Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lksopfksp

POKÓJ DZIECIĘCY - WŁASNE TANIE POMYSŁY

Polecane posty

Gość lksopfksp

Szukam jakiś pomysłów na dekoracje pokoiku dla dziewczynki. Nie samo urządzenie bo mebelki itp już stoi ale o takie dodatki mi chodzi. Jak na razie kupiłam w tesco takie gwiazdki fluorescencyjne i mała ma gwiezdny sufit... co jeszcze można tanio zrobić samemu?? Teraz planuje kupić na allegro takie kwiatki na drucie ok.60 cm i nimi "obwinąć" szczebelki łóżeczka co 3 lub co 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla noworodka robiłam pokoik w Kubusia Puchatka :) sama z firanki uszyłam sobie baldachim i ochraniacz, ale z doświadczenia powiem że było to fajne na pół roku, potem SYnek zaczynał mi to demolować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla noworodka robiłam pokoik w Kubusia Puchatka :) sama z firanki uszyłam sobie baldachim i ochraniacz, ale z doświadczenia powiem że było to fajne na pół roku, potem SYnek zaczynał mi to demolować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zupkowa mama małej zosi
A może puzzle piankowe na ścianę.Dziecko samo może wyciagac poszczególne elementy.........moje dzieci tak mają.Jedna sciane wyklejona takimi puzzlami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lksopfksp
a jak je umocowałaś że mogą je wyciągać i wkładać?? I gdzie kupić taki duży motyw??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zupkowa mama małej zosi
Mocujesz tylko część bez wzoru.Wzór moga sobie potem dzieci wkładać.Ja kupiłam puzzle w markecie,córka ma puzzle ze zwierzetami,a syn z literkami i cyferkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewica.jak cie prosze
kolorowy sznurek przeciagniety przy jednej npp scianie pokoju. dokupic drewniane kolorowe, dekorowane figurkami klamerki i przyczepiac do sznurka obrazki dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pięknie i elegancko,ale musze przyznac ze jak dla mnie to troche za ciemno jak na pokoj dla dziecka ale w takiej kolorystyce moglabym miec sypialnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ściany są jasne, więc jest kontrast, też na początku zdawało mi się, że trochę ciemne, ale przyzwyczaiłam się i nie jest tak źle, pokój ogólnie jest jasny jak się żaluzje odsłoni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mialam na mysli scian ale bardziej koloru mebli,jak dla mnie za ciemne do dzieciecego a poza tym mam ciemne juz w salonie i w sypialni i co za duzo byloby niezdrowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lksopfksp
Luśka mi chodziło o bardziej własne pomysły:) Te kosze ścienne itp to mam, tak samo na ciuchy które są jeszcze za duże mam taki śliczny pokrowiec z baleriną i leży na szafie.. chodziło mi właśnie o coś co będzie wyróżniało pokój jak np. te puzzle na ścianie... Takie inne zastosowanie czegoś co ma każde dziecko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok wiec nie pomoge w tej materii bo nie przepadam za nacpanymi scianami,wole umiar jak zuzanka ale w jasniejszej formie :) moja siostra ma 2 dziewczyny i chyba postarala sie z tymi scianami za bradzo bo wyszedl jej tandetny jarmark,ale mysle ze to kwestia gustu,w kazdym razie pozdrawiam i zycze milego uzadzania pokoju ah moze u mnie wynika to tez z faktu ze mam chlopaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może nie własne ale rzadko spotykane (bo teraz każdy to IKEA tylko;) ) : http://www.artdecor.com.pl/product_info.php?products_id=5033 http://www.artdecor.com.pl/product_info.php?products_id=5030 http://www.artdecor.com.pl/product_info.php?products_id=5036 Ja miałam kupić w cenie normalnej już jakiś czas temu ale zwlekałam i dobrze.. teraz to na pewno kupie... Uwielbiam motywy starych bajek itp. Inna ozdoba której osobiście jeszcze nie widziałam u nikogo: http://allegro.pl/item462767661_naklejki_tatuaze_scienne_60_wzorow_gratisy.html Ja też mam aktualnie gwiezdną ścianę ale zamierzam zmienić na sufit i z tych naklejek porobić fajną kompozycje... Kasy trochę popłynie ale w ciąży miałam wypadek samochodowy i teraz będzie kasa za odszkodowanie to ufunduje to mojej młodej za ten stres w brzuszku:) A mebelki mam z ikei ale takie nie dziecinne i zastanawiałam się co z nimi zrobić ale poczekam na pierwsze rysunki mojej córki i nimi coś pokombinuje:) ... I też mam pokrowiec z baleriną... Tesco:) Kupiłam przy okazji kupna gwiazdek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli masz talent to możesz zrobić tak jak moja koleżanka :) : Na jednej ścianie zostały poprzyklejane powycinane kolorowe kwiatki a na drugiej namalowała córce jej ulubione postacie z bajek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×