Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Po obejrzeniu filmu Botoks nie jestem już taką zwolenniczką aborcji

Polecane posty

Gość gość

Po obejrzeniu tego filmu, ciężko było momentami... kto oglądał ten wie o czym piszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja oglądałam i nie wiem o czym piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak to wygląda niestety. Może nie tak, że dziecko kona 17 H, chociaż były ekstremalne przypadki, że dzieci przeżyły aborcję, ale to że malutkie ciałko walczy o życie się zdarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy film jak pitbull nowy porządek,układ zamknięty albo botoks (którego nie oglądałam właśnie przez to co za chwilę wymienię) jest wulgarny, słownictwo jak z rynsztoku, jakby nie mogli zrobić filmu o czymś pozytywnym. Tylko gwałty, bicie,hajs,układy etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W 8-9 tc (czyli niecały miesiąc po planowanym terminie miesiączki) płód nie jest już zlepkiem komórek tylko na typowo ludzkie kształty. Dzieci robione w nastym tygodniu ciąży nie rzadko żyją...O tym się nie mówi, bo to straszne, ale tylko kobiety, które przeżyły i personel medyczny wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:37 Naprawdę uważasz, że przeklinają tylko osoby z marginesu? Jestem prawnikiem z wykształcenia a pracuję w szpitalu...Klnę jak szewc, lekarze (profesorowie, ordynatorzy) też, mąż jest wiceburmistrzem- prywatnie on, jego szef, urzędnicy też przekonają. Jesteśmy po studiach, z fakultetami, podyplomówkami itp...Oczywiście robimy to kiedy możemy, czasami nie da się czegoś nazwać inaczej niż z rozsądnym "r"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:45 przeczytaj jeszcze raz co napisałam"jak z rynsztoku " ja wiem, że.w.zasadzie każdy przeklina - nomen omen NORMALNE w sensie,że każdy się wkurzy i zaklnie. Miałam na myśli to,że tam scenarzysta nie potrafi inaczej ułożyć dialogów jak tylko k****a na k*****e c.ujem pogania...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma płodu, embrionu.... jest człowiek na embrionalnym etapie rozwoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poroniłam w 14 tyg, moje dziecko wypadlo mi na dlonie w worku owodniowym. Dokladnie widzialam raczki , nóżki, główkę. A położna nie mówiła nawet płód, a co dopiero dziecko... "bedziesz czula jak ci TO wypada", "daj mi TO" jak juz poronilam, "bedziesz chciala TO pochowac?" Dotknela mnie taka znieczulica ze szok..a na ten film chyba nie odwazw sie iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a widziałaś filmy z operacju na mózgu sercu itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×