Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wspolczujacaaaaa

Po co małym dziewczynkom te opaski na pół głowy?

Polecane posty

Gość gość
bo durnowate mamunie myślą, że to takie słitaśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo uszy odstają....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie masakra. No ale coż zrobić Wygląd i kompleksy = popyt Dlatego trzeba podsycać kompleksy a będzie popyt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zed Leppelin
Bo są śliczne i słodkie :) A że polska cebulakowatość każe wam ubierać dzieci na szaro i buro to wasza sprawa. Co wam do cudzego kwiatuszka na głowie? Ja sama wiążę włosy wstążkami i wpinam kwiatki, żywe albo i nie, zależy czy coś złapię w ogrodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zazdroscisz?a co Cie to obchodzi,tym bezplodnym babom juz slonce bije w dekiel:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazwyczaj do zdjęcia, bo ładnie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co Ci do tego,jak mnie wkurzaja takie baby wrr..sama pewnie nie ma dzieci a innym doradza,takie sa najgorsze wrednr egoistki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zeby zakryc uszka jak wieje a na czapke za cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo ryj malej dziewczynki jest taki sam jak malego chlopca wiec dla rozroznienia ye badziewiaste opaski wkladaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo to ma byc niby słodkie.. ja sie tam ciesze ze mam synka:) ale kulam z tych opasek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zakladaja ze swojej wlasnej proznosci. Taka opaska nie ma zadnego zastosowania praktycznego. Kwiat wiekszy niz jej glowa, do tego polowa wchodzi jej na oko i biedne dziecko nie moze swobodnie patrzec. Do tego bransoletka na rece, masakra. Jak zaczepi i lape wykreci to duren (matka) dopiero bedzie kwiczec, ale poki co robmy dalej lalke z zywego dziecka. Jej matka najwyrazniej nie miala dziecinstwa, wiec teraz musi sobie nadrobic bawiac sie laleczkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mi sie to nie podoba. Wygląda kiczowato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo mamusiom się wydaje że te ich dziewuszki to jakieś piękne księżniczki i każdy ma się zachwycać. Ale prawda jest taka że teraz jest taka przewaga dziewuch i w przyszłości nie starczy księciuniów dla tych wszystkich piękności w różu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"wiec teraz musi sobie nadrobic bawiac sie laleczkom " Ty za to powinnaś była bawić się słownikiem ortograficznym. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mi się ni podobają te opaski, sama mam 13 miesięczną córkę, ale jej nie zakładałam. Miałam tylko jedną, dostałam w prezencie, ale była nieduża to założyłam dwa razy na jakąś imprezę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może mają dreny w uszach? Moje dziecko ma i też chronię przed wiatrem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez zakladam opaski mojej coreczce :) wygladaja slicznie, na czape za goraco ale jak zawieje wiatr to osloni uszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam dwie córki, ale nigdy nie zakładałam im opasek z wielkim kwiatem (tym bardziej w upał, dziewczynka na zdjęciu siedzi w wózku w samym chyba bodziaku), bransoletek i pseudo dorosłych ubrań takich jak skórzana ramoneska, niewygodne sandałki na paseczkach itd. Śmieszą mnie takie "modne" mamusie, od razu widać co mają w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiatr nic uszkom nie zrobi, spokojnie, nie trzeba ich osłaniać. To zabobon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"wiec teraz musi sobie nadrobic bawiac sie laleczkom " Ty za to powinnaś była bawić się słownikiem ortograficznym. pechowiec.gif x oh faktycznie piszac w pospiechu na forum dla intelektualistow popelnilam blad, tragedia!!!! Spal mnie na stosie! Literowka nie swiadczy o czyjejs glupocie, za to zwracanie komus uwagi by odciagnac uwage od siebie jest juz dowodem debilizmu. Zaloz jej jeszcze buty na 10cm obcasie zanim zacznie chodzic, wloz do wozka i koniecznie odkryj stopy, zeby przechodnie mogli widziec! Nie zapomnij o pierscionkach i zwisajacych kolczykach dla malej. Szminka tez nie zaszkodzi, a co tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam jeszcze dziecka, więc się tak nie unoś. Taki błąd to nie jest literówka. Sprawdź najpierw znaczenie słowa "literówka". 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zakladają bo się boją że w gondoli zawieje uszy i będzie zapalenie ucha żeby odróżnić dziewczynke od chłopca bo to takie slodkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty chyba nie wiesz co to jest literówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta opaska z kwiatem była założona tylko do zdjęcia. Ja np zrobiłam mojej córce zdjęcie jak raz założyła moje buty na obcasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O, teraz doczytałam że ktoś już o obcasach pisał. Otóż wyjaśnię, moja trzyletnią córka miała JE pół minuty na nogach. A wczoraj wygrzebała czapkę mikołaja i założyła bo jej się spodobało. Ale wyobraźcie sobie, że nie chodzi tak ubrana na codzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mojej zalozylam seksowny gorset i ponczoszki, do reki wsadzilam pejcz, robilam sesje jak do plejboja, niech wie, ze jest najseksowniejsza juz od niemowlectwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:20 a kupe zrobilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same sobie zalozcie zeby was nie zawialo :O . Biedne et dzieci, spocone, zgrzane...az zal patrzec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja nosi takie cieniutkie z h&m tylko po to bo mylą ja z chłopcem hehe jeszcze mogłabym ubrać na różowo ale nie pigielo mnie by robić to co większość mam. Ubierają dziewczynki jak landryny :-) te duże opaski są paskudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×