Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

avent

Podobają Wam się takie bukiety na wesele ? Zamiast kwiatów

Polecane posty

Ten bocian i ostatnio to masakra jakas :P Jak juz cos to ten pierwszy, ale osobiscie uwazam, ze kwiaty by byly ladniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uważacie, że na ślub nie wypada ? chciałam byc oryginalna ;), bo pamietam że po swoim weselu nie miałam co zrobić z toną kwiatów. A taki bukiecik z żartem zostałby na dłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak uważam.......
tandeta i wieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż - moi znajomi już w zaproszeniach prosili żeby zamiast kwiatów kupować art szkolne i gry planszowe , które oddali później schroniska/świetlicy dla ubogich dzieciaków. Jeśli uważasz , że to będzie fajna odmiana - to kup taki bukiet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest wesele brata mojego męża na zaproszeniu właśnie nic nie jest napisane czy woleliby dostać np kupony totolotka, książki, wino itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga nie lady
bukiet z lotto jest oryginalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę o porade dziewczyny
ale wiocha:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj od razu wiocha, to przecież bardziej dla żartu. Zastanowie się jeszcze, widzę że pomysł raczej chybiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrumrumru
nie popdobają. Jak bedziesz przechodzic kolo lawek to bukiet moze stac sie nielada gratką dla potencjalnych lasuchow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może ja mam inny gust, bo wolałabym dostac taki bukiecik niż zywe kwiaty. Ze swoimi nie wiedziałam co zrobić, zwiędły po tyg. Ale to kwestia gustu, jestem z wioski to i gust mam wieśniacki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakas tam.,.
Bukiet który dostała Joanna_r jest fajowy i myślę że młodej parze również by się spodobał:).Ja na pewno chciałabym taki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja86sia
jak już to albo cukierki albo ten ostatni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na urodziny jeszcze ok
ale to tylko te z cukierków. Bocian czy lotto nie podoba mi się wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezu jaka tandeta
i wieś. straszne. gdzie to potem trzymac? chyba tylko w kuble na śmieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwi mnie to podejście, że wieś i tandeta, na prawdę. Rozumiem, że komuś się może nie podobać ale od razu takie hasła ? W każdym razie dziękuje Wam za opinie, bo dały mi do myślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi najb. podoba sie ten z bocianem - juz od jakiegos czasu jest moda na dawanie bocianow mlodym :) ogolem jeśli młoda para jest serio miłoda to taki prezent pasuje - jak juz po 30stce to troche chyba za dziecinne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezu jaka tandeta
no bo to jest okropne. Nie ma jak prawdziwy bukiet z prawdziwych kwiatów. W zyciu nie dalabym czegos takiego nikomu - skad wiesz jakie ludzie maja gusta? Ja np. gustuje w starociach, antykach, róze z ogrodu susze i robie kompozycje ale nie dodaje tam ani kolorowych papierkow, ani pluszakow ani innch tandentnch dodatkow spotykanych na odpustach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam podobny do tego z pierwszego linka tzn z mini cukierków. Trzymam go( jak każdy inny bukiet ) w wazonie i jest fajną pamiątką (przynajmniej dla mnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak: Ja dostałam masę kwiatów i żałuję. Ślub brałam latem i kwiaty w samochodzie padły a zdechły w lokalu. Moi znajomi zamiast kwiatów zażyczyli sobie wino, a inny środki czystości - też fajnie. Kwiaty ok, ale w ilości jeden bukiet góra dwa a nie 160 osób zwali się z bukietami;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle ze zwlaszcza kupujac bociana musicie widziec a) czy mlodzi chca/moga miec dzieci b) lubia tzw zbieracze kurzu Jesli nie, jest to faux pas. Jesli znajomi lubia uprawiac rosliny, mozna im dac kwiaty badz ziola w doniczce, przynajmniej sie przydadza. Ale trzeba ich znac. Pomysl z cukierkami zly nie jest, ale te 3 prezentowane bukiety dla mnie sa... niestety szczytem tandety (ale mi sie zrymowalo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja swoje kwiaty poroznosiłam po opuszczonych nagrobkach na cmentarzu, bo nie miałam co z nimi zrobić. Część oddałam siostrom zakonnym do dekoracji kościoła. Byłam ostatnio na weselu gdzie mama Pana Młodego wręczała mu bukiet z bocianem, wszyscy byli nim zachwyceni. Na prawdę, dlatego jestem zszokowna reakcja tutaj na kafe, że to taka wieś. Natomiast pomysł był taki, że bukiecik z bocianem wręczy młodym mój mały synek. Państwo młodzi mają po 30 lat , wszystko urządzone itd tylko dziecka brak. Ale tak jak pisałam, ten bukiet miałby być dla żartu. Mąż uważa, że zna brata na tyle, że Jemu będzie się podobał. Nie wiadomo za to co pomyśli młoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×