Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fhaibx

Początki staran :)

Polecane posty

Gość fhaibx

Hej, ostatnio.wspolzylam z moim mezczyzna wspolzylam na dwa oraz trzy dni przed owulacja ze skonczeniem we mnie. Od okolo dwoch dni pojawil mi sie bialy bardzo gesty nie przezroczysty sluz. A przedwczoraj mialam silne bole podbrzusza,klucie takie ze nie moglam sie podniesc z lozka. Piersi nie bola jakos niewiadomo jak ale fakt ze pobolewaja. Cykle zazwyczaj mam regularne trwajace od 28-30dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mialam regularne cykle i regularnie wspolzylismy , w pierwsza ciaze zaszlam w 3 cyklu , a w druga ciaze w 11 cyklu staran. A jak dlugo sie starasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka miesiecy dopiero :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moi znajomi w 13 roku starań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja się staram , w zasadzie to nasz 1 cykl starań, za 9 dni data planowanej @ więc zobaczymy czy się udało :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rowniez czekam na planowana @ a mam jeszcze ponad tydzien. Trzymam za Ciebie kciuki i licze na to ze i mi sie udalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc będziemy trzymać kciuki za siebie wzajemnie :) chociaż ja się zastanawiam czy nie przejść się w poniedziałek do laboratorium na beta hcg aby wiedzieć już czy coś jest :) chyba nie wytrzymam tych 8 dni niepweności i zrobię tą BEtę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dawaj znac :) jak juz bedziesz po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie poszłam na tą bete hcg , dowiedziłąm się że jeszcze za wcześnie na to :) dziewczyny kiedy u was planowana @ ? Mi zostało 5 dni ( oby jej nie było ) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jestescie niecierpliwie. NIC nie przyspieszycie. Mozna tylko przyspieszyć rozczarowanie. Co ma być to będzie. Myślicie że to jest tak od razu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie jeszcze ok.10 dni. Ale cos czuje ze bedzie @ bulgocze mi w brzuchu jak w pierwszy dzien miesiaczki do tego ten bol piersi. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w sobote było testowanko , kupiłam 2 testy i na każdym wyszły 2 krechy, dzisiaj byłam na Becie i wyszło 184 więc się udało w pierwszym cyklu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A u mnie nic. Przyszla @. 4 dni przed terminem. Na poczatku myslala ze to plamienie ale jednak nie ://

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strasznie mi przykro , ale nie załamuj się napewno niedługo się uda :) a nóż zostaniesz czerwcówką 2016 :):):) trzymam mocno kciuki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki i gratuluuuuuj***ardzo !!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajeczkacalineczka
chetnie sie dolacze mi do @ pozostal tydzieni tez mam nadzieje ze nie przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yeta
Maadzia1989 gratulacje!!!! Tez chetnie dolocze do forum. Miesiaczka sie spoznia juz 27 dni. Robilam dwa testy.. Pierwszy- druga kreska ledwo widoczna. Drugi- negatywny... Wczoraj bylam u gin i robil mi usg, powiedzial ze cos widac ale za wczesnie zeby stwierdzic czy to ciaza.. Mam ogromna nadzieje. Trzymajcie kcuki Za dwa tyg kolejna wizyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okazało się że to ciąża biochemiczna, poznałam się po tym że beta zaczęła mi spadac, byłam u gina który to potwierdził i od wczoraj mam poronienie. Nic robię sobie przerwę i za kilka msc zacznę starnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yeta
Najwazniejsze sie nie zalamywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
yeta bardzo duzo ci sie spoznia okres, wydaje mi sie ze jak test byl negatywny to nie ciaża tylko jakieś zaburzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yeta
Pierwszy wlasnie byl pozytywny. Bylam u lekarza usg cos pokazalo malutkiego. Mam nadzieje ze jednak to ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajeczkacalineczka
yeta moze ten drugi tes mniej czuly dlatego wyszedl negatyw a bete robilas, powtorz test,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yeta
Nie nie robilam bety. Gin mowil zeby nie byc nadgorliwym. Za dwa tyg mam nastepna wizyte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to gratuluje cierpliwosci, 2 tyg dlugi okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yeta
No wlasnie cierpliwosci mi juz pomalu brakuje... Ale badzmy dobrej mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrob bete w poniedzialek i napisz co wyszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosthie
Czesc dziewczyny! Ja takze jestem swieza staraczka. Mam juz dwuletnia coreczke a teraz postanowilismy postarac sie z mezem o kolejne dzieciatko. Dzis dostalam @ wiec za kilka/kilkanascie dni zaczynamy. :) To bedzie nasz drugi cykl staran.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajeczkacalineczka
ja czekam jeszcze kilka dni do testu, objawow nie mam, no moze troche srtacilam apetyt a przed @ zazwyczaj jem duzo teraz jakos nie moge,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yeta
Hej. Bety jeszcze nie zrobilam. Natomiast zrobilam kolejny test i wyszedl negatywny. Juz nie wiem co o tym myslec... Jeszcze tydz i do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×