Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Po co małym dziewczynkom zakłada się staniki jak i tak nie mają piersi?

Polecane posty

Gość gość

dziwne to trochę a dla was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem, może dlatego, że jedna zobaczy, że inna już ma, w sensie stanik nie cycki i też chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwinaaaaa
Dla mnie nie dziwne , moja córka 9 lat nosi dlatego że już się wstydzi na w- f rozbierać lub na basenie .Dla niej jest to komfort i oto chodzi , by dobrze się czuła .I dlatego że ma wieksze piersi niz jej rówieśniczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale mi chodzi o najmłodsze 4,5 letnie.Jak nic nie ma.śmieszne to czasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwinaaaaa
Aha , hmm wiesz moze dlatego zakładają żeby wyrobić jakiś nawyk u dziecka .Ale ja swoim nie zakładałam stanika w tym wieku bo po co najważniejsze by miały gacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprecyzuj małym dziewczynkom - 5 lat, 10 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mała 4 latka też nosi stanik czasami, bo chce mieć tak jak mama... Mi to nie przeszkadza, jak chce nich nosi.. Potem zapomni i zostawia, tak się jej raz na jakiś czas przypomni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja szwagierka kupila corce stroj kapielowy dwuczesciowy.Mala skonczy rok ...w czerwcu,ale i tak,kto przebije? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najważniejsze żeby miały gacie-a to się tyczy tylko do dziewczynek?chłopca bez gaci byś puściła? temat jest o stanikach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a chłopczykowi pozwoliłybyście nosić stanik jakby chciał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwinaaaaa
Gościu nie łap mnie za słowa , bo temat jest o dziewczynkach a nie o chłopcach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli chlopiec chcialby,to albo ma juz wyklarowane sklonnosci,albo mu czegos nie wytlumaczono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale kostiumy kąpielowe dla dziewczynek dwuczęściowe są akurat słodkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niby o dziewczynkach ale chłopczyki też mogą nosić stanik jak chcą chyba.Oni nie mają piersi ale one też nie.Przecież dorośli mężczyźni też noszą staniki czasem.Było na ogólnym nawet że powinni mieć obowiązek w ramach równouprawnienia i tego żeby ich stroje nie były nudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyklarowane skłonności do czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na podstawi tego co piszesz można stwierdzić że chłopczyki nie są słodcy bo nie noszą staników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupują 5-latkom staniki, żeby zmienić je w obiekty seksualne i żeby pedofile się mogli podniecać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stanik to nie obiekt seksualny,nie przesadzaj.Mam wrażenie że kobiety to robią dziewczynkom chcą narzucić takie coś jakby mogły to by je już malowały od niemowlęctwa nie jest tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie kostium dla malej dziewczynki w wieku 1-7 lat dwuczesciowy, z gora imitujaca stanik to zenada. Sama kiedys nad jeziorem widzialam jak jakis stary oblech patrzyl sie na corke kolezanki-dziewczynka wysoka, lat 10 ale biustu nie miala, opalona bardzo, i kostium 2 czesciowy miala, choc piersi zero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwne :o Ale dziwi mnie też, że niektóre dorosłe kobiety zakładają stanik, jeszcze do tego z wypychaczami!!! :D skoro mają biust A albo B i wcale nie potrzebują stanika tak naprawdę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kinga, a Ty z byka spadlas? U dziewczynki 5 letniej nie wyglada dobrze biustonosz, bo to robienie na sile z dziecka obiektu dla wiadomej masc***anow. A kobieta, dorosla, stanik moze nosic, w czym problem? Moze nawet bez stanika paradowac-jej decyzja, jej prawo, jest dorosla w koncu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardziej dziwi mnie widok calkiem golych dzieci na plazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jeszcze zacznijcie kobietom do cycków zaglądać i obgadywać. Prawda jest taka że tak zwane płaskie BH czyli top na gumce mogą zacząć nosić dziewczynki którym cosik już się tam uwypukla i wstydzą się w szkole na gimnastyce stawać na rękach ryzykując że podkoszulek spadnie na głowę czyli tak już 9 latka może spokojnie nosić coś pod podkoszulkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam 8 lat jak Mama mówiła , ściągaj tą górę od stroju kąpielowego, Taki gorąc, popatrz jak dzieci biegają i się nie wstydzą. Ja miałam już duże poczucie intymności w tym wieku i nie dałam się namówić a uzasadnianie typu " i tak tam nic nie masz" (bo nie miałam) było dla mnie bardzo bolesne, wszak nie o to mi chodziło by "coś co już jest" zakrywać tylko o to że to moja część intymna i tyle. Taka byłam. Są dzieci którym nie zależy by się czymś dodatkowo zasłaniać a są takie które chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczynka to nie chłopiec a chłopiec to nie dziewczynka. Te dwie płci, klaruje inna mentalność, moda i tradycja. Tak samo jak 13 letnia dziewczynka nie będzie paradować z gołym choćby nikłym biustem (typu płaszczyzna) tak samo dojrzewający 13 letni chłopiec który ma powiększone "pączki" i wygląda jakby mu biust rósł nie będzie nosił najmniejszego biustonosza a przecież jego fizjologia możnaby rzec aż się o to prosi, tak samo mały chłopiec nie bedzie nosił góry od kostiumu kapielowego tylko dlatego że jego rówiesnica która też jest płaska go nosi. Ludzie, zacznijcie używać nie tylko chłopskiej logiki i wzroku ale i inteligencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej po prostu ubierać dziewczynce strój jednoczęściowy. Ale rozumiem jak ma pseudo stanik bo pamiętam jak sama byłam dziewczynką to mimo że nie miałam piersi to wstydziłam się w lecie rozbierać przed kolegami z podwórka mimo że było 30 stopni upału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet jak nie widać piersi to widać sutki a to dobrze nie wygląda i jest krępujące nawet dla dziewczynki już w wieku powiedzmy 10 lat, nie mówiąc już o kobietach, więc tekst o tym po co kobiety z małymi cyckami noszą stanik jest nie na miejscu. Ja mam mały i noszę z "wypychaczami" bo bluzki mi się ładniej układają wtedy. I nikomu nic do tego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dostalam dwuczesciowy jak mialam6 lat bo bardzo chcialam jak inne panie/dziewczyny. To bylo 30 lat temu wiec kupienie kostiumu dla smarka chyba bylo pewnym wyzwaniem... Wstydzilam sie bez gory. Oprocz tego smigalam w jednoczesciowych potem. Nie wiem czemu widzicie w tym pedofilie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trafiłam przypadkiem na temat, nawet dziecka jeszcze nie mam ale.. 4latki w staniku?!! hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×