Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mamusika

plamienie w 10 tyg

Polecane posty

Gość przyszła mamusika

mam od klku dni brazowe plamienia i bardzo sieboje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja dokladnie tez mialam w 10tyg. brazowe plamienie... poszlam do lekarza, zrobil mi wymaz pochwy i usg, okazalo sie ze wszytsko w porzadku, sugerowal ze to moze byc stara krew podczas kiedy dziecko sie zagniezdzalo w macicy, bo on nic nienormalnego nie zobaczyl , trwalo pare dni, przestraszylo mnie, ale teraz jestem juz w 14tyg. i wszytsko jest w porzadku... dobrez, ze to nie swieze plamienie czerwonego koloru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła mamusika
mi zaczeło sie 4 dni temu kiedy to lezałam w łozku i nagle czulam jak mi cos leci..poszlam do lazienki a tam krew ... w 5 minut bylam gotowa jechac do szpitala i bylam pewna ze juz po wszytakim (dodam tylko ze zadnych bóli nie mialam ) w szpitalu zanim sie ktos zainteresowal mineło 4 godziny...zbadali czy nadal jestem w ciazy a pozniej na ginekologie ,pobrali cytologie i krew ...trwalo to wszystko 5 godzin... wczoraj mialam pierwszy scan ..i wyszło wszystko wporzadku...nawet dostalam zdjecie z usg....krew wyszla wporzadku...a plamienia niewiedzą dlaczego ja nadal je mam juz 4 dzien...przewaznie rano i wieczorem...wyglada to jak uplawy ciemno brazowe...z tym ze pierwszym razem była to krew...niewiem co mam mayslec...boje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam plamienia brazowe z domieszka krwi od poczatku 7 tyg az do ok 27 tygodnia oczywiscie nie codzinnie ale np co dwa tygodnie do tego bol ze chodzic nie moglam, poza tym wszystko ok, usg itp po porodzie okazalo sie ze mialam bardzo patologiczne lozysko :-/ czego zaden gin na usg nie widzial zawsze warto sprawdzic takie rzeczy u lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepeij nie zwlekaj tylko idź do lekarza. Ja też miałam plamienie na poczatku ciąży, kolor brązowawy. Jak poszłam do ginekologa niestety dopiero po kilku dniach - to od razu dostałam skierowanie na szpital. Niestety nic się nie dało zrobic:( ... wynik: koniec mojej ciąży. Lepiej nie bagatelizowac krwawienia. może to nie by nic strasznego ale lepiej się upewnic. Przy drugiej ciąży tez na początku miałam lekkie krwawienie, dostałam leki i na szczeście wszystko zakończyło się szcęśliwie. Moja córcia ma juz 14 miesięcy. Radzę idź do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zalezy co mialas, bo dla mnie jest zasadnicza roznica miedzy plamieniem a krwawieniem ja mialam plamienia, nie caly dzien, a od czasu do czasu przez kilka dni schodzily ze mnie takie jakby brudy, ale krwi to nie przypominalo kolorem w ogole, wymieszane ze sluzem i tyle, nie panikowalam w sensie takim ze nie polecialam od razu na pogotowie, ale na drugi dzien do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła mamusika
ja mam dokładnie tak samo...lecą ze mnie jakby brudy,tylko ze najpierw wyleciała ze mnie krew (tak jak wokresie) to było jednorazowo a od tego czasu czli 4 dzien mam brazowoe plamienia i tez nie utzrymuja sie caly dzien tylko rano i wieczorem...wkladke mam czystą tylko przy wycierani na papierze mam to ochydztwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"to zalezy co mialas, bo dla mnie jest zasadnicza roznica miedzy plamieniem a krwawieniem" bez względu na to czy w ciazy pojawia się plamienie, czy krwawienie, obowiązkowo należy to dośc szybko skonsultować z lekarzem. I co do tego nie ma żadnych wątpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła mamusika
lekarz nic nie stwierdzil....wiec pozostaje mi czekac...za 3 tyg kolejne usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co poszlam do leakrza, i tez nie wiedzial... Mowie, nie panikowac, bo nerwy nie sa dobrym doradca, jasne zprawdzic, ale lekarz tez nie wie wszystkiego w koncu nie jest Bogiem,na to tez trzeba wziac poprawke, i tak dobrze, ze teraz jest usg, moja mama zadnego usg nie miala w ciazy, bo nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dokladnie miala tak samo, po 3tyg maialm znowu usg to bylo dokladnie wczoraj :-)) dzidzia ma 10cm ijestem okazalo sie w 14tyg ale na podstawie OM 13 takze sama nie wiem:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mialam takie
plamienie własnie w 10 tc , rano po przebudzeniu zobaczylam ciemna krew na przescieradle i nie czekajac ani chwili dluzej popedzilam do gina . powiedzial zebym sie nie martwila bo czasami tak sie zdarza i na wszelki wypadek przepisal mi luteine na potrzymanie , ktora musialam brac kilka tygodni . plamienien wiecej juz nie mialam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, jeszcze mi sie przypomnialo, ze w tym dniu co mialam te brudy, zauwazylam tez dziwny skurcz macicy i od tego czasu biore zwiekszona dawke magnezu i pomaga, bo magnez tez jest wazny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×