Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość można

PIWO A LAKTACJA !!!!!! prosze o odpowiedz

Polecane posty

Gość można

mam pytanie czy wypicie piwa wpływa na laktacje, czy wolno sobie czasem wypic czy moze saszkodzic dziecku ??? kurde takie upały, ludzi pełno na miescie, i az chce sie usiasc ze znajomymi i wypic prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzymamn kciuki
1-2 chyba nie powinno zaszkodzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmiąca mama
Ja wypiłam pół szklanki i zaszkodziło!!!!!!!! Córcia zrobiła zielonkawą kupkę. Zanim ją zrobiła nieźle bolał ją brzuszek. Więcej więc nie pijam dopuki karmię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można
a ile mniej wiecej czasu musi upłynac od wypicia piwa (jednego) aby móc bezpiecznie podac dziecku mleko z piersi, to znaczy po jakim czasie schodzi alkoholo z organizmu, i mleko jest zdatne do wypicia przez dziecko ? czy moze po wypicu najlepiej odciagnac pokarm i nie podawac dziecku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
największe stężenie w mleku jest po godzinie od wypicia, potem zaczyna maleć, reszta to kwestia indywidualna, nawet juz po dwóch godzinach może nie być sladu, a moze następnego dnia jeszcze coś tam być.. (w każdym razie tak wyczytałam w jakimś mam dziecko czy cos takiego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A podobno kiedys uważano że piwo zwiększa laktację, tak twierdzi mama mojej koleżanki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciemne piwo zwiększa laktację i spokojnie można je pić, lekarka mi polecała. Ma tylko 0,5 % alkoholu. Zimne Karmi jest super na te upały i nie szkodzi dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22mnkj
nie dajmy sie zwariowac odciagnij mleko przed wyjscie mysle ze w ciagu 5 godz wyparuje z organizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna mamuśka
ja piłam jedno piwko wieczorem.... tak gdzieś raz w tygodnniu...dodam, że po wieczornym karmianiu- a mój szkrab nie jadał w nocy ;).... i nic mu się nie działo z tego tytułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie pomogło picie piwa malinowego. Małej nic nie było a mleczka więcej było. Teraz mała ma 9 mcy i pozwalam sobie jeszcze na reedsa jabłkowego i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można
DZIEKUJE WAM DZIEWCZYNY 🌼 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×