Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kalamburkaa

PODEJRZEWAM CIĄŻĘ ale czy to możliwe???

Polecane posty

Gość kalamburkaa

okres miałam ale skąpy i na początku normalnie a pozniej brazowy stosunek odbył się na jakieś 10 dni przed okresem z tym ze odczuwalam juz objawy nadchodzacego okresu bolaly mnie piersi i brzuch wiec sama juz nie wiem a teraz juz na 2 tyg przed @ bolą mnie sutki i brzuch jak na okres i nie wiem co robic czy to ciąża mam test ale boję sie robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oh kuśwa...
zrób test odstresujesz się i dostaniesz okres. metoda sprawdzona przez wiele dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalamburkaa
chodzi o to ze mam dostac ale ok 9 maja a juz mam objawy jak na okres i nie wiem co sie dzieje brzuch mnie boli piersi mi sie powiekszyly ja juz nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja ci na pocieszenie powiem, ze jak dopatrywalam sie u siebie objawow ciazy ( w ktorej nie bylam), to tez dziwnym trafem juz od polowy cyklu mialam podobne objawy co ty. Tak wiec, to nic nie musi znaczyc. Zrob test i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewiele trzeba by sie zdrowo nakręcić. Zrób test i zapewne wyjdzie negatywny, uspokoisz sie i dostaniesz @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAk teraz to czytam, to aż uśmiech gosci na mojej twarzy ;) Ja miałam zanim zaszłam w ciążę dwa długie cykle - nie wiem czemu, okolo 45 dni. Więc długość trzeciego mnie nie zdziwiła, tym bardziej, że miałam okresowe objawy :) Aż w koncu, 50 dzień cyklu, robie test- ale tak tylko - \'dla jaj\'. Dzisiaj już na pewno nikomu nie powiem \'na pewno nie jestes w ciąży, uspokój się, zrób test\' :) Ale zrób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrób test
najlepsze wyjscie - i bedziesz miała spokoj;) te objawy ktore masz moga byc objawami ciąży ,jednakze NIE MUSZA!! czyli ,,na dwoje babka wrózyła" albo jesteś albo nie:) Zrób test :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka21
ja też miałam takie objawy, zdawało mi się że zbliża się okres, a teraz trzymam na rękach synka! test od razu pokazał dwie kreseczki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×