Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Po porodzie w szpitalu wolno było nosić majtki?

Polecane posty

Gość gość

Jak to jest teraz w szpitalach? Można mieć założone majtki po porodzie, czy nie pozwalają na to? Na obchodzie potem sprawdzają, jak goi się krocze, czy też się już od tego odchodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niby nie wolno, ale i tak wszystkie noszą i zdejmują tylko na obchód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nosiłam po porodzie sn i jak był obchód to zdejmowałam nie lubiłam tych luźnych gaci z siatki więc nosiłam bawełniane .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nosilam i nikt nie sprawdzal krocza na obchodzie.kielce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może dlatego że miałam poród z mężem karmiłam zaraz po urodzeniu by się odkleilo lepiej łożysko i dzidziuś wypił siare mąż odcinal pepowine i byłam dwie noce w szpitalu nikt nie oglądał krocza a na obchodzie pytano o samopoczucie i czy nie ma temperatury i to wszystko . męża mam zawsze przy każdym nadaniu u ginekologa nawet gdy jestem na fotelu by nie doszło do zakażeń bo rękawiczki chronią niestety lekarza . gdyby chciano dotykać bym nie pozwoliła by nie zakazono mnie.Zabadano że mniej wirosow i bakterii jest na spluczce w miejscu publicznym niż w gabinetach lekarskich i szpitalach nawet na bloku operacyjnym.Jest sporo zakażeń nawet sepsą podczas operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ma obecność męża przy badaniu ginekologicznym do zakażenia?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsze słyszę żeby nie wolno było...chore :/ A krocze to sprawdzają przy wypisie i to nie zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie trzeba było ściągać na obchod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolno, jesli jestes wolnym człowiekiem :) Ja jestem to sobie zakładałam co chciałam, nikt mnie tez nie nacinał ani badał krocza po porodzie, bo nie zgłaszałam że się cos dzieje złego. A teraz do zboka z dziś ---> nic Ci nie da zmiana stylu pisania:) i tak wiemy że jesteś starym zboczeńcem, marzącym o tym żeby poupokarzać jakąś kobietę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry, co znaczy wolno-nie wolno? Kuźwa, dorosła jestem i nikt mi nie będzie mówił, czy mogę majtki na własny tyłek założyć? Znam zalecenia, wietrzenie itd, ale to miało sens w czasach kiedy dzieci były osobno i nie trzeba było co chwilę wstawać - niewygodnie poruszać się z tym podkładem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie, co znaczy nie wolno??? Jak założę majty to po policję zadzwonią?! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wolno - czyli, że jak położna bądź lekarz zobaczą, że się je nosi, to wręcz krzyczą na kobietę po porodzie, żeby nie nosiła majtek. Znam kilka takich przypadków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja na kazde podniesienie glosu mowilam ze to moja decyzja. Jezyka w buzi nie masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie można było,chociaż mówili,że lepiej bez. dla mnie jednak to było niekomfortowe i nosiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to znaczy "języka w buzi nie masz"!? Wyjaśniam tylko, co znaczy "nie wolno" - proste! Nie pisałam, że dam sobie na głowę wejść w szpitalu. Pytam, jak to było po prostu w Waszym przypadku. Kultura przede wszystkim Moje Drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nosiłam,prawie non stop i to był błąd wszystko mi się wolno goilo trzeba jak najwięcej wierzyć krocze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wolno!!! Trzeba wkladac wate miedzy nogi i zawijac recznikiem... :/ masakra, głupota ludzka nie zna granic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdańsk
zalezy jaki szpital. na Zaspie nie wolno było (położne wyraznie zapowiedziały), na Klinicznej chyba tak (oficjalnie nikt nie zabronił jednak kazda do obchodu szybciutko zdejmowala). Mysle ze fanie nadają się do tego takie majteczki z siatki,specjalne dla kobiet po porodzie, sa przewiewne i ze zdrowego materiału. w kazdym razie mi na Zaspie niezbyt się chodziło mając tylko podkład miedzy nogami i nic do przytrzymania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdańsk
njalepiej zadzwon do swojego szpitala i poprostu zapytaj bo co szpital to obyczaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość334
Lepiej jest bez majtek być tak z dwie doby po porodzie. A trzeba wietrzyć by kroczy się lepiej goiło. I to nie są rządne fanaberie lekarza czy położnej. Tylko wam się wydaje ze w majtki lepiej a to wcale nie prawda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, czy wolno czy nie wolno, nikt nic nie mówił. A nawet jakby to jak niby miałam trzymać na tyłku podkłady? taśmą przyklejać? :o A jak spać? często sypiam na wpół odkryta, gołą dvpę miałam na salę wystawiać? absurd jakiś... :/ Goiło mi się wszystko normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest nienormalne tzn jak można dorosłym kobietom ZABRONIĆ, to szpital a gacie to nie broń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3-miasto...ja nosiłam i wszystkie inne też!!! Nigdy nikt nic nie powiedział! Na obchodzie tylko dotykali brzuch lekko uciskajac i pytali o samopoczucie. Tylko raz zwrócili uwagę mojej "wspołlokatorce" ze ma trochę za ciasne majtki,że powinna ubrać luźniejsze. Nawet po porodzie,gdy juz zawozili mnie na sale to położna zapytała czy mam majtki i pomogła mi ubrać. Więc....Nie wiem gdzie mieszkacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrobisz jak zechcesz, nie jesteś chyba dzieckiem! Ja nosiłam jednorazowe, takie siatkowane, łatwiej trzymaĺy wkłady higieniczne, ale też dla własnego dobra chwilami leżałam bez niczego i dosłownie wierzyłam krocze, nic tak dobrze nie robi na gojenie się rany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wy macie problemy. Nie bzykajcie się w norach to nie traficie do szpitala. Nikt was tam nie zapraszał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×