Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość emocje

plamienie a ciaza

Polecane posty

Gość emocje

mam takie pytanko , za 4 dni powinnam dostac miesiaczke ,,, dostalam ja wczoraj , ale dzisiaj sie juz praktycznie skaczyla, od tyg bola mnie piersi , w nocy spac nie moge przez nie, chodze do lazienki non stop ,,,, boli mnie w podbrzuszu jak na okres od dobrego tyg tez ,,,, co prawda te ala skurcze nasilily sie z 3 dni temu ,,, znajoma mowila mi ze to co mam to plamienie i prawdopodobnie to wyglada na ciaze : ) ,,,,, czy ktoras z Was miala podobny przypadek ,,,, szlabym po test ale siostra i znajoma robily w 6 tyg i im wyszled negatywny a byly w ciazy wiec wole jeszcze poczekac na zrobienie go ,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na Twoim miejscu zrobiłabym test,ja też miałam plamienie,które trwało 3 dni i zaczęło się w dniu spodziewanej miesiączki.Po 30 dniach od ostatniego okresu zrobiłam test i teraz czekam na dzidzię,która pojawi się w lipcu.Trzymam kciuki:) i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też zapytam
Jakiś tydzień temu przez kilka dni na papierze toalet. zauważałam delikatne, brązowe plamki, tuż po oddaniu moczu. Teraz minęło, jednak okres spóźnia się 4 dni. Czy to o czymś świadczy?? Dodam, że innych typowych objawów nie dostrzegłam. Raz jeden w nocy obudziły mnie mdłości, ale nie wymiotowałam. Zastanawiam się, czy mogę być w ciąży. Bardzo proszę o poradę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też zapytam
Dodam, że brzuch pobolewa jak na okres, choć inny to rodzaj bólu niż zazwyczaj (może wyolbrzymiam, ale cóż.) Proszę o odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raz jeszcze
...odświeżam ten temat, gdyż bardzo zależy mi na Waszych wypowiedziach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mialam plamienie i podobne obiawy jak ty.Zrob sobie test z krwi HCG-beta koszt ok 25zl ,100% pewnosci po tygodniu od poczecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie tez
dzieki za odpowiedz ,,,,,,, plamienie minelo po 2 dniach , bylo lekkie , piersi mnie dalej bola, bardziej drazni mnie dotyk i chocby swedzenie w okolicy sutkow , pomimo ze okres minal pobolewaja mnie lekko plecy jak przy miesiaczce ,,,, chce zrobic tes za kilka dni bo tak naprawde powinnam dostac miesiaczke okolo 18 kwietnia a dostalam 13 ,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Dynka ....
i jestes w ciazy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Dynka ....
i jestes w ciazy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co do ja tez sie pytam ...
kazdy inny rodzaj krwawienia niz zazwyczaj cos oznacza ,,,,, ile dni przed miesiaczka te plamienia sie pojawily ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też zapytam
Plamienia pojawiły się na jakieś 7-9 dni przed miesiączką. Dodam, że wciąż boli mnie brzuch, a krwi niet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emocjee
hmm , nie chce krakac , bo sama nie jestem pewna w mojej sytuacji , ale u Ciebie tez moze to ciaze oznaczac,,, a masz mialas jakies zaburzenia hormonalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też zapytam
Żadnych zaburzeń, nic jak dotąd, w każdym razie. Nie wiem już, co mam myśleć, testu nie zrobię co najmniej do wtorku, bo wyjeżdżam i sposobności nie będzie. A plamienia trwały kilka dni, potem ustąpiły. Brzuch jednak wciąż boli- czy jest więc prawdopodobna ciąża przy takim bólu jak na okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest ...
co jest czasami pierwszym nawet oznakime ciazy, poza piersiami bolacymi i rosnacymy , plamienie lub lekka miesiaczka tez jest znakomitym objawem ciazy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emocje ...
no to w takim badz razie nci nam nie pozostaje jak wziecie testu na

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To plamienie mogło oznaczać implantację zarodka w macicy (7-10 dni po zapłodnieniu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też zapytam
Ale u mnie te plamienia nie wyglądały na lekką miesiączkę, bo zdarzyły się na jakiś tydzień przed terminem. Teraz czekam już 5 dzień. Piersi mnie nie bolą, tylko ten brzuch...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emocje .......
no wlasnie ,,, wiec albo lekarz albo test innego wyjscia niema , a mussz sie dowiedziec co jest grane , tak samo jak i ja ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×