Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Po co obcinacie sie na krótko? Przecież rzadko której pasuje taka fryzura.

Polecane posty

Gość gość

Głupie jesteście jak but. Naoglądacie się zdjęć w necie, jak ładne laski mają fajnie dobraną krótką fryzurę i heja, lecicie ze zdjęciem do fryzjera, zeby was tak obciął. I co? I doopa, bo okazuje się, ze fryz wam w ogóle nie pasuje, a dodatkowo nie umiecie potem same w domu ułozyć ich tak jak fryzjer to zrobił. Ale wy oczywiście myślicie, ze jest inaczej i łazicie dumne jak paw, a inni mają z was polew. U mnie w pracy są takie egzemplarze i nawet faceci zauważyli, ze wyglądają do bani. Kobieta powinna mieć włosy minimum do ramion. Każdy facet woli dluższe włosy u baby i nic tego nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żebyś miała o czym tematy na kafe zakładać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo chcą wyglądać jas Milej Cyrus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może dlatego, że z takimi można szybciej się uwinąć z myciem i całą pielęgnacją? Poza tym, kogo obchodzi, co się podoba jakimś obcym facetom? Człowiek żyje dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektóre mają za słabe włosy na zapuszczenie nawet do ramion i za mało czasu na pielęgnowanie ich. Do tego już lepiej mieć krótkie, niż zniszczone piórka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie będę się wyżywać na innych kobietach. No ale faktycznie rzadko która wygląda fajnie w krótkich włosach...Tylko te najładniejsze a one z kolei w długich wyglądają jak boginie. Nie wiem po co się nawet nie pozbawiać urody bo nie dla każdego jest to ważne ale po prostu postarzać. Skończycie 40 lat czy 50 czy 60, to możecie się bawić w krótki włosy ale po co marnować młode lata na takie cuda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po to, żebyś miała o czym pisać na kafeterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze gdy stoję w kolejce do kasy, to patrzę na włosy kobiet, i te z krótkimi faktycznie wypadają gorzej, Każdy sterczy w inną stronę, często tłuste, gniazdo z tyły rozchodzące sie na boki. A dajcie spokój. Mało, która ma ułożone jako tako. I nie rozumiem jak można mówic, ze z krótkimi jest mniej roboty niż z długimi. Ja swoje długie umyję, wysuszę i gotowe. Jakbym sie jeszcze miała męczyc z układaniem na szczotkę i wcieraniem innych cudów do stylizacji, to chyba bym ochooyała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Po to, żebyś miała o czym pisać na kafeterii. XXXXXXXXXXXXX Och, naprawdę dla mnie? Kochane jesteście:) ale na serio, nie warto się oszpecać dla tematu na kafe. Zapuśćcie pióra i bądźcie piękne na wiosnę:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z krotkimi jest wiecej roboty bo trzeba je ukladac. Mi sie podoba fryzura dlugosci do ucha taki Bob ale nie mialam nigdy odwagi zrobić. Teraz mam za lopatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gośc 19:07 dokładnie tak,więcej roboty. I dlatego, ze trzeba potem sie postarać żeby jakoś wyglądały, to mamy na ulicach taki efekt a nie inny. Zaniedbane rekruciary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojemu mężowi bardzo podoba się moja krótka fryzura i ma polew z długich piórek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale czasowo umycie i wysuszenie wychodzi szybciej, niż przy długich i nie wiem, co trzeba nie wiadomo ile godzin układać, jak np. najdłuższą ma się grzywkę, a tył i boki są podgolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalezy jaka masz strukture wlosa, bo ja jak mam dlugie to mi sie ukladaja super pod wlasnym ciezarem. A krotkie stoja kazdy w inna strone podwiJaja, musialabym prostowac suszyc na szczotce itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:14 zaiste musisz wyglądać w.y.k*******.ś.c.i.e:O ja prdl wygolony łeb u baby i długa grzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Chyba sobie wyobrażasz całkiem łysą skórę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolę sobie nic nie wyobrażać, bo nie chcę koszmarów w nocy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawda jest taka: piękna kobieta w krótkich włosach wygląda ładnie. ładna kobieta w krótkich włosach wygląda przeciętnie. przeciętna kobieta w krótkich włosach wygląda brzydko. a brzydka kobieta w krótkich włosach wygląda... tragicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Koszmary w nocy po chyba najbardziej spotykanej wersji krótkiej fryzury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Prawda jest taka: pewna siebie kobieta ma w d***e podobanie się innym, bo wygląd nie jest wieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi z kolei bardzo się podobają krótkie fryzury ale właśnie z długimi mniej roboty do tego mam kręcone i krótkie musiałabym prostować bo inaczej to baranek boży a wystarczy odrobina wilgoci i znów się kreca......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No teraz większość kobiet ma fryzury ala Kożuchowska. ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość ależ nikt ci nie zabrania mieć w d***e. tak jak nam nikt nie zabroni komentowania takiej fryzury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo obcielam 3 lata temu i ciezko mi zapuscic. Bo w pewnym momencie jak nie sa ani zbyt krotkie ani zbyt dlugie by je spiac to zaczynaja denerwowac i ide i scinam zas. Ale moze w koncu zapuszcze. Moj maz woli takie krotkie. Moz3 dlatego ze jego matka ma tez krotkie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam krótkie włosy, bo bardzo szybko mi się rozdwajają, nie mam pojęcia dlaczego. Kiedyś miałam długie włosy, kilka lat temu zaczęły mi się rozdwajać i nie potrafię tego zwalczyć. Często widuje dziewczyny w długich, bardzo zniszczonych włosach i to jest dużo gorsze od krótkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka ma rację, żadna kobieta w krótkich włosach nie wygląda lepiej niż w długich. Znam kilka takich przykładów, dziewczyny obcięły włosy na krótko i wyglądają fatalnie ale może to wynika z lenistwa że nie trzeba pielęgnować włosów tak jak długich, krótkie włosy są łatwiejsze w utrzymaniu i umyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam krotkie wlosy i nie zamierzam zapuszczac, nie chce byc piekna na wiosne:D i mam gdzies,ze obcym facetom sie nie podobam, nawet lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie do ramion sa idealne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi jest bardzo ładnie w krótkiej fryzurze. :)) Idzie wiosna, zaraz jak mi przejdzie katar idę do fryzjera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zasadniczo mam w d... co sie podoba przecietnemu facetowi, a i podobanie się komukolwiek nie jest celem mojego zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×