Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jhajdh

Po ilu latach zaczęły Wam się psuć pralki?

Polecane posty

Gość jhajdh

Proszę o konkretne odpowiedzi typu: po 4 poszła pompa. Proszę nie pisać :ja mam swoją 5 lat i nadal działa. Czyli proszę o odpowiedź na pytanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonaKraka
Ostatnia która się zepsuła (bodajże BEKO) równo po 23 miesiącach, miesiąc przed wygaśnięciem gwarancji. A i reklamować nie mogłam bo pralka była prezentem, nie mieliśmy rachunku, gwarancja minęła zanim ofiarodawca znalazł. Przy następnej byłam mądrzejsza i przedłużyłam gwarancję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmh
indesit zaczęła się psuć po 2 latach, ale serwis nie chciał przyjechać do "tylko" migającej lampki :O Zaraz po gwarancji zaczęły po kolei przestawać działać poszczególne programy i wywaliliśmy ją po 4 latach bo programator kosztuje prawie tyle co nowa pralka z tej dolnej półki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhajdh
No właśnie cholera jasna. Moja po 4 latach zaczyna świrować. Pojebane czasy, żeby co chwilę kupować nowy sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja pierwsza poszł
moja pierwsza poszła po 4 latach , obecną mam drugi rok i odpukać nic się nie dzieje , pierwsza była ARDO teraz mam BOSHA i jest o niebo lepsza, ARDO była fajna mała, wąska, ale w eksploatacji beznadziejna , A teraz kupowałam sprzęt do nowego mieszkania ( lodówka, zmywarka, uchenka) i pan w sklepie mi powiedział ,że oni musza tak produkowac sprzęt żeby psuł sięjak najszybciej , ( dokładają w środku jakąś niewidoczną zużytą część) żeby często się kupowało , dlatego proponują te dłuższe gwarancje za dodatkową kasę, które i tak przewyższają wartośc sprzętui i nic nie dają, zawsze znajdą powód żeby je nie zrealizować, a sprzęt się musi psuć nie może być tak że kupisz jedną na całe życie musisz zużyc minimum 10 , bo to jest biznes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u nas pralka BOSCH
naprawdę nie zepsuła się jeszcze ani razu, ma 10 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polar- 9lat i działa
wczesniejsza byla 25 lat - az sie zapaliła od spodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njhy
Whirlpool - 7 lat bez żadnej awarii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxx3333
Whirlpool po roku - łożyska szlag trafił, cały bęben przez to do wymiany, na szczęście była na gwarancji, nowy bęben kosztuje ok,. 700zł więc jak znowu padnie to dziadostwo na złom oddam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i sie wyda
No temat jak by dla mnie...właśnie wczoraj po 10-ciu latach zepsuła mi się pralka ,no i radzcie jaka teraz kupić,bo ciemna jestem w tej materii:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika..
pralka whirpool. jeszcze w pierwszym roku (na gwarancji) zaczely psuc sie drzwi - nie chcialy sie otwierac po praniu. po kilku wizytach i wymianach drobnych czesci w koncu wymienili 'akumulator' - jak to nazwali. 3 lata od tego momentu sie nie psuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowa mama
indesit - ma 4 lata i dziala jak nowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonaKraka
Ooo, u mnie w pierwszej zepsutej pralce (2 lata temu bodajże) też właśnie programator, próbowałam to jakoś załatwić ale nawet "złota rączka" nic nie poradzi, programator jest inny do każdej pralki i nie da się kupić zamiennika, koszt- ponad 600 zł. za samą częśc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@bar(a)bara, dziękujemy za pozytywną opinię na temat naszej pralki - mamy nadzieję, że jeszcze długo będziesz z niej zadowolona. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znajomy z serwisu mi mowil, ze teraz pralki max 5 lat i potem nie oplaca sie naprawiac, bo drogo i wychodzi lepiej kupic nowa. Dlatego mowi, ze najlepeiej kupic taka, co ma najdluzsza gwarancje, niezaleznie od firmy. Ja wzielam beko z mozliwoscia przed;uzenia gwarancji na 5 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak naprawdę nigdy nie wiadomo ile taka pralka będzie działać bez zarzutu :) Jednak jeśli zepsuje się po 5 latach i więcej,to rzeczywiście lepiej zainwestować w nową. W takich przypadkach usterka zwykle jest na tyle poważna,że naprawa bardzo dużo kosztuje. Dlatego za te pieniądze lepiej nabyć nową pralkę wyposażoną w jeszcze nowsze technologie :) Co do przedłużania gwarancji, to należy zwracać uwagę czy robimy to bezpośrednio u producenta, czy w sklepie. Sklepy nie oferują nam przedłużenia gwarancji,tylko obejmują nasz sprzęt ubezpieczeniem, co już jednoznaczne z gwarancją nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pralka indesit iwd 61051 eco pl padla po 4 latach. nigdy wiecej indesit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
whirlpool pierze już 22 lata, nic nie było w niej wymieniane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Whirpool, kupowana 10 lat temu.. jakiś model na 6kg dopiero jakoś 3 czy 4 miesiące temu zepsuła się.. przestała grzać, poszedł termostat czy coś tam..Po prostu mąż nastawił któregoś razu pranie na 95% chciał coś tam poprać robocze ciuchy, zobaczyć czy lepiej się wypiorą niż w 60... a że tej temperatury praktycznie w ogóle nie używamy, to może dlatego.. W każdym razie mąż zamówił zepsutą część na allegro, wymienił i działa dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ardo Laila 500 kupiona w 1987 działa do dziś. Cztery lata temu pękł wąż łączący bęben z pompą. Koszt węża 20zł. Plus wymiana węża odplywowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:35 też w mojej Whirpool poszła grzałka pół roku temu (mam ten model na 6 kg kupiona 8 lat temu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wspaniale jest cieszyc sie zyciem kazdego dnia 333 www.youtube.com/watch?v=v3ruLZoFe44

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erfefe
U moich rodziców Bosch działa już ze trzydzieści lat. To samo Bosch znajomych. Ja z Samsungiem musiałam pożegnać się po niespełna trzech latach. Poszło wszystko z wyjątkiem elektroniki tzn pralka nadal grała melodyjkę i efektownie świeciła światełkami ale próba włączenia groziła integralności ścian nośnych i sufitu, oraz bębenków w uszach osób w okolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Whirpool - pierze i suszy od 21 lat i nie chce się zepsuć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakSobieToTlumaczcie
Moja Indesit (model z suszarka) od prawie 10 lat dziala bez zarzutu, zero napaw, zeo problemow. .. .a szczerze mowiac chcialabym zeby sie zepsula :P bo jej nie lubie : ma tylko 5 kg pojemnosci i cholernie glosno wiruje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy pralka mi sie nie zepsula. wymieniamy ja profilaktycznie raz na 2 lata na lepszy model ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beko kupiona w 2009 roku, wtedy były tak reklamowane "O BEKO oo" i w sumie 6 lat minęło i w miarę działa nic jej nie dolegało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po 6 latach poszla w piz..du pralka bosch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×