Odpowiedz na ten temat

pojawiła mi się ciemna linia od pęka w dół

• yaszka 2011.07.27 [22:56]
    Witam kobietki!
    Kilka dni temu odkryłam u siebie ciemną pionową linię biegnącą od pępka w dół. Jakieś 2 tygodnie temu współżyłam z mężem bez zabezpieczenia więc zastanawiam się czy jest prawdopodobieństwo, że jestem w ciąży...Nie mam żadnych innych objawów ciąży oprócz tego, że baaaaaaardzo często robię siku- praktycznie co godzinę. Dodam też, że jakieś 5 dni po przytulanku miałam okres, który co prawda był obfity ale bardzo krótki- 3 dni- co u mnie nietypowe. Któraś z Was zauważyła w bardzo wczesnej ciąży tę ciemną linie? Pozdrawiam serdecznie usmiech.gif
  • Gosiaczkowo 2011.07.27 [23:03]
    ciemna linia na brzuchu pojawia się raczej około 7-8 miesiąca ciąży. Zrób test, ale bardzo wątpię. Powodzenia mimo wszystko
  • Kurde jego mać 2011.07.27 [23:12]
    Kreska nie pojawia się tak szybko!!!Masz męża i o tym nie wiesz?
    Może ci włosy urosły.Obejrzyj się dokładnie
  • yaszka 2011.07.27 [23:13]
    Test zrobię z pewnością ale poczekam jeszcze...nie chce panikować usmiech.gif jestem po prostu ciekawa czy to w ogóle mogą być objawy ciąży usmiech.gif
  • yaszka 2011.07.27 [23:15]
    Mam męża i mam dosyć dobry wzrok usmiech.gif To NIE są włosy usmiech.gif nie planujemy specjalnie ciąży ale jeżeli się pojawi da nam wiele radości. Więc nie doszukuję się na siłe objawów tylko chce sie pop rostu zorientować czy któraś tą kreskę miała wczesniej...tyle!usmiech.gif
  • kobieto!!!!! 2011.07.27 [23:26]
    ty jesteś zdrowo trzepnięta albo już masz masę z mózgu bo tak bardzo chcesz ciąży ...aż szkoda odpisywać ale prosi się. To o czym ty piszesz świadczyło by o urojeniu jakich mało. Po pierwsze skro miałaś okres obfity to nawet gdyby to była ciąża to już jej nie ma. Jezlei natomiast jesteś wybrykiem natury i jesteś w ciąży to radzę ci na nią uważać skoro nie miałaś plamienia (dosłownie) tylko obfity okres. Po drugie po takim czasie nie ma jeszcze objawów ciąży a jeżlei już na siłę się ich doszukiwać to bóle boczne podbrzusza, mrowienie lub pobolewanie piersi ....ale to i tak byłoby za szybkosmiech.gif . Ty już sikasz często , cóż zapalenie pęcherza przykra dolegliwośćoczko.gif . Pierwsze objawy częstomoczu występują wtedy kiedy macica zaczyna uciskać pęcherz i to nie nastąpi dopiero co po zagnieżdżeniu się zarodkasmiech.gif . Najpierw musisz wstrzelić się w okres owulacji, potem ok 10 dni trwa zagnieżdżanie się zarodka , w najlepszym szybkim czasie ok 7 dni ale to już express. Pierwsze objawy ciąży to albo żadne albo pobolewanie brzucha jak na okres , pobolewanie piersi (obrzmienie) ale na litość nie częstomoczsmiech.gif , jeszcze nie w tym czasie. A już o kresie na brzuchu nie ma mowy.
  • bywalec1 uni 2011.07.27 [23:31]
    Od pępka do spojenia łonowego biegnie kresa biała (lac. linea alba).
    Jest to aski pasek skory ktory najcześceij jest niewidoczny lub prawie niewidoczny. Mniej więcej w polowie ciąży na skutek znmian hormonalnych organizm kobiety produkuje barwni melaninę. Wówczas ciemnieja znamiona na skorze, brodawki sutkowe i kresa biała ktora nosi wowcan nazwę kresa czarna (łac. linea negra).

W Twoim przypadku zciemnienie kresy bialej na pewno nie jest spowodowane ciążą. Przyczyna mogą być jakieś zmiany hormonalne (niekoniecznie groźne) lub inne czyniki np. szczegolna wrażliwość skory na slońce.
    Jeśli stosujesz antykoncepcję lub inne kuracje hormonalne warto zmiane te zasyganlizować lekarzowi.
    U BYWALCA - pierwszy wirtualny zajazd na cafe - - ZAPRASZAM! - http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3959375 http://bywalec1.powiedz.to KAFETERIUSZE NA NASZEJ KLASIE - opowiadanie na szczęście fikcyjne: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4266197& start=0 napisz do mnie: bywalecjeden@interia.p l
  • Ja dostałam kresy na brzuchu.. 2011.07.27 [23:33]
    ..w 6 miesiącu ciąży, teraz jestem 5 miesięcy po porodzie i jeszcze ją mam. Autorko przykro mi ale niemożliwym jest dostania kresy dwa tygodnie po seksiesmiech.gif . Mówisz że 5 dni po seksie dostałaś okresu czyli tak naprawdę w którym dniu cyklu byłaś? Jak długie masz cykle? Oblicz sobie , bo zagnieżdżenie możliwe jest do bodajże 22 dnia cyklu a potem przychodzi okres czyli ty nawet jak miałaś kochanko a za 5 dni okres to kochana w ciąży nie jesteś. Nawet gdybyście wstrzelili się w ostatnim dniu owulacji to i tak połączone komórki potrzebują tygodnia jak nie więcej by zagnieźdźić się w macicy a to następuje zazwyczaj w 24 , 25 dniu cyklu , ty natomiast dostałaś okres . Marne szanse.
  • yaszka 2011.07.27 [23:37]
    po co tyle nienawiści? usmiech.gif nie mam absolutnie ciśnienia na ciąże usmiech.gif gdyby była- super, nie ma też dobrze usmiech.gif po prostu pytam i wcale nie twierdze że muszę być w ciąży. A jako że jej nie planuje nie wiem co oprócz teorii sprawdza się w praktyce i co przyszłe mamy czuły na początku. Nie twierdze też że to co napisałam musi mieć sens...PO PROSTU PYTAM! usmiech.gif

dziękuję za pomoc całej reszcie! usmiech.gif
  • Ja dostałam kresy na brzuchu.. 2011.07.27 [23:40]
    To pewnie nie nienawiść ze strony innych tylko irytacja ale trzymaj się dzielnie usmiech.gif i życzę na przyszłość mocnych objawów ciążowych i mało widocznej kresy (mało estetyczne;D )
  • gość 2013.10.01 [17:18]
    Ja jestem w 40 tyg a kreskę miałam już widoczna przed pierwszym usg czyli 6 tyg
  • gość 2013.10.01 [17:37]
    ja jestem w 11 tyg i nic nie mam, w poprzedniej pojawiła mi się dopiero jak brzuch był duży
  • gość 2013.10.01 [17:38]
    17.18 haha tak tak ,baju baju h2o.
  • gość 2013.10.01 [20:39]
    " Pierwsze objawy częstomoczu występują wtedy kiedy macica zaczyna uciskać pęcherz i to nie nastąpi dopiero co po zagnieżdżeniu się zarodka. " --------------------------------nie do końca masz raje na początku ciąży też występuje częstomocz wywołany przez hormony. U mnie tak było i nawet na pierwszej wizycie lekarka pytała czy sikam często.
    A reszta się zgadza krecha na brzuchu w pierwszym miesiącu to byłby wybryk natury. Ale dziewczyna jeszcze nie rodziła to nie musi tego wiedzieć. Poza tym tylko pyta a nie twierdzi, że na pewno jest w ciąży.
  • gość 2013.10.23 [12:30]
    Ja jestem w 6 m.c i nie mam jeszcze żadnej krechy usmiech.gif
  • gość 2013.10.25 [01:35]
    Ta osoba ktora podpisała sie KOBIETO!!! To ma wsobie jakiea zachamowania czy proprostu brak kultury osobistej?jak mozna tak komuś ublizac?moze ta osoba sama jest wybrykiem na tury.zenada i chamstwo w kazdym calu no ale coż debili nie brakuje na tym swiecie.
  • gość 2014.08.30 [21:02]
    Mi pojawila sie ok 4 miesiaca pd pepka w dol a miesiac później od mostka do pepka. Mysle ze kazdy jest inny i moze byc to spowodowane ciaza a tez nie musi.
  • gość 2014.10.21 [00:26]
    "ty jesteś zdrowo trzepnięta albo już masz masę z mózgu bo tak bardzo chcesz ciąży ...aż szkoda odpisywać ale prosi się. To o czym ty piszesz świadczyło by o urojeniu jakich mało. Po pierwsze skro miałaś okres obfity to nawet gdyby to była ciąża to już jej nie ma. Jezlei natomiast jesteś wybrykiem natury i jesteś w ciąży to radzę ci na nią uważać skoro nie miałaś plamienia (dosłownie) tylko obfity okres. Po drugie po takim czasie nie ma jeszcze objawów ciąży a jeżlei już na siłę się ich doszukiwać to bóle boczne podbrzusza, mrowienie lub pobolewanie piersi ....ale to i tak byłoby za szybkosmiech.gif . Ty już sikasz często , cóż zapalenie pęcherza przykra dolegliwośćoczko.gif . Pierwsze objawy częstomoczu występują wtedy kiedy macica zaczyna uciskać pęcherz i to nie nastąpi dopiero co po zagnieżdżeniu się zarodkasmiech.gif . Najpierw musisz wstrzelić się w okres owulacji, potem ok 10 dni trwa zagnieżdżanie się zarodka , w najlepszym szybkim czasie ok 7 dni ale to już express. Pierwsze objawy ciąży to albo żadne albo pobolewanie brzucha jak na okres , pobolewanie piersi (obrzmienie) ale na litość nie częstomoczsmiech.gif , jeszcze nie w tym czasie. A już o kresie na brzuchu nie ma mowy. "
    Kłóciłabym się kto jest bardziej szurnięty. Autor komentarza powinien wybrać się do psychologa.
  • gośćxxxmonii 2016.10.17 [19:52]
    Hej dziewczyny ,
    Mam do was pytanie ... spóźnia Mi sie okres juz o 6 dni, miewałam bóle podbrzusza , testy wychodzą niegarywnie boli mnie macica(rwie), w dodatku zrobilo mi sie przebarwienie od pępka w dół (mocno brazowe ) piersi nie są tkliwe ale pociemniały mi dość mocno otoczka , w dodatku wyskakuje mi gdzie niegdzie małe krostki które swędzą dość punktowo jeden na nodze drugi na szyji w dodatku jak nigdzy nie miałam problemów. Trądzikiem a teraz dość mocno mnie wysypało .
    Myślicie ze moge być w ciąży ??
  • gość 2016.10.17 [23:03]
    Rano są otwarte laboratoria. Wstajesz, kierujesz się do w/w miejsca i robisz test ciążowy z krwi jezyk.gif
  • gość 2017.03.20 [23:56]
    Ale głupoty gadacie! Są wyjątki, u mnie pierwszym objawem był właśnie pasek i dużo sikalam.. Nie wiem jakim cudem bo był to około 4 tydzień, ale się zdarza!

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...