Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość971015

Płód rośnie, brak serduszka

Polecane posty

Gość gość971015

Cześć dziewczyny. Od kilku dni jestem zdenerwowana, nie dawno dowiedziałam się że jestem w ciąży i udałam się do ginekologa dwa dni temu na wizytę. Okazało się że płód rośnie ale serduszka brak , że względu na dużą zbieżność miesiączkowania gdyż nie mam regularnej miesiączki zalecił lekarz betę . Jutro odbiorę wyniki i dowiem się w którym tygodniu ciąży jestem. Serduszko do tygodnia jeżeli się nie pojawi to oznacza ciążę nie prawidłową, ale nie krwawie ani nic . Mlflosci i senność i rozdraznione piersi no i nerwy . Martwię się gdyż to moja pierwsza ciąża. Lekarz powiedział że to wczesna ciąża ale jakoś mam czarne myśli .. i strasznie się denerwuje boję się o zdrowie mojego malca.. większość z was jest bardziej doświadczona niż ja przy pierwszej ciąży.. jest jakieś prawdopodobieństwo że się serduszko pojawi ? Czy się nie łudzić ? Dziecko ma2,5- 3mm. Pomocy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malami7697rd
Jestem z Tobą, nie martw się na zapas ! Organizm może inaczej reagować na zmiany jakie zaszły. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciesz sie, bo moze masz szanse na aborcje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.38 jesteś żałosna Kochana, czasami sprzęt u ginekologa nie jest dokładny. Będzie tętno, zobaczysz :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Liczysz na cud? Nie ma to nie ma. Dostaniesz leki na poronienie i zajdziesz w kolejną. wielkie halo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość971015
Zależy mi na tym dziecku !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość971015
Wielkie halo ? To chyba nie doceniasz swojego życia ! Bo raczej nie chciałabym decydować o twoim życiu gdy jeszcze siedziałam w łonie matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to tylko zlepek komorek :o zrobisz sobie drugi zarodek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość971015
Też jesteś k***a zwykłym zlepkiem komórkowym bez mózgowym !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie sie mózg rozwinał ;) Bez niego nie da sie zyc. Poczytaj troche o anatomii ludzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie martw się, to jeszcze nic nie znaczy. Może to zbyt młoda ciąża, by na usg było widać serduszko. Będzie dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana Autorko, nie czytaj tych bredni. Twoje dziecko jest pod Twoim serduszkiem i już Jest między Wami miłość! Ja wierzę, bo znam takie przypadki,ze serduszko pojawi sie lada dzień. Daj znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie brednie? czysta prawda. nie ma to nie ma. człowiek bez serca nie zyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kompromituj się proszę 16.55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie kompromituj się proszę 16.55 x rozumiem ze według ciebie człowiek bez serca zyje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tego co wiem w 8 tygodniu ciazy bije serduszko,przanajmniej u mnie tak bylo.moze u ciebie jest za wczesnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serce jest w 2-3tygodniu ciazy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.59 Wyobraź sobie że dziecko o długości crl 2.5 mm może go jeszcze nie mieć Co za ignorancja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.07 nie poslugujesz się fachowym nazewnictwem i nie masz najwyraźniej wiedzy W 5-6tygodniu ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaLa2222
U mnie crl wynosiło 2.6 mm było widac serduszko, tetno miarowe chyba 104. ale duzo zalezy od sprzetu i lekarza wykonujacego badanie, mysle ze spokojnie sie jeszcze pojawi. jak zrobisz jednorazowa bete to tez ci za bardzo nie wyjasni sytuacja bo trzeba by powtorzyc po 48 godz. tydzien ciazy z okresu pokrywa sie mniejwiecej z usg? jakbys poszła na usg tak za tydzien to zobaczysz ze serduszko bedzie biło jak szalone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój pecherzyk miał 4.6mm 2 tyg temu i też serduszko jeszcze nie biło, spokojnie :)doktor powiedział, że to normalne i trzeba dac dzidziusowi czas w koncu on i tak 'bardzo ciężko pracuje' stworzyć Nowego człowieka to nie taka prosta sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co... bez przesady zeby sie tak roztkliwiać nad zarodkiem i przypisywać mu jakies wyimaginowane cechy. Zobacz jedna z druga ile to fizycznie 3mm a pozniej piertol farmazon. Prawda jest taka ze nawet jesli "poronisz" -szumna nazwa dla tej całej sprawy-to tak jakbyś miała miesiączkę. Niegdyś-tj jak nie było usg i innej głupkowatej manii testów ciążowych oraz wykonywania wszelkich możliwych badan potwierdzających ciaze-kobieta myślała sobie ze miesiączka jej sie spóźniła. Wsio. A teraz jakies stawianie na piedestale czegos co jeszcze mozne nie dojść do skutku. Ale jak kto lubi-jak wolicie wkręcać sibie korbę i ryć innym banie to pozdro 600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.15 żałosny wpis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żałosne jest rozdmuchiwane sprawy zarodka ktory mierzy tyle co nic. Żałosne jest rzucanie sie na ludzi ktorzy patrzą na to z czysto biologicznego punktu widzenia i co najważniejsze-bez emocji a na sucho. Żałosne jest niedopuszczanie do siebie pewnej prawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żałosne jest to, że nie potrafisz zrozumieć co czuje autorka. Dla Ciebie to zarodek a dla niej i dla mnie to dziecko, Malutkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko będzie wszystko dobrze zobaczysz i nie martw się na zapas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro nie widać serca, to żaden płód nie rośnie. Zarodek rośnie, ale nie płód. A zarodek nie oznacza dziecka bo może to być puste jajo. x Płód jest od 11tyg ciąży. I obojętnie co kto myśli o tym aktualnie autorka ma co najwyżej zarodek, a nie płód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma dziecko mądralo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Żałosne jest rozdmuchiwane sprawy zarodka ktory mierzy tyle co nic. Żałosne jest rzucanie sie na ludzi ktorzy patrzą na to z czysto biologicznego punktu widzenia i co najważniejsze-bez emocji a na sucho. Żałosne jest niedopuszczanie do siebie pewnej prawdy. X Tylko żałosny człowiek pojawia się na temacie zaniepokojonej mamy i w tak żałośny sposób ją hejtuje. Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, że nie takiej odpowiedzi oczekujesz, ale mimo wszystko dorzucę coś od siebie. Po pierwsze niewykluczone, że wszystko będzie dobrze - może nie do końca dobrze lekarz wyliczył wiek ciąży, może ten zarodek rozwija się w trochę innym tempie - medycyna to nie matematyka, gdzie wszystko się zawsze zgadza według jednego wzoru. Owszem, są statystyczne normy, ale nie każde odchylenie do tej normy oznacza od razu tragiczne wieści. A po drugie - czasami tak się dzieje, że na bardzo wczesnym etapie zarodek przestaje się rozwijać. Zazwyczaj dzieje się tak dlatego, że jest wadliwy, uszkodzony. Zapłodnienie i wczesny rozwój embrionalny to skomplikowany proces, w którym wbrew pozorom łatwo o pomyłki. Hamując rozwój takiego zarodka natura wie co robi. nie warto za wcześnie się przywiązywać do zarodka i za bardzo go personifikować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×