Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość321

Plamienie w 30 tc

Polecane posty

Gość gość321

Hej, zwracam się do Was z prośbą, czy któraś z Was miała plamienie w ciazy? Ja niestety jestem teraz w szpitalu, bo dostałam ciemnoczerwonego plamienia, od wczoraj jest bardziej brązowe/brunatne. Dostałam magnez w kroplowce i duphaston. Lekarz nic mi nie mówi, miałam tylko raz usg i badanie gin, szyjka zamknięta, łożysko tez w porządku. Czy któraś z Was to przechodziła? I jak to się zakończylo i czym to było spowodowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak lekarz nic nie mówi? Dowiedz się jutro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Jeszcze dziś będzie obchod, niestety od wczoraj rana jest ten sam lekarz :/ gdy spytałam się jak wyszły moje wyniki to odpowiedział, że jak będą złe to zareagują.... Poszłam do położnych i dostałam kolejne 3 tabl duphastonu i to wszystko, a ja dalej się martwię ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jako pacjent masz prawo do bycia informowaną o stanie Twojego zdrowia, więc idź o lekarza i zażądaj natychmiastowego wyjaśnienia sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie złote rady... Jest niedziela, na dyżurze jakiś młody niedecyzyjny lelarz...Takie "mam prawo" możesz sobie w dupę wsadzić. Jutro się wszystkiego dowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co z tego, ze lekarz niedecyzyjny? chyba wie, co pacjentce dolega, a ona ma prawo to wiedzieć złota rado

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Ten niedecyzyjny lekarz to niestety ordynator... Dziś będzie nowy lekarz to może się dowiem coś więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sporo lekarzy jest tępych. Ja zawsze podczas Każdego badania ginekologicznego pochwy czy usg otp...mam męża i to on się wszystkiego dopytuje. Nie ma że się odgrywa na pacjecie lekarz bo się boi. Często do różnych komplikacji dochodzi przez zbędne i szkodliwe badanie pochwy nawet zakazaja ginekolodzy bo rękawiczkach nie chroni pacjenta lecz lekarza. Często gdy są problemy to mężowi zalecam nagrywanie badania wtedy się nie wyprze ginekolog swoich złych diagnoz. Mąż bardzo mało mówi kilka razy grzecznie przeprosi że konował nie wie kim jest z zawodu. Chciał się dowiedzieć pytając pan jest lekarzem mąż nie pan nie jest lekarzem nie. A kim pan jest mąż mówi mężem pacjentki i jest posrsny lekarz bo nie wie z kim ma do czynienia. Mamy Prawo Pacjenta ust 2008 r art 21 do obecności nawet w szpitalu podczas badań i zabiegów mieć Osobę Bliską! !!Mąż dyskretnie nagrywając prosił stanowczo i grzecznie by badania czy zabieg był robiony przy jego obecności. Ginekolog powiedział bedę badał o tej godz. ..mąż to ja będę i był wcześniej pół godz i liczył się z mężem. Gdy jest zainteresowanie osoby bliskiej boją się bo samą ciebie to mają w d***e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam trochę później bo w 36 tc. Łożysko ok, ktg ok, usg ok. Nie powiem Ci jak to się skończyło bo nie chcę Cię straszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Juz się zdążyłam przestraszyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko dowiedziałaś się w końcu czegoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dowiedziałam się, że to krwawienie było bardzo niebezpieczne, dostaje zastrzyki na rozwój płuc u dziecka, wyniki takie jak mocz, krew są w porządku, ciągle jest zagrożenie porodem :( jedyne co mogę zrobić to leżeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również brałam duphaston całą ciąże. Idź do lekarza i porozmawiaj. Nie może być tak, że nie wiesz nic o swoim stanie zdrowie i oczywiście o zdrowiu maluszka. Może lekarze sami nie wiedzą skąd plamienie. Ja plamiłam i również nie było wiadomo dlaczego. Głowa do góry. W wolnej chwili zapraszam na mojego bloga: www.szczesliwamama.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×