Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Plamienie i spozniajacy sie okres

Polecane posty

Gość gość

Witam. Mam roczna corke. Od 3 miesiecy z mezem staramy sie o drugie dziecko. W tym miesiacu okazalo sie, ze mam malo zelaza, ktore uzupelniam. Co bardziej dziwne, hemoglobine mam w normie i ogolnie wyniki sa dobre. Mimo to wiem, ze majac niskie zelazo, ciezko o poczecie. Miesiaczki mam regularne co 28 dni. W tamtym miesiacu dostalam miesiaczke dwa dni wczsniej, ale jak zwykle trwala 6 dni i byla bolesna. W tym miesiacu powinnam miesiaczke dostac wczoraj, lecz sie nie pojawila i nawet nie czuje jakby miala sie pojawic. Jedynie bola mnie piersi troszke mocniej niz zwykle. Od wczoraj wieczorem plamie (bo okresem tego nie da sie nazwac). Myjac sie, spostrzeglam na dloni delikatnie rozowy sluz. Nalozylam podpaske a noc, lecz rano byla czysta. Dzis od rana na podpasce pojawily sie malutkie plamki lekko brazowego sluzu, nawet krwi nie widac. Brzuch mnie nie boli co bardzo mnie dziwi. W tej chwili mam tylko bialy sluz. Nie wiem czy czekac jeszcze na normalny okres czy lepiej isc do ginekologa bo nie jest to u mnie normalne. Dodam, ze dwa dni temu robilam test ciazowy, i poczatkowo nie bylo drugiej kreski. Test wyrzucilam do smietniczka, ale po kilku godzinach wyrzucajac cos spostrzeglam druga bardzo blada kreske. Dzis rano powtorzylam test ale byl negatywny. Nie wiem co o tym myslec a tym bardziej co zrobic. Czy ktoras z was tez tak miala? Moze ktoras moglaby mi podpowiedziec co zrobic? Bardzo prosze i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam plamienie przez tydzien w terminie okresu jednak krew wtedy sie nie pojawila.Jak tylko ustalo zrobilam test ciazowy i wyszla na poczatku jedna kreska i go tak zostawilam.Jakue bylo moje zdziwinie gdy po 5 min wyszly dwie grube krechy.Duzo tez zalezy od testu ciazowego,nie raz sie o tym przekonalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka:Zrobilam test ciazowy Nordtest. Zamowilam dzis w internecie bobo-test, gdyz tylko ten w poprzedniej ciazy pokazal mi druga kreske, gdy inne byly negatywne. Ale zanim przyjdzie to sobie poczekam. Poszlabym do ginekologa, ale mam swiadomosc, ze jesli jestem w ciazy to jeszcze moze nie byc widac. Sama nie wiem co robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg mnie powinnaś sie udać do Gina jak najszybciej. Jesli jesteś w ciąży lekarz po badaniu gin jest to w stanie stwierdzić a także po usg... Na serduszko owszem jest za wcześnie ale jeśli to ciąża plemienia nie są dobrym objawem. Lekarz może dać Ci leki które pomogą ci utrzymać ciąże (jeśli jest) albo wykluczyć i wtedy ewentualnie da ci cos na wywołanie @. Ja w 1 ciąży zlekceważyłam plemienia i niestety ciąża obumarła. W 3 bulka u gina wg OM w 4/5 tc i choc na USG nie widac było nic tylko ciążowe endometrium a w badaniu ginekologicznym typowe ciążowe zmiany i z racji obciążonego wywiadu gin dostalam L4 ciążowe... Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka:Boje sie tylko, ze jak pojde do ginekologa to podczas badania mnie zaleje i bedzie wstyd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze zrob Beta hcg test ciazowy z krwi wtedy bedzie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana wstyd???wstyd to kraść :D Lekarze uwierz mi są przyzwyczajeni ;) zawsze mozesz powiedziec ze chcialas sprawdzić czy wszystko ok przed kolejna ciąża :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka:Moze faktycznie macie racje. Poczekam do jutra moze normalnie dostane okres a jak nie to zarejestruje sie do ginekologa. Niby mam to plamienie, a wlasciwie mialam, bo jak narazie jest czysto, ale piersi nie przestaja mnie bolec. To jest dla mnie nowosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak tam??? Są dwie kreski czy @???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×