Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

po co proponują testy pappa skoro sami mówią że test się czasem myli

Polecane posty

Gość gość

dlaczego nie propagują testu nifty który myli sie duzo rzadzej a wlasciwie to nie myli sie niemal wcale? co ten pappa taki zalecany, skoro 20 osób na 100 z tych które dostały złe wyniki miało tylko fałszywy alarm. ludzie jedna piąta to mega dużo!1 napędzają kobietom stracha a potem sie okazuje że to d...a a nie test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się. Kuzynce wmowili ze urodzi dzieciątko z zespołem Downa a jak nie z tym to z wadą serduszka. I co i g....no ! Urodziła zdrowa dziewczynkę. To naciąganie na kasę i juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W maju zeszłego roku robiłam badanie NIFTY z powodu nieprawidłowego wyniku NT 3,3 mm Wynik prawidłowy W listopadzie urodziłam córeczkę z zespołem Downa. Wynik testu NIFTY fałszywie ujemny Córka nie jest mozaiką ani ja nie jestem nosicielka wady 21.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:13 ja nie wierzę, że NIFTY Ci sie pomyliło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może dlatego, ze NIFTY kosztuje 2500? To dopiero zdzierstwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko może się pomylić niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Test Pappa tylko wskazuje na prawdopodobieństwo wystąpienia wad u płodu. Jego wynik procentowy to jedynie wartość określająca prawdopodobieństwo wystąpienia anomali. Bardzo ważne są badania usg genetyczne. Jeśli masz wątpliwości co do wyniku warto wykonać badanie inwazyjne, wtedy nie będzie żadnych wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie test pappa wskazywał zespół Downa w skali 1:18 i dziecko urodziło się zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie 1:70 I dziecko z zd. Nie ma normy niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Test pappa wskazuje pradopodobieństwo wystąpienia wad. Pewność daje amniopunkcja, którą zaleca się, jeśli pappa jest podejrzane. Ja miałam kiepski wynik pappa, usg za to idealne. Na amnio się nie zdecydowałam, urodIłam zdrowego synka. Teraz jestem w ciąży, myślałam o nifty lub iona, jeśli pappa wyjdzie słabo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×