Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

płeć nie do przyjecia

Polecane posty

Gość gość

dostalam wczoraj wyniki testu dna, niestety chlopaczysko, caly swiat mi sie zalamal. umowilam terminacje na czwartek to bedzie 11+5, nie chce kolejnego chlopca. mam juz jednego jest okropny i te jego okropne zbawki, zabawy, ryki dinozaurow, samochody wbijajace sie w stopy. mali chlopcy sa okropni. nie piszcie, ciesz sie ze jestes w ciazy, ze zdrowe. odechcialo mi sie tej ciazy w momencie otrzymania wyniku, ze to kolejny potwor a ja chce parke dlatego bede probowac do skutku a nie marnowac zycie ze stadem jełopów. maz nic nie musi wiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stawiam Diagnozę
To usuń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
usun, jeszcze jestbardzo wczesnie. plum do kibelka, spłukanko i po klopocie. powodzenia next time, mozesz sie od razu zaczac starac na kilka dni przed owu w owu to sie synow robi. mama parki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boshee. Jak można z taką nienawiścią mówić o swoim synku. Poczekaj jak dorośnie ,to odplaci ci tym samym .Takie kobiety jak ty nie powinny być matkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to prowo kretynko. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eeeeeeeee ale denna prowokacja ale widac bezmozgi sie jeszcze lapia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prowo czy nie prowo...znajoma z Anglii 3x usuwala ciaze pod rzad, dopiero jak trafila sie corka to zdecydowala sie urodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale po co te wyzwiska od razu? I to kobiety tak wyzywaja, które najprawdopodobniej są matkami. Jaki wy przykład dajecie swoim corkom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Indiach niestety tak właśnie usuwają dziewczynki bo nie chcą córek , ech co za świat :( Mama dwóch synków -cudnych łobuzów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie łobuzów....nie każdy ma siłe takie zoo wychowywac. mali chlopcy sa okropni a potem rownia pochyła, trzepią po kontach, role matki przejmuje żona i idą za żoną i tyle ich widac. facet zawsze potrzebuje cieplego cycka a kobieta wiadomo zawsze blizej swojej matki niz tesciowej. wychowywanie dynow to bardzo niewdzieczne, nieoplacalne zadanie. corka to co innego. samych corek tez nie chcialabym miec bo facet zalamany by byl. krawiec co same dziury kraje :P fajfusik musi byc ale tylko jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, nie rób tego. Nie słyszałaś o przypadkach gdy lekarz nie umie dokładnie określić płci nawet w późnych miesiącach ciązy?... To po pierwsze, po drugie każde dziecko jest inne, są dziewczynki nieznośne i rozrabiające jak chlopcy i ich bracia cisi i grzeczni jak dziewczynki. Twoje dziecko może być właśnie takim super spokojnym fajnym chłopcem zupelnie innym niż brat i lepszym niż niejedna rozbrykana kapryśna dziewczynka. Przekonaj się tylko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*no dobrze, Dna pewnie się nie myli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
plum do kibelka, spłukanko i po klopocie. powodzenia next time, x To nie zdechly chomik tylko płód. Ciebie jakoś matka nie spuściła z wodą w kiblu to innym też tak nie doradzaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 tydzień to jeszcze dobry czas na usunięcie. Poza tym to jeszcze nie dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez nie chcialam chlopca. Niestety mam syna. Plakalam, wsciekalam sie, najbardziej z bezsilnosci. Tego nie zrozumie nikt, kto bardzo nie pragnal konkretnej plci, to bylo moje marzenie miec corke. Dzis wiem, ze nigdy sie nie spelni. Nie zaryzykuje kolejny raz, jestem pewna, ze znow mialabym pecha. Kocham syna, ale wiecej nie zaryzykuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety które nastawiają się na płeć dziecka nie zasługują na to by być matkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jasne, bo Ty tak sobie piszesz. Każdy ma prawo do marzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11tydzien to jeszcze nie dziecko!!! jak masz mozliwosc to eksmituj samca poki czas!!!bezproblemowego zabiegu jutro i szczescia nastepnym razem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się zawsze zastanawiam, jakie trzeba mieć iq, żeby się łapać na takie prowokacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I wy się lapiecie jak głupie na denna prowokacje hahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozumiem cie, moja siostra ma 2 synow, diabły jak nie wiem, w domu poligon, usun poki czas!!!! moja przyjaciolka wziela podwojna dawke RU 486 w 12tc i poronila w domu, zycze dziewczynki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kiedy to test DNA pokazuje płeć dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od 10tygodnia ciazy mozna zrobic test na wolne dna dziecka (z krwi matki izoluje sie dna dziecka , sprawdza pod kontem wad chromosomalnych, trisomii i masz informacje czy jest obecny chromosom Y - bedzie chlopiec, czy tez nie ma XY a sa XX - czyli dziewczynka) w pl dostepny jako NIFTY test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez jestem w ciazy i az mi niedobrze na sama mysl, ze to moze byc chlopiec (mam juz 4letniego syna) mam nadzieje na coreczke a nie kolejne nikomu niepotrzebne jajca. fuj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"kolejne niepotrzebne jajca" a ty lesbijka czy co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj 01.30 Doslowne i prawdziwe. Mam dwoch synow, a widze jaka tesciowa jest zdesperowana, ktora rowniez ma dwoch synow. Co prawda jest w podeszlym wieku nigdy nie miala nic innego w zyciu jak dzieci i sama sobie winna, bo teraz na sile chce byc potrzebna. Jest przez to taka "narzucajaca sie" bo tutaj jej nikt nie chce, a pcha sie na sile. W miare mozliwosci i czasu jak dzieci rosna trzeba rozwijac siebie to co lubimy i pasje zeby pozniej nie zyc dziecmi bo oni dorosleja i maja swoje zycie to juz nie niemowleta. Niektorym matkom ciezko sie z tym pogodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam, ze mam synow z mala roznica wieku i szatany czasami. Mlodszy niby grzeczniejszy a tez swoje potrafi pokazac i dac do wiwatu. Kloca sie non stop. Ale wiem, ze i dziewuchy potrafia byc od choja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O matko. Mam parkę. Syn spokojny, od małego nie sprawiał problemów. Noce przespane, zero histerii przy zębach. A córka? Istny szatan. Ma prawie 2 lata i od porodu nie przespałam ani jednej nocy. Każdy ząb pamiętam, kolki fochy itd. ... W żłobku ciągle skargi bo bije, popycha ech szkoda gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No moja kolezanka tez ma taka corke. Heh. A znow mamy w rodzinie taka jedna co miala syna i potem dwie corki i wspomina ze syn jej dal mocno w kosc a przy corkach spokojnie juz bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup sobie papużki nierozlaczki bedzie parka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×