Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

płacz przy siusianiu u trzylatki

Polecane posty

Gość gość

mam problem z córką, mianowicie kilka dni temu podczas zabawy jakoś tak niefortunnie uderzyła się w krocze. Wiem na 100 bo trzymała się za swoją siusie i płakała że ją tam boli. Od tego momentu płacze przy sikaniu a później drapie się tam. Nie wiem już co robić , nie byłam z nią u lekarza bo myślałam, że poboli 2-3 dni i przestanie a tu pojawił się ten świąd. Może któraś z was miała podobny przypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam z dwulatką ostatnio taki problem, dostala furagin przeleczylam 10 dni i znowu troche narzeka choc nie tak bardzo jak wczesniej,ale jednak i nie wiem co robic, jednak moja sie nie uderzyla tylko ma objawy zapalenia dolnych drog moczowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weźcie skierowanie na posiew i badanie ogólne moczu. Ja właśnie biorę dla mojej 19m córki bo czasem łapię się za krocze i mówi "boli" z zewnątrz nic nie widać. Lepiej od razu posiew zrobić, żeby w ciemno antybiotyków nie brać i zobaczyć co to ew. za bakteria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no, zrób badanie moczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Migiem do pediatry po skierowanie na badanie moczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja swojej robilam prywatnie badanie ogolne moczu, jak jej sie zaczelo (potem na drugi dzien bylo gorzej i dostala ten furagin)wtedy wyszlo bialko w moczu,nieliczne bakterie i leukocyty,wiec zapalenia pecherza nie bylo, zastanawiam sie czy nie pojsc do pediatry zeby pobral posiew z pochwy autorka napewno powinna pierwsze co to zbadac mocz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego nie było zapalenie pęcherza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lekarz powiedzial,ze nie bylo (mierna flora bakteryjna i nieliczne leukocyty, tylko to bialko w moczu moim zdaniem corka miala zapalenie cewki moczowej,bo ja wielokrotnie mialam takie problemy i wiem jakie sa objawy i jak to boli, teraz tylko nie wiem co robic dalej bo zostala przeleczona furaginem i po skonczeniu brania go problem powrocil choc nie w tak ostrym stanie ,jednego dnia corka nie narzeka a np. na wieczor ni z tad ni zowad moiwi ze ja boli w okolicach sikania i potem przestaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha i corka dostala jeszcze lek na odrobaczenie,podobno owsiki czesto podrazniaja srom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale zrobiłaś badanie ogóle moczu, a posiewu nie. Posiew moczu trzeba wykonać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×