Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość15

plamienia i mały zarodek? pomocy

Polecane posty

Gość gość15

witam, ostatnia miesiączkę miałam 16.10.2015 kiedy tylko na teście pojawiły się dwie kreski poszłam do gin. Dodam że poprzednią ciąże poroniłam. poronienie chybione (brak akcji serca) w 7 tc. Byłam na pierwszej wizycie 17.11 na usg nic nie widać. Następna wizyta 24.11 jest pęcherzyk i zarodek 2mm. dzisiaj rano dostałam brazowego dość dużego plamienia. Pojechałam na pogotowie. na usg jest akcja serca ale za to zarode 2,5 mm. czy to możliwe że w 5 dni urośnie tylko 0,5 mm. czy może poprzednie usg było niedokładne? prosze o pomoc. ktoś miał taki przypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze to bylo niedokaldne? Czas pokaze co bedzie z tej ciazy. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrób 2 x betę w odstępie 48godz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam ostatnio plamienia. Dokładnie tylko dwie małe mikro plamki. Ostry dyżur, ale niestety na następny dzień poronilam . Życzę powodzenia. Ps. Tez zarodek sie nie zgadzal. Sam pęcherzyk byl a 6 tydz. Potem 8 tydzień i zarodek na 6 tydz bez serduszka jeszcze i strata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość15
Przy pierwszej ciąży nie miałam żadnych plamień i na usg okazało się że serce nie biło minimum dwa tygodnie. Wizytę mam w czwartek. U mnie serce bije. widziałam dzisiaj wyraźnie i mam dużą nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość15
witam, i na szczęście w moim przypadku dziecko rozwija sie prawidłowo. aktualnie 9tc. wylądowałam w szpitalu w 7tc ale to z powodu krwiaka. przeleżałam tydzień dzisiaj byłam na wizycie i krwiaka nie ma. NALEŻY POZYTYWNIE MYŚLEĆ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Ostatnią miesiączkę miałam 31.12.15. Cykle w ciągu ostatnich miesięcy wydłużyly mi się do 30-31 dni. 09.01.16 kochaliśmy się z mężem. 25.02.16 byłam na pierwszym USG. Tego dnia był to 9 tydzień i 1 dzień ciąży licząc od ostatniej miesiączki. Z badania wyszło, że zarodek ma CRL 7.8mm (6 week 5 days). Obawiam się czy zarodek nie jest za mały bo z wielu artykułów, które przeczytałam wynikałoby że powinien mieć w tym czasie ok 20mm. Odejmując te 6 tygodni i 5 dni od daty USG wychodzi dokładnie 9 stycznia czyli dzień, w którym doszło do stosunku. Lekarki twierdzą, że ciąża rozwija się jak najbardziej prawidłowo i tak ma być, ale wg mnie zarodek jest za mały :(. Dodam, że mieszkam w UK. Czy któraś z Was miała takie wymiary w 9 tyg od ostatniej miesiączki? Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×