rodzice musieli się nim zająć . Koleżanka zrzekła się praw do dziecka i wyjechała z rodzicami za granicę. Dziecko stało się balastem dla rodziny odpowiedzialnego chłopaka ;). Taki facet ma dziecko na całe życie , myślał może że tylko alimenty przyjdzie mu płacić ale niestety wystarczy że kobieta, dziewczyna zostawi mu dziecko lub jego rodzicom i wtopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyna daje tyłka bo wie że będzie miała za zawołanie ;). Skoro facet może do woli ujeżdżać no to puszczalskie korzystają i mają z tego przyjemność, niech się k***** zużywa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co pilnować cnoty? :D A co to seks zabroniony czy co? Skoro on chce i jej to pasuje to niech używają do woli. Ona puszczalska , on puszczalski, skoro to lubią to heja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szmaciarz dojeżdża szmaciska i jest ok :D. Pochwa od tego jest lepiej umięśniona.....gorzej z fujarkami bo one się zużywają jak gumki do mazania :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja znajoma mi mówiła że jej mąż się kiedyś przyznał że jako kawaler to non stop korzystał . Od tego momentu ona patrzy na niego z niesmakiem , przyznała mi się nawet że jego penis wydaje jej się niedomyty skoro przejechał tyle pochw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tak, ujeżdżają, wojują a potem zgotują sobie słony los za który sami są odpowiedzialni bo nikt im nie każe rozpinać rozpora, powinni go trzymać zamkniętym i ujeżdżać swoją oficjalną dziewczynę a nie wszystkie wokoło. Faceci to też takie knury z koryta. Blee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To kobieta ma sie szanowac. Nikt tzipy i doopy rozepchanej nie bedzie chcial na żonę. Facet moze uzywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby chłopacy się szanowali to by nie było nadstawiania tyłków i odwrotnie. Tacy młodzi ludzie to dno . Chłopak który ma 20 lat a zdążył przelecieć pół szkoły to dla mnie zwykły k****arz z którym nie chciałoby mi się rozmowy zaczynać a dziewczyna tego typu to zwykła puszczalska i tyle. Mój dziadek sam mówił, jak pies nie da to suka nie weźmie i odwrotnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ pochwa po seksie się ujędrnia a nie rozpycha :D. Widać że to facet pisze :D. Słabnie od seksu penis który po latach odmawia posłuszeństwa. Masz rację, facet niech używa D: co mu pozostaje, niech ma póki może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta jak sobie poużywa i robi tą mądrze to nic na tym nie traci ale facet który ma częsty seks, osłabia penis. Udowodnione naukowo. Potem tacy panowie grubo po 30 stce nagle mają problemy z erekcją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa jasne po porodzie tez sie ujedrnia. A dziffki z p****li maja taka ciasna jak dziewica. Jebnij sie roochawko w czolo :D zaden facet dojechanej k***y za zone nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale ktoś tu jest zakłamany albo upośledzony bo skoro kobieta ma się szanować to kogo ma ten k****arz ujeżdżać i sobie używać ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co kobiecie facet ? Skoro ma męża to wystarczy ;). Zresztą nie myśl że kobiety tak bardzo przejmują się panami :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurevv nie braknie, bo tzip nie szanujecie. Ta co sie szanuje to sie szanuje. A.r*******a doopa meza nie znajdzie i to jej problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A potem nadzerki, grzybica, i rak. Ale niech sobie uzywaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam jesteś jakiś dziwny żeby o tej porze siedzieć na macierzyńskim :D . Zniewieściały czy jaki? :) Ciao.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty się już nie martw o inne kobiety i ich cnotę. Coś ty, ojciec wszystkich córek czy co? :D. Wyluzuj i idź spać :). Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ty pomyliłeś Forum? Mnie się wydaje że tu matki siedzą bo to jednak ciąża, poród, macierzyństwo. Może ty szukasz kogoś do podenerwowania ? :) Biedaku i co ci z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie wiesz debilko, ze tematy z wszystkich dzialow wyswietlaja sie na str glownej ? Wysralas mozg przy porodzie ? Czy ta rozepchana tzipa ci wylecial ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 3 córki najstarsza ma prawie 14 lat i rozmawiam z nią na te tematy a po 2 sama widzi co dziewczyny z sobą robia.Po 1 to trzeba z dzieckiem rozmawiać a nie na pastwę losu zostawić a później wszystkich obwiniać gdy już problem będzie.Kiedys s..e..x był tematem tabu teraz już nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×