Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ku-mać

podatek dla osób bezdzietnych - pomysł chorego kraju !!!

Polecane posty

Gość ku-mać

witam wczoraj w necie przeczytałam ten news przeciez to nasz kraj zgotował nam ten los, ze wiele par zwleka z dzieckiem bo poprostu ich na nie nie stac, a teraz bedziemy za to karani http://wiadomosci.onet.pl/1420360,11,1,1,item.html becikowe http://wiadomosci.onet.pl/1299025,2677,kioskart.html http://wiadomosci.onet.pl/1413452,11,item.html śmiech człowieka bierze mnie nawet te 4 tys nie zmobilizują, co mi to da ze dostane 4 tys starcza na 4 mies moze nawet nie a co potem bede zyła manna z nieba, moze 20 tys by mnie przekonało ale nawet 10 raczej nie. dziecko to nie zabawka ktora sobie zrobie bo dostane 5 tys, paranoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to prawda
zyjemy w chorym kraju, ktory tylko wymysla super pomysły na zwiekszenie liczy urodzen, ale jak sie nie powiedzie pomysł, to planuje obarczyc tym pary bezdzietne, wiecmysle ze tego konsekwencją jak w łasncuchu bedzie spadek legalnych małżenstw, i zycie na kocia łape, czyli wtedy moga mi naskakac, nie jestem mezatką nie moga mnie obciazyc zadnym podatkiem,....dostaniecie wielkiego wała, sami kretyni rzadza tym nikczemnym krajem, a 2 kaczki roba co chca, odwołuja i przywouja z powrotem leppera i tak w kółko, nikt im nie wierzy to kłamcy lustracyjni jak reszta bandy pisu i lpr z romkiem na czele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
witam,a ciekawa jestem co z parami ktore nie moga miec dzieci??tez ich sie za to ukarze?ich i tak los okrutnie ukaral a nasze panstwo chce ich jeszcze upokorzyc!!!paranoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ja
Ten Piłka to jakiś oszołom. "Dotychczasowa polityka prorodzinna jest niewystarczająca". Przecież nie ma żadnej polityki prorodzinnej! Jest tylko becikowe urojone w ich chorych łbach. Tylko trwały rozwój gospodarczy, zmniejszenie bezrobocia i wyższe zarobki spowodują zwiększonie liczby urodzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ku-mac
bronka32 z tego co czytałam nie obarczy sie par nie mogacych miec dzieci, ale trzeba przedstawic zaswiadcznie od lekarza ze sie nie moze miec dzieci....kurwa normalnie cisnienie mi sie podniosło a np co z kobietami, ktore planuja urodzic za 2-3 lata, i beda przez te 2-3 lata płaciły ten chory podatek? np co z kobietami, ktore lecza sie bo nie moga zajsc w ciaze bo maja cylkle bezowulacyjne co z kobietami ktore mecza sie co miesiac i nie moga zajsc w ciaze ztaraja sie np 2-3 mies, a lekarze twierdza ze o bezpłodnosci sie mowie, gdy po roku staran nie widac efektów, co wtegy jak staram sie co miesiac zajasc w ciaze lae lekarz mi mowi "to normalne", ja juz chce miec to dziecko ale natura mi nie chce go dac, przeciez tak sie dzieje ...po kilku mies staran kobiety dopiero zachodza a co np z kobieta jest w 4 tyg ciazy nagle wprowadza ten chory podaek , prawnie ona nie jest jeszcze matka bo nie urodziła i przez 8 miesiecy ma płacic ten podaek,,,,no zwariowac mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siostra mojej siostry
no trzeba jakos wyrównac te braki które spowodowało wypłacanie becikowego W przyrodzie nic nie ginie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksksksks
śmichy wytarte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już to widzę, jak nagle wszystkie pary małżeńskie będa się ja gwałt starać o dziecko. Jeśli ktoś nie chce mieć teraz dziecka, bo go na to nie stać, to rozumiem, że po zapłaceniu jeszcze podatku będzie go na pewno stać na dziecko!!! Logiczne!!! Tylko po paru latach zdziwią się politycy, jak przypadki maltretowania dzieci staną się jeszcze częstsze, a rodzice odpowiadać będą: a ja tego dzieciaka nie chciałem, ale że nie stac mnie było na płacenie tego waszego cholernego podatku, to musielismy sobie zmajstrować bachora. Na utrzymanie nas nie stać, to logiczne, że chodzi brudny i nie dostaje jeść. Za parę lat zobaczymy masę tak "naprodukowanych" dzieci w sierocińcach. Albo będa wychowywane w takich warunkach, że Polska stanie się bandyckim krajem, bo nie wychowa się porządnie dziecka, jesli nie chcialo się go w ogóle rodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też to czytałam - totalna paranoja - ja się pytam ... co z tymi ludźmi, którzy bardzo by chcieli a nie mogą??? k* m* - i tak już płacę więcej podatku niż zarabiam .... a poza tym jak nasz Rząd taki genialny to niech ustanowi również refundacji dla leczenie niepłodności, zabiegi np inseminacji czy in vitro na kase chory - jestem przekonana, że przyrost naturalny wzrósł by im w tempie kosmicznym ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorrki - przekręciłam i połknęłam kilka liter - ale to od tej adrenaliny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a niech płaca na moje dzieci
i bardzo dobrze!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty wyżej
podaj sobie rękę z Lepperem ... BURAKU! jedno tylko potrafisz ... dziecioroby a w głowie sieczka ... powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale szajbuska
a niech płaca na moje dzieci i bardzo dobrze!!!!!! co to ma byc, wogóle nie zrozumiałas tematu kobieto !!!, albo co gorsza jestes facetem bez jaj !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szajbuska
a niech płaca na moje dzieci i bardzo dobrze!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siostra mojej siostry
A skad takie oburzenie ?Przeciez juz jakis czas składamy sie WSZYSCY na becikowe ?Co was tak irytuje?Wymysla to tez płacic trzeba bedzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ku-mac
widze ze szajbuska i siostra....wogóle nie rozumieją tematu. wow, zacofanie społeczne sfery sredniej jest nadal, net mają ale nie rozumieją co czytają....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paranoja k.........
a niech płacą na moje dzieci- głupia pipo, narobiłaś to sama se płać za swoje bachory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antykleryczka i ateistka
i co z tego ze nawet dzieci beda sie rodzić ??? w atkim chorym kraju bez szans na normalna przyszlosc i tak nie beda zyły tylko wyjadą zarabiac (dla-tez) do innego kraju ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ja
ku-mac ----> nie sfery średnie, tylko warstwy średniej. Rozmumei, że o tym zacofaniu pisalas na własnym przykładzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noz w kieszeni się otwira
W tym porąbanym kraju to nawet nie można nie chcieć mieć dzieci, bo od razu z tego tytułu podatki naliczają. A co z parami, które mogą a nie chcą mieć dzieci? Mają się rozwieść albo mieć dzieci mimo, .że tego nie chcą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antykleryczka i ateistka
spoko, jak dojdzie do tego, to doliczą podatek nawet singlom :) bo przeciez jak MOZE miec dzieci to niech je ma ;) A jak nie chce to znaczy ze musi placic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ja
a co z kobietami w ciąży? Jeżeli w ciąży nie trzeba placić, to kto im zwroci za pierwszy miesiąc? Według mnie efektem będzie, jak juz ktoś napisał, wzrost ilości par mieszkających bez ślubu. Ślub będzie dopiero po urodzeniu dziecka. I znów będzie płacz Chociaż wg. pomysłu pani rzecznik pary mieszkające razem mają się rejestrować w urzędzie, więc pewnie też będą płacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siostra mojej siostry
a niby czego ja nie rozumiem he?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niestety ale nasz kraj
jesz chory. A Kaczki powinny odejść z rządu bo mają naprawdę poronione pomysły. Dlaczego ludzie bezdzietni z obojętnie jakich przyczyn mieli by płacic podatek na tych którzy mają dzieci. Czyli bezdzietni mieliby utrzymywać dzieciorobów. Myślę tu o tych pijaczynkach którzy się pierdolą na potęgę nie myśląc o konsekwencjach. Na dzieci nie stać,na jedzenie nie starcza a pierdolić się chce. Moim zdaniem ten pomysł z becikowym był juz niezle poroniony. Przecierz za robienie dzieci wzięli się biedaki zeby 1000 zł dostać. A po tem, co????????? Dzieci lądują w Domach dziecka. Nasz kraj jest chory i nie wiem czy jest jakakolwiek szansa na jego uzdrowienie. Nie ma co się łudzić raczej nie.A jest to przykre. Niech politycy zrezygnują z premi,dodatkowej kasy,z wyjazdów(zwanymi służbowymi) w ciepłe kraje. Ale co tam najlepiej upierdolić biednemu zeby miał jeszcze mniej,bo jak biedak cos dostanie to mu się we łbie z dobrobytu przewróci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siostra mojej siostry
a kto tych pojebów wybrał??wy! bo ja nie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma szans
Przecież ten kretyński pomysł nie przejdzie ! Zamiast podatku od nieposiadania dzieci, pronuję podatek od głupoty posłów, senatorów, radnych i urzędników. Na pewno będzie z tego większy zysk ;) A poważnie mówiąc, idea podatku od bezdzietnych par jest sprzeczna z konstytucyjną zasadą równości wobec prawa. Politycy na razie dużo mówią, bo zbliżają się wybory samorządowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niena tym
no ale tu chodzi tez o to ze jak bedzie ten pierdolniety podatek, to od man bedzietnym ma zapewnic wieksza czy(wogole)jakakolwiek emeryture, a nie ze my bezdzietni bedziemy płacic na inne dzieci, nie na tym to polega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niena tym
no ale tu chodzi tez o to ze jak bedzie ten pierdolniety podatek, to od man bedzietnym ma zapewnic wieksza czy(wogole)jakakolwiek emeryture, a nie ze my bezdzietni bedziemy płacic na inne dzieci, nie na tym to polega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siostra mojej siostry
czy wy nie rozumiecie ze musza jakos zatkac dziure w budzecie wszyscy chca brac i dostawac a nikt nie chce dac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×