Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plecak

plecak do zerowki

Polecane posty

Gość plecak

Moje dziecko ma 5 lat i zaczyna zerowke. Bedzie tam chodzil codziennie na pare godzin i potrzebuje plecak. Znalazlam taki co mi sie podoba ale nie wiem czy nie za maly. Ma 15 litrow ale to pewnie liczone z kieszeniami. Jak myslicie, wystarczy? https://www.youtube.com/watch?v=GauC01d9F9U

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A do czego ten plecak ma służyć? U nas dzieci i w przedszkolnej zerówce, i w szkolnej, zostawiają buty na zmianę w szatni, książki i prace w swoich szafkach/szufladach, wyjątkowo rodzice są proszeni o przyniesienie czegoś dodatkowo, jedynie bidon z wodą dawałam, mini plecaczek przydawał się tylko na wycieczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
plecak w zerówce służy do pojemnika z kanapką i butelki wody ,mój nosił też piórnik bo nie zostawiały w szkole ,więc plecak nie może być za duży ani też za mały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plecak
No wlasnie tez tak dokladnie nie wiem . NA 100% jedzenie/ picie ale nie wiem czy beda mieli swoje szafki i czy te przybory/materialy beda musieli codziennie ze soba nosic. Ksiazek /zeszytow w zerowce raczej sie nie nosi? ;-) no nie wyslali mi jeszcze info apropo materialow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"a propos", a nie- "apropo" Trudno znaleźć plecak zbyt mały na to żeby pomieścił małą butelkę czy bidon i ewentualnie śniadaniówkę, niech będzie nawet i piórnik, chociaż się z tym nie spotkałam. Nie słyszałam też o zerówce w której dzieci nosiłyby bloki, zeszyty, farby, książki czy jakiekolwiek inne przybory. Ale skoro nie wiadomo co będzie potrzebne i co będzie w tym plecaku noszone, nie lepiej poczekać do września? Bez sensu nosić torniser po to żeby mieć śniadaniówkę w nim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5latki od kiedy muszą obowiązkowo zacząć szkołę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jasne moja córcia ma troche mniejszy i wystarcza. Jeśli dziecku sie podoba to jak najbardziej TAK! Fajny pojemny a bez sensu kupować 5 letniemu dziecku wielki plecak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W szkole tylko jedzenie, picie, ewentualnie zeszyt do ogłoszeń, czasami pewnie jakaś zabawkę czy piornik jak zechce ale to nie obowiązkowo. Wystarczy taki plecaczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plecak
dziekuje wszystkim mamom za odpowiedzi. Do osoby powyzej: 5 latki w Kanadzie zaczynaja kindergarten (nieobowiazkowe, ale moj idzie) a od 6 jest obowiazkowa szkola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja w zeszłym roku poszła jako 5latka do zerówki przyszkolnej i niestety trzeba było nosić buty w plecaku a pani ciągle dawała ćwiczenia do domu, musiałam kupić niestety drugi większy plecak jak dla pierwszoklasistów. W plecaku zawsze nosiła: -Pojemnik śniadaniowy, -Worek z butami, -Ćwiczenia w których było zadanie domowe. Raz w tygodniu nosiła: -Ręcznik do rąk, - książkę do religii lub angielskiego -piornik do sprawdzenia -strój na wuef -ubranie awaryjne - i coś co sobie pani wymyśliła by przynieść. Teraz córcia idzie drugi raz do zerówki, będzie mieć tą samą panią (dzieci z drugiej grupy nie nosiły nic) pani lubi wymyślać ale ma bardzo dobry wpływ na dzieci i dzieci bardzo ją lubią:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plecak dziękuje za odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoliaF
ja kupowalam mojemu malemu plecak w media expert, maja tam fajne, a zobaczylam, ze maja tylko dlatego, ze starszej córze musialam tablet do szkoly kupic, bo wymagaja:/ no i okazuje sie, ze tam szkolny dział całkiem kwitnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko idzie do pierwszej klasy do szkoły http://atena.edu.pl/ i kupiliśmy nowy plecak. Taki z usztywnianymi plecami, oddychającymi, dodatkowo można go też ciągnąć na kółkach, tak jak walizkę. Nie jest jakiś bardzo duży. W ubiegłym roku mieliśmy do zerówki taki mały plecaczek, bo w sumie nie był potrzeby taki poważniejszy i większy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy od wymiarów książek i tego co będzie w nim nosić, ale ten wygląda na raczej pojemny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nie wszędzie jest tak samo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamunia75
Ja sama długo zastanawiałam się jaki plecak wybrać, przecież tego w internecie jest pełno! Przeczytałam kilka mądrych artykułów tego typu http://123madrzyrodzice.pl/jak-wybrac-plecak-dla-pierwszoklasisty/ i już teraz mogę w jakiś sposób działać. Wam rodzicom również polecam takie rozwiązania, ponieważ kupując bez doświadczenia, bez dodatkowej wiedzy dziecku tornister, możemy go narazić na bóle kręgosłupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×