Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Po tym filmiku lzy mi leca z oczu, nie chce tego w Polsce

Polecane posty

Gość gość
obejrzyjcie. Niech to dotrze do jak najwiekszej liczby osob. Tylko tak na razie mozemy walczyc o Polske.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakie to żenujące
Coś strasznego,łzy cisną się do oczu.Jak można tak bić i to starszego człowieka. Lumpidło jakieś!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chcę tu ciapatych ale nie oszukujmy się, takie rzeczy u nas się dzieją i bez nich. mamy dresów, skinów albo zwyczajnych debili więc nie opowiadaj, że takie rzeczy będą się dopiero dzialy jak ich tu wpuścimy, bo się ośmieszasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wrzuć sobie w google polak zakatował staruszkę, staruszka- takich przypadków było w polsce co najmniej kilka w tym roku, płaczesz tak samo po każdej ofierze, czy nie warto jak to też polak zrobił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oni przyjezdzaja jako goscie i gwalca jak barbarzyncy kobiety i dzieci !!! Tv to ukrywa ale tego nie da sie ukryc. Niemcy sa coraz bardziej zastraszeni. Dzielnice z muzulmanami sa bardzo niebezpieczne. Skoro mowisz o tym ze polak pobil daj mi przyklad terroryzmu polaka w europie wtedy bedziesz miec argument. To co ty podajesz nie jest zadnym argumentem. Jak chcesz tak sie licytowac to przeczytaj statystyki zabojstw i g***tow na kobietach, zonach i dzieciach w krajach muzulmanskich. Skala jest przerazajaca. Przesladowanie chrzescijan wystepuje do dzis i prowadzone jest w brutalny sposob. Wskaz mi polaka ktory odcial glowe 17 muzulmanow za to ze byli niewiercami. Bedziesz miec argument. Narazie go nie masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Argumentem nie jest rowniez to ze nie tylko oni sieja zlo. W europie zlo jest w jednostkach i jest wstrzasajace. To co wprowadzaja muzulmanie jest zlem, ktore doprowadzi do wojny. Garstka ludzi uciekajacych z wojny z Syrii to nie IMIGRANCI. Odpadom krajow muzulanskich, ludzi ktorzy korzystaja na ofiarach wojny nie powinno sie pomagac. Sami na siebie sciagamy zlo, ktore niestety moze dorowadzic do wojny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ja nie mówię o terroryzmie więc po co to przytaczasz? Nie chcę tu ciapatych ze względu na terroryzm właśnie ale akurat chuliganów mamy rodzimych w niemałych ilościach więc powoływanie się na to, że jak ich tu wpuścimy to takie coś się będzie działo jest żałosne. jak ich tu wpuścimy to zrobią sobie getta jak w belgii i będą szykować zamachy oraz stworzą patologiczną społeczność ale takie pobicia już mamy i to chyba od zawsze. Już zapomniałyście jak przywódca poznańskich kiboli pobił matkę z dziećmi na meczu polskiej reprezentacji w Poznaniu za to, że mieli szaliki w barwach Polski, a nie Lecha? Nie gorączkuj się tak histeryczko i nie sraj żarem, bo ja tylko podaję zimne fakty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto tu robi histerie oprocz ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat faktow to ty nie podalas zadnych wlasnie. Ja tam nie chce w Pl multikulti. Jeszcze tych dresiarzy to w miare kontrolujemy ale muzulmanow juz upilnowac nawet Niemcy nie moga. Wystarczy posluchac co mowi niemiecka policja w wywiadach. Merkelowa oszczedza, bo w policje nie trzeba inwestowac. Woli dawac muzulmanskim darmozjadom co spokojnie o kraj walczyc moga i wspierac swoja rodzima gospodarke. Same chlopy w sile w wieku. Polska policja tym bardziej rady im nie da jak sie tu zwioza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ty jesteś głupia czy udajesz? ja też nie chcę ciapatusów tutaj ale z tymi pobiciami to jest słaby argument, a fakt podłam konkretny z pobiciem kobiety na stadionie Lecha. Nie moja wina, że jesteś skończoną debilką i czytać nie umiesz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chcesz tego w Polsce autorko ale akurat to w Polsce już jest od dawien dawna. Każdego dnia jakiś polski dres napada niewinnego człowieka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka. Po pierwsze- oczywiscie, ze w PL mamy to, co pokazane na filmiku. Tylko wiesz, co mowia moi znajomi, ktorzy mieszkaja za granica? Ze wszedzie sa przestepcy. W Niemczech, Turcji, Belgii, UK, Polsce, Rosji, ale zachodnie panstwa maja te wszystkie przestepstwa + terroryzm w pakiecie. W Polsce go nie ma i niech tak pozostanie. Ale niektorym jak widac nudzi sie i chca odmiany. Zawsze to jednak taka menda z importu, prawda? Wiecie, czego sie obawiam w tym calym multikulti? Nie wielkiego terroryzmu, nie zamachow (chociaz rowniez), ale przede wszystkim tego, ze imigranci nie potrafia sie zwyczajnie w swiecie dostosowac do naszych norm spolecznych i kulturowych. Dla nich gwalt to cos normalnego. Wielu ludzi mowi: po co siac panike. A ja Wam mowie: lepiej za wczasu chuchac na zimne, zanim bedziemy mieli tu hordy nierobow, ktorzy nas beda terroryzowac. Bo terror to nie tylko efektowne zamachy w metrze czy na koncercie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak wy się zachowujecie, twierdzicie, że starzy są niepotrzebni, że nie powinni żyć i pobierać wypracowanej 40 letnia pracą emerytury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandrakriszna
Ci faceci w sile wieku na tych pontonach niech zawracaja, zakasaja rekawy i buduja gospodarke w swoich panstwach swoja krwawica. Dla dobra wlasnych rodzin i wartosci. Europa po wojnie ciezko pracowala by miec to co ma. A ta zgraja tych darmozjadow. Czy wy nie wiecie i nie kumacie o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sluchaj to ze na kafe siedzi pelno psycholek ktore wyzywaja dzieci od bachorow, starcow od staruchow niepotrzebnych, kobiety w ciazy od krow rozplodowych, kobiety bezdzietne od bezplodnych klacz innych ludzi ktorzy maja inne zdanie od idiotek i histeryczek i nnych to nie znaczy ze kazdu tutaj taki jest i te bzdury wypisuje. Wystarczy przejechac sie do Francji i z boku stanac na spokojnie, popatrzec na ulice. Sami muzulmanie, kobiety w burkach. Biala kobieta w metrze to jakis szok, wszyscy patrza z niedowierzaniem. Ile jest prawdziwych francuzow we Francji? Europa sie wyludnia. To przerazajace. Dzieje sie tak, bo mamy sto razy wiecej rozumu niz oni. Nasza swiadomosc jest na innym poziomie nie na tym zeby narobic 8 dzieci i niech robia co chca. U nas sie wychowuje. Ci ludzie o ograniczonych umyslach wykorzystuja to na swoj barbarzynski sposob. Jestesmy coraz slabszym przeciwnikiem. Sa uczeni radykalizmu i bezwzglednosci. Pozornie czasem wydaja sie zyczliwi. Nie szanuja innych religii. To naprawde moge wam zapewnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem o tym. Jedyna sluszna religia, wedlug nich, jest islam. Niestety, ateizm wcale nie jest lekarstwem na to. Pomyslcie. Czesto spotykam sie z argumentem, ze nie powinno byc religii itd. A kto pierwszy idzie pod muzulmanski noz? Swiatle panstwa zachodu. Nie tylko dlatego, ze tam jest socjal wysoki. Chociaz przede wszystkim. Rowniez dlatego, ze tam lewactwo specjalnie odmozdzylo ludzi. Wszystko na tacy, koryto ciagle pelne, brak Boga, wiec tacy ludzie uwierza raz dwa, ze tak wyglada Utopia. I sie tak rozleniwili, ze im sie nawet nie chce zmienic wladzy. Z jednej strony sie nie dziwie, bo skoro jest im dobrze, dostatnio, to po co? Ale bogactwo to nie wszystko. Zachod wyzbyl sie przede wszystkim wlasnych korzeni, kultury. Takimi ludzmi latwo manipulowac, bo oni nawet nie sa swiadomi, o co maja walczyc. Naprawde. Wynaradawianie Europy trwa. Niedlugo Szwed nie bedzie mogl powiedziec, ze jest Szwedem. Ja wiem, ze to brzmi jak z kosmosu. Do tej pory bylam racjonalistka, ale teraz widze, co sie dzieje. Polacy im przeszkadzaja, bo bardzo mocno jestesmy swiadomi wlasnej tozsamosci. I nie dajcie sobie wmowic, ze jestesmy rasistami, gdy nie pozwalamy, by to imigranci u nas rzadzili. My za dlugo walczylismy o wolnosc, wiemy, co to jest jej utrata, za duzo polskiej krwi sie przelalo, by teraz zachod mowil nam, co mamy robic. Takich gosci ja nie chce w Pl. Dla mojego dziecka chce bezpiecznego kraju. A to, ze nas wyzywaja od rasistow, to zwykly belkot lewicowych marzycieli. To nie rasizm- to zdrowy rozsadek. Zauwazcie, ze Polska kiedys byla bardzo tolerancujnym krajem, ze swoistym multikulty. I dopoki to my, Polacy, rzadzilismy w naszym kraju, wiele kultur potrafilo zyc obok siebie- Polacy, Zydzi, prawoslawni, nawet muzulmanie. Gdy tylko zaczeli sie do nas wtracac Niemcy, skonczylo sie to tragicznie. Bo to oni decydowali na naszej ziemi, kto czlowiek, a kto ludzki smiec. Teraz sie dzieje to samo. To Niemcy chca nam dyktowac, jak mamy traktowac innych. Dosc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcesz??? Przecież to już jest... wpisz sobie w google pobił staruszka, pobił staruszkę czy podobnie, będziesz miała piękny przekrój tego, co POLACY robią własnym rodakom w podeszłym wieku. A to tylko wycinek, bo przemocy psychicznej czy zaniedbań nawet dzieci wobec rodziców są setki przypadków!!! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:21, wrecz przeciwnie! To jest bardzo dobry argument! Twierdzicice, ze Polacy rownize robia to samo. Owszem, zgadzam sie. I dlatego wystarczy nam tu naszych krajowych przestepcow. Czy musimy sobie dodatkowo nasciagac obibusow z Afryki i BW??? Z w miare malego chaosu zrobic sobie wielki, bo tak chce pewna blondyna z Niemiec? Wtedy policja na pewno nie dawalaby rady, tak jak w Szwecji czy Francji. Poza tym jest jednak mala roznica miedzy polskim osilkiem, ktory pobije staruszka, a takim imigrantem. Zeby nie bylo- to nie jest usprawiedliwienie. Ale przede wszystkim taki polski napastnik moze liczyc na spoleczne potepienie i on o tym wie. Rzadko sa przypadki, by ktos pobil na srodku ulicy ledwo chodzacego starszego czlowieka w bialy dzien. A taki imigrant wie, ze kara go ominie, ze spoleczenstwo sie zwyczajnie boi. Poza tym u nich jest to czesc ''kultury'', bic niewiernych, nie szanowac, itd. U nas na szczescie nie. Wiec pomimo wszystko jakas roznica jest. Mamy dosc wlasnego balaganu, wlasnej biedy, wlasnych problemow. Imigranci SOCJALNI (bo trzeba nazywac rzeczy po imieniu) nie sa problemem Polski. Jak juz to panstw, ktore ich tu zaprosily, ktore do tej pory maja korzysci z bylych kolonii. Jak widac teraz sie to na nich msci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kibole może i są zakałą naszych ulic, ale uwierzcie mi. Jeszcze kibolom podziękowalibyście jakby w Polsce doszło do (uchowaj Boże) zalewu muzułmanów na skale taką jak w Niemczech, a policja nie reagowałaby na masowe gwałty i przemoc. Wtedy to kibole jako jedyni pokazaliby jaja i ratowaliby bezpieczeństwo naszego kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tam policja chcialaby reagowac ale nie jest juz w stanie. Muslimy zaczynaja miec przewage. Tam juz nawet politycy wypowiadaja sie publicznie, ze ci co z misiami i oklaskami w niemczech witaja uchodzcow w czasie zamieszek i masowych g***tow leza wygodnie w lozkach podczas gdy policja zmaga sie z nimi. W kazdym panstwie sa przestepstwa po co inaczej bylyby sady, policja i prokuratura. Ciekawe jak nasza policja poradzilaby sobie w czasie takich zamieszek. Ciekawe co bys zrobila jak podczas powrotu z pracy lub szkoly co 4 kobieta i dziecko bylo gwalcone i bite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez tak uwazam. Poza tym sa kibole i kibole. Gdzies slyszalam, ze prawdziwy ''kibol'' bije sie tylko z drugim kibolem. Normalnych ludzi zostawiaja w spokoju. Kiedys weszlam na filmik , gdzie bila sie grupa kiboli w jakim miescie. W komentarzach dostalo im sie od pobratymcow, ze ''szpanuja'' w srodku miasta, ze mogloby przechodzic jakies dziecko i oberwac w glowe, ze zamiast zrobic sobie ustawke, to pajacuja w centrum. Poza tym oni sami do siebie pisza, ze miedzy soba moga sie bic, ale jak przyjdzie ''niebezpieczenswto z zewnatrz'', to sie zjednocza i murem za soba stanal. Hehe, nie wiem na ile w tym prawdy, ale widocznie jest cos takiego jak regulamin kibola ;). Ja tam sie nie czuje zagrozona ze strony kiboli. Oczywiscie nie chce nikogo usprawiedliwiac, bo bicie sie jest zle, ale skoro to lubia i wiedza na co sie pisza, dobrowolnie jedna i druga grupa... ? Byleby zwyklych ludzi nie ruszali. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kible, o przepraszam kibole tylko i wyłącznie wzięliby się za "muzułmanów" bo stanowiliby dla nich konkurencje w bandyckiej gospodarce opartej na handlu narkotykami, sterydami, wymuszeniach, haraczach, osłanianiu agencji towarzyskich etc. Zresztą już dziś np. bandyci z Legii kumają się z Czeczenami robiąc lewą kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze ci powiem ze w d mam domy towarzyskie. Znam kilka dziewczyn ktore jezdzily do takich agencji. Nikt ich do niczego nie zmuszal zarabialy tam i jedzily kiedy chcialy na weekendy. Seksu nie zlikwidujesz wole d***** dobrowolne niz zeby g****ili kobiety i dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten na filmiku to Arab i chcecie tego w Polsce, bo godzicie sie, żeby tu przyjeżdżali i się osiedlali. W Warszawie jest takich bydlaków już tysiące!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nie chcemy tego w Polsce...zresztą popis koncertowy to nawet nie Niemcy a Szwecja -kraj 40 lat temu prawie bez przestępczości a dziś 55 stref gdzie policja boi się wjechać a władze przyznaja że szwedzkie prawo już tam nie obowiązuje .Z tym że oni są bogaci i uciekają do b drogich dzielnic Sztokholmu gdzie jest jeszcze bezpiecznie .Z tym że nie jest tma aż tkaie zastraszeniejak czasem pisze prawica w Polsce -pewien profesor ekonomii wprost npaisał że o ile napływ z III świata nie zostanie powstrzymany to Szwecja przed końcem XXI wieku spadnie do rangi kraju III świata .Przybysze są nie tyle bandyccy co absolutnie nietwórczy -tylko żerują na społeczeństwie nic nie wnosząc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie w zeszłym roku napadł Polak. tak samo w biały dzień na ulicy i co lecą wam łezki? byłam w zaawansowanej ciąży, uderzył mnie pięścią w twarz i wyrwał mi torebkę :o tak więc to chyba od religii i koloru skóry nie zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×