Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Harry Silver

Płaskie lub wklęsłe brodawki sutkowe

Polecane posty

Gość Harry Silver

NIPLETTE-przyrząd do leczenia wklęsłych lub płaskich sutków Czy któraś z Pań stosowała??? NIPLETTE-przyrząd do leczenia wklęsłych lub płaskich sutków Czy któraś z Pań stosowała??? Na starcie trochę do poczytania, ale to wiele wyjaśni. Niplette to nowy, rewolucyjny przyrząd do leczenia wklęsłych lub płaskich sutków, którego autorem jest jeden z najlepszych chirurgów plastycznych w Wielkiej Brytanii Douglas McGeorge. Niplette składa się z przezroczystej foremki o kształcie sutka (naparstka) połączonej z przezroczystą rurką przymocowaną do otworu strzykawki. Praca tego przyrządu polega na łagodnym ssaniu sutka poprzez wciąganie powietrza do strzykawki. Powoduje to delikatne rozciąganie przewodów mlecznych, które uprzednio wciągnęły sutek do środka. Niplette może być używany przez wszystkie kobiety, niezależnie od wieku. Jest skuteczny, bezbolesny i łatwy w użyciu. Do tej pory ponad 150 000 kobiet dzięki Niplette mogło karmić piersią. Wszystkie poddane leczeniu przy użyciu Niplette pacjentki uzyskały zdrowy, normalny wygląd sutków już po 2 tygodniach kuracji. Całkowite wyleczenie następuje po ok. 1-3 miesiącach regularnego stosowania Niplette. Najlepiej jest używać Niplette przed zajściem w ciążę. Ale jeśli Twoje piersi nie są zbyt wrażliwe, możesz używać Niplette przez pierwsze sześć miesięcy ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Harry Silver
Więcej informacji (niestety po angielsku) na stronie: http://www.aventbaby.com/uk/products/general_info/intro_niplette.html Jest to jedynie informacja na temat produktu, dla tych wszystkich którzy nie wiedzą o co chodzi. Jestem ciekaw opinii o jego stosowaniu, czy naprawdę jest tak skuteczny jak zachwala to producent. Być może to info pomoże Paniom w rozwiązaniu problemu a Te, które już się z nim uporały podzielą się swoimi doświadczeniami. Problem płaskich lub wklęsłych brodawek to nie tylko defekt kosmetyczny. Może być przyczyną poważnych trudności w karmieniu piersią potomstwa. Wiem też, że może być to żródło niepotrzebnego stresu i kompleksów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Harry Silver
Ciekaw jestem, czy któraś z Pań stosowała nipletki. Jakie były efekty kuracji? Proszę o wszystkie uwagi i odczucia odnośnie stosowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A czy....
to urzadzonko jest dostepne w Polsce i jaka jest jego cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Probowal ktos
Czy to faktycznie jest skuteczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ehhhhmmmm
A czy to caly czas trzeba trzymac przy sutkach przez te 2 tygodnie czy przez jakis okreslony czas np. kazdego dnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nefretete_24
Ach, jeszcze jedno : Myślę, że warto wydać tą kasę na niplette... :D .... choćby po to, żeby nie mieć kompleksów , no i oczywiście żeby móc karmić dziecko piersią. POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanko_
to moze ja zadam troszke glupie pytanie. ale mnie to nurtuje strasznie. na sutkach mam takie grudki. jakby takie malutkie krosteczki. lekko bialawe. podskorne. mam je odkad pamietam. najlepiej widac je jak sutek sterczy. czy to jest normalne ? a w ogole to czy w sutku jest jakas 'dziurka' przez ktora dziecko jest karmione ? czy jak to jest ? to sie dopiero 'robi' podczas ciazy ? bo czegos takiego u siebie nie zauwazylam a w koncu jakos dziecko musi pic pokarm ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orchidea_26
Zanim dowiedziałam się o niplette, poddałam się operacji plastycznej. Niestety jej efekty mnie nie zadawalaja. Lekarz mówi, że powinnam ponowić zabieg. Zamierzam jednak najpierw spróbować niplette. Cieszę się, że nie jestem na tym świecie sama z takimi brodawkami! To mój największy kompleks. Czy Wy dziewczyny też macie na punkcie swoich brodawek obsesję? Nefretete napisz koniecznie jak Ci idzie korekta... ;-) 3mam kciuki! Pozdrawiam Was wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do orchidea
Mozesz mi powiedziec na czym polega taka operacja i czy widac pozniej jakies blizny, albo cos w tym stylu?? Dlaczego nie jestes zadowolona z zabiegu?? Sama mam plaskie bdorawki i zastanawiam sie nad korekcja chirurgiczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do orchidea
Slyszalam od lekarzy, ze zadne masaze, ani przyzady nie dadza trwalego efektu :( Ale moze nie slyszeli o Niplette?? Na forum pojawia sie tylko jedna wypowiedz zadowolonej dziewczyny, wiec wciaz niedowierzam. Jesli zamierzasz stosowac to uzadzenie to pisz, prosze, na bierzaco o efektach. Jesli na Ciebie zadziala dam sie przekonac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Orchidea
A moze masz gg?? Chetnie do Ciebie napisze. Jesli nie, powiedz na jakim czacie Cie znajde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny ja też chce
mam jedną wklęsłą brodawke z drugą wszystko w porządku.Zaczęło się w wieku 22 lat sama nie wiem czemu taki mój urok.Jest to krępujące,same wiecie o co chodzi pal licho jak się ma stałego partnera a tak troche śmiesznie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nefretete_24
odezwij się i informuj o postępach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesli brodawka
nagle zrobila sie wklesla to jest to bardzo niepokojacy objaw!! Idz jak najszybciej do ginekologa!! To nie jest "uroda" a choroba!! Brodawki wklesle lub plaskie od urodzenia nie sa niczym niepokojacym, ale Twoje objawy jak najbardziej sa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny ja też chce
byłam.Miałam mamografie i usg które powtarzam co 2 lata i opinia-taka pani uroda:-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pewnie ze mozna
wyciagac, ale lepiej miec normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HarrySilver

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Midsummer
Ojaa dziewczyny czy ktoras z was zna moze te cwiczenia ? Bo jak na razie nie stac mnie na niplette :( a bardzo chcialabym miec sterczace sutki. Z gory dziekuje i pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porada od Gulki
Postaram Ci się dobrze wytłumaczyć, ale nie wiem czy mi się uda. A więc sutek brało się w dwa palce w kciuka i wskazujący i tymi palcami skręcało sutek i wyciągało.Najpierw delikatnie aby przyzwyczić go a później coraz mocniej. Podobnie przygotowuje się sutki do karmienia(hartuje)wydaje mi się, że gdzieś czytałam (chyba w książce 9 miesięcy - taka gruba brązowa praktycznie same odpowiedzi na listy,) Jak chodziłam do szkoły rodzenia była dziewczyna która miała wklęsłe sutki i położna kazała jej właśnie "wyciągać", jej to pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Midsummer
Gulko dzieki za info :* Od dzis zaczynam ćwiczyc :D Buziaki . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orchidea_26
Tu melduje się Orchidea. Od wczoraj noszę niplettki. To naprawdę łatwe w użyciu urządzenie. Cena kosmiczna, ale no cóż... Efakty faktycznie widać już po kilku godzinach. Po ściągnięciu niplettek brodawki chowają się, ale miejmy nadzieję, że z biegiem czasu będzie lepiej. Jeśli nie macie pieniążków, a chcecie spróbować czegoś podobnego, to polecam zwykłą strzykawkę. Ja stosowałam tą technikę po zabiegu chirurgicznym. Wpadłam na ten sam sposób, co wynalazca niplettek, tyle, że mój jest sposobem domowym. Kupcie w aptece strzykawki, odetnijcie ich końcówkę i zassajcie brodawki. Najpierw najelpie nasmarowaćje trochę czymśtłustym, kremem, lub wazeliną. Tak samo działa niplette. W zestawie jest też strzykawka, która zasysa brodawki do kapturka i nie jest to aż tak uciążliwe jak stercząca na brodawce strzykawka, ale też działa. Ja zaprzestałam stosowania, bo miałam obolałe brodawki po zabiegu, a na dodatek w szwach. Teraz odżałowałam pieniążki na niplettki. Myślęjednak, że opcja ze strzykawkami jest też dobrym rozwiązaniem. Jeszcze jedno! Podpiłujcie pilniczkiem brzego strzykawki, bo po odcięciu ich końcówek nożem mogą podrazniać delikatną skóręwokół brodawek. Pozdrawiam i życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nefretete_24
Wyjechałam na kilka dni, więc siłą rzeczy niplette nie nosiłam w tym czasie, ale już mówię jakie są wrażenia ze stosowania. Najlepiej zakłada się nipletki na brodawke posmarowaną kremem, lepiej zasysa. Kiedy nosze niplette 2-3 godz., zaraz po ściągnięciu brodawka jest ewidentnie większa, a na otoczce jest odciśnięte kółko (ale szybko znika). Ponieważ dopiero zaczynam nosić niplette to do nasadki zasysana jest brodawka i część otoczki, ale na opakowaniu pisze, że po 2-3 tyg. brodawka bedzie na tyle duża, że wypełni całą nakładkę. Już teraz widzę, że brodawka jest większa (drugi sutek mam normalny i porównuję).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilliak
co to znaczy plaskie? czytam te wasze posty i zaczelam az robic te cwiczenie na stojace brodawki? nigdy nie mialam bardzo sterczacych sutkow. w stanie uspionym sa takie plaskie, oble wlasciwie. dopiero jak sie pociagnie lub cos pomaca, to sie utwardzaja i staja. jaki ma byc wlasciwy sutek "w stanie uspienia?" prosze o odpowiedz, bo mnie naprawde wystraszylyscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orchidea_26
Noszę niplettki od zeszłego poniedziału. Naprawdęsą efekty. Jeszcze nie widziałam nigdy takich brodawek u siebie jak teraz! Jeszcze się chowają po ściągnięciu niplettek, ale jest lepiej. Przeglądam się w lustrze i kurcza nie wierzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nefretete_24
Re: Orchidea Mi też się efekty podobają. Wyobraź sobie, że pytałam o opinie o niplette swojego ginekologa... i nic nie wiedział, obiecałąm mu, że później się pochwale jak mi idzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nefretete
Tak, lekarze zdają się nie wiedzieć o tym. A ja tak patrzę na moje brodawy i zaczynają mi siępodobać! Paraduję przed lustrem jak modelka! ;-) Nawet mój luby już efekty zauważył. Ma kobietkę z nowym biustem hihi Pozdrawiam -orchidea_26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Harry_Silvera
Skąd to zainteresowanie tematem płaskich lub wklęsłych brodawek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×