Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Plamienie początek CIĄŻY

Polecane posty

Gość gość

Witam. Pomóżcie bo już odchodzę od zmysłów. W dniu spodziewanej miesiączki dostałam plamienie 2 dni wcześniej 2 testy wyszły pozytywnie, a że plamienie było bardzo bardzo skąpe za bardzo się nie przyjęłam( 2 malutkie plamki suche przez cały dzień) następnego dnia powtórzyło się to samo ale wieczorem było tego troszkę więcej zapisałam się na nast dzień do.lekarza następnego dnia rano poleciała ciemna krew jak okres po zrobiony usg wyszło że jest pęcherzyk 2,5mm 4 tydz i 2 dni lekarz wypisal duphaston 2x1 i nospe 3x1 oszczędny tryb życia i wrócić za 10 dni po paru dniach dokładnie w weekend plamienie z ciemno czerwonego.zamienilo.sie na jasno czerwone dzwoniłam.do lekarza kazał zwiększyć dawkę na 3x1 lub 4x1 ( w tym na noc 1) rano jest najgorzej biorę leki ale nic nie przechodzi czy nastawić się już na najgorsze w piątek mam wizytę a czas się dłuzy do tego mam doła że zaniedbuje córkę 20 miesięcy chodź staram.sie na dywanie bawić znia.ale.zawsze całe dnie bylysmy na.podworku. Przepraszam za chaotyczne pisanie ale cała.jestem.w.nerwach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie martw się. Ja leżałam w grudniu na to w szpitalu tez brałam tylko duphaston i nospe ale lekarz był przewrażliwiony i kazał leżeć. 3 dni leżałam i plamiłam. Wszystko bylo dobrze i teraz jestem w 8 msc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha no i ja plamilam na brązowo i bordowo a do tego bolał mnie brzuch jak na okres strasznie się bałam ale jednak nadal jestem w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inni lekarze w szpitalu mi wtedy mówili ze jak ciąża ma się utrzymać to i bez tych leków będzie dobrze a jak nie to i one nic nie pomogą. Ale dają profilaktycznie. Będzie dobrze tak jak u mnie zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja poronilam na luteinie a następna ciąża donoszona bez wspomagaczy. Jak masz poronic to i na 20 tabletkach dziennie poronisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez tak uwazam, ze co ma byc to bedzie. Znam kobiete, ktora juz wiele razy stracilanciaze w poczatkowym wlasnie okresie. Lezalysmy razem na patologi ciazy. Kiedys spotkalam jej meza. Ja zdazylam w tym zasie urodzic dwoje dzieci, a im nie urodzilo sie z tamtej ciazy ani z zadnej innej. Niestety niesktorzy maja ciezko z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eh powoli już tracę nadzieje jeszcze dziś jakoś kiepsko się czuje ale może temu że coraz bardziej się denerwuje :( dziękuję.za odp Jedna dziewczyna napisała mi że tak wyglądało.poronienie u niej właśnie w takim.samym.wieku ciąży :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No bo to strasznie wczesna ciaza. Na takim etapie cale mnostwo ciaz sie nie utrzymuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 t 2 d to wiekszosc kobiet dopiero czeka na miesiaczke....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem za wcześnie zrobiłam.test chociaż.i tak by mnie zaniepokoilo to że okres trwa u.mnie 3 dni a plamienie ciągnie się już tydzień :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem jeśli lekarz nie stwierdził żadnych krwiakow czy torbieli mogących krwawic to raczej poronisz no bo od czego tak krew?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja ci autorko mowie ze to się zdarza i u mnie tak bylo i wszystko jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem zdaza się ale przyczyną musi być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do osoby która mnie pociesza bardzo dziękuję a u ciebie jak to wyglądało długo miałaś plamienie? Mnie.martwi że jest to kolor żywej krwi :( w 1 ciąży tego nie.mialam żadnych plamien :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Puki nie ma skrzepow to jest nadzieja. Jak dla mnie to albo początek poronienia chociaż wydaje mi się ze już powinno się rozhulac. Więc może to jednak jakiś krwiak którego lekarz nie widzi. Zrób beta hcg 2x to będziesz wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy skrzepy nie szły parę.dni temu i.po nich zaczęło.sie ta jasna krew tylko ciągle.mnie zastanawia czemu to ciągle.jest plamienie a nie mocne.krwawienie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie idziesz do lekarza bo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam u lekarza we wtorek w tamtym tyg jestem z nim w.kontakcie. Telefonicznym. W piątek teraz mam wizytę mówił żeby usg po 10 dniach zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwny ten lekarz. Mój jak miałam problem to co 3 dni usg miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noooo tydzien temy bylas? To chyba prowo bo zadna kobieta w ciazy nie czekalaby tyle i pojechala na sor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój lekarz mówił że nic więcej nieda.sie Zrobić co by mi.dalo.usg co 3 dni jak biorę.leki nie wiem.sama chciałam.jechac na sor w niedziele ale lekarz powiedział żeby lepiej wypoczywać i być cierpliwym żebym.mocno krwawila napewno bym.pojechala ale w takiej sytuacji posłucham.sie lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam tak ze najpierw 3 dni plamiłam wtedy nie wiedziałam nawet ze jestem w ciąży i potem jak za rydz zrobiłam test i tez plamiłam okolo 5-6 dni i później wszystko bylo ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale bardzo obfite jest to plamienie??? Dużo tego i non stop???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idiotko na SOR!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przez cały dzień.prawie nic rano trochę poleci.ale tak.ze na.wkladce trochę brudne i tak z 3 razy dziennie ale nieduża ilość jak ostatni dzień.okresu myślę coś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja plamilam i krwawiłam od początku gdy się dowiedziałam tj ok 4 tc. Od czerwieni po brąz. Teraz moje maleństwo leży koło mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za ostatnią odpowiedź bardzo pocieszająca :) a jak.dlugo plamilas? I było bardzo skąpe plamienie czy zdarzało.sie że więcej.polecialo.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również miałam plamienia różnej barwy w 9 tyg, brałam Duphaston prawie przez cala ciążę i moje maleństwo ma właśnie rok. Bedzie dobrze tylko dużo odpoczywaj i staraj się nie zamartwiać no to tez dobre nie jest. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dziękuję :) za odpowiedzi :) nic.mi.nie pozostało jak poczekać do piątku i odpoczywać i mieć nadzieję że moje modlitwy zostaną wysłuchane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj znać po wizycie:) trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×