Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość to obrzydliwe

POLACY SMIERDZA!!!!!

Polecane posty

Gość to obrzydliwe

jw. Polacy smierdza ,i to strasznie.przejsc w upalny dzien przez wieksze skupisko ludzi jest koszmarem.panstwo powinno kazdemu obywatelowi co miesiac dawac przydzial....mydlo i antyperspirant.a co niektorym zakladac choinki zapachowe na szyje,bo nie da sie kolo nich przejsc.odor spod pach po prostu zabija.ludzie....antyperspirant i mydlo to nic strasznego!!!!!!!!antyperspirant nie zawsze powoduje ze nie bedziemy sie pocic ,ale napewno sprawi ze nie bedziemy smierdolic przeokrutnie.wrrrrrrrrrrr.....a w polaczeniu z czestym uzywaniem mydlem to juz naprawde dziala cuda. i mam wrazenie ze conajmniej 80% polakow nie mialo jeszcze przyjemnosci zetknac sie z tak wspaniala rzecza jaka jest szczoteczka do zebow.WSTYD!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to obrzydliwe
to jest straszne!!!!!!!!!!!!!!!mialam okazje niedawno pierwszy raz od dluzszego czasu jechac autobusem i to byl horror. smrod nieziemski. mam wrazenie ze Polacy nie maja w nawyku zmieniania koszulek codziennie.smierdza jak skunksy.to jest przerazajace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffggrrgr
wczoraj rano ide do sklepu a tam dozorca stoi pod bleokiem ,,dzien dobry -dzien dobry " ja odchodze a taki odur za nim ze szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toż to prawdaaaaaa
w nawiązaniu do tematu: po co młodej dziewczynie kolczyk w pępku??? - żeby wyglądać sexi - a po co starej babie taki kolczyk??? - żeby powiesić choinkę zapachową :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to obrzydliwe
wiecie co,ale mnie naprawde tak strasznie to drazni i wkurza.czasem z trudem sie powstrzymuje zeby komus nie zwrocic uwagi.niektorzy terroryzuja nas swoim smrodem.np.tak jak w autobusie ...mozesz albo jechac w tym smrodzie z nadzieja ze moze ten smierdziel zaraz wysiadzie,albo musisz wysiasc z obawy ze zaraz zwyczajnie sie zrzygasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to obrzydliwe
wiem.wszedzie sa trole i smierdziele.ale zauwazylam ze w wiekszosci to panowie niestety.czy oni naprawde nie czuja ze smierdza??? to jest dla mnie nie do pomyslenia zeby w XXI wieku tylu ludzi smierdzialo.mialo problem z umyciem sie i uzyciem chociazby mydla i antyperspirantu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niestety, ale muszę się
zgodzić :O Dotyczy to osób tak od 40 wzwyż najbardziej, choć młodym też się zdarza. Ja to najbardziej odczuwam w kościele. Jest taka jedna starsza pani, która nie myje się i nie pierze swoich ciuchów, chyba jest jakaś biedniejsza, ale z tego co wiem, to ma dom i wodę też ma, tylko tak po prostu jest przyzwyczajona. ławka obok nie je jest zawsze całą pusta i dookoła miejsca też, ale to i tak czuć. Ostatnio jak wróciłam do domu z mszy, to mi się wydawało, ze ja przesiąkłam tym smrodem i cały czas go czułam... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toż to prawdaaaaaa
najbardziej hardcorowa total jest jazda PKS-em lub stanie w dłuuugiej kolejce w Biedronce :P przede mną mis blacharstwa, solara, tipsy i tłuste włosy i smród rodem z 3dniowych pomyj wymieszanych z nutką smażonej cebuli z czosnkiem, a za mną nonszalancki pan z wąsem, z wypaśnym brzuchem piwnym i aromatem spod pachy "mieszanka wybuchowa" koszula przepocona skropiona perfum brutal 5 :P a tuż obok stoi wymiętolona pańcia w fartuchu z zapachem ze średniowiecznego kutra rybackiego, a między nimi ja, upajam się tymi aromatami z oczami wywalonymi już na orbite okołoziemską :D żyć nie umierać i niech żyje nasze brudne społeczeństwo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to obrzydliwe
:D:D to wszystko prawda .samo zycie.najgorsze jest to ze mi w takich sytuacjach naprawde wlacza sie odruch wymiotny i czasem potrzebuje dluzszej chwili zeby dojsc do siebie.i najgorsze jest to ze nikt w takiej sytuacji nie zwroci uwagi na rozciagajacy sie smrod tylko wszyscy patrza na mnie.zaczynam cieszyc sie z nadchodzacej zimy.bo te wszystkie zapachy beda mniej intensywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to obrzydliwe
a polaczenie perfum z okolotygodniowym potem to juz wogole jest poezja.mam alergie na kurwy i brudasow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polaaaaaaaaaaaaaaaaa
jak ja sie ciesze ze nie musze jezdzic autobusami, ale wystarczy przejsc sie w markecie zeby poczuć smród, ja tez jestem wyczulona i wszystko wyczuje, cos okropnego :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba tylko mrożone
Taaaak! Zgadzam się w całej rozciągłości! Autobusy i tramwaje w upalny dzień to koszmar. Zazwyczaj przemieszczam się metrem i na piechotę, ale czasami nie ma wyjścia i trzeba kawałek autobusem czy tramwajem podjechać, np. wczoraj. Głównie śmierdzą faceci, po 40-50, oni śmierdzą nie tylko potem i niemytym ciałem, ale także niepranymi ubraniami! Nic tak nie jebie jak nieprane miesiącami (latami???) ubrania. Poza tym, uwaga, uwaga, jechałam wczoraj obok faceta, który co chwilę... hm, pierdział no :o Zero żenady, nie dość że śmierdział brudem to jeszcze smrodzi dodatkowo... Ja nie wiem, ci wszyscy faceci to chyba samotni bo nie wyobrażam sobie jako kobieta być z takim śmierdzielem, spać w jednym łóżku, a przede wszystkim wyjść gdzieś do ludzi z brudasem i śmierdzielem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to obrzydliwe
w Polsce powinno sie karac smierdzieli wysokimi mandatami . i cala ta smierdzaca cholota spotka sie potem na basenie i wypluka swoj smrod i brud w wodzie w ktorej potem kapia sie twoje dzieci.plakac sie chce jak sie o tym pomysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba tylko mrożone
Aha, w zimie wcale nie będzie lepiej. Przynajmniej w Warszawie jakiś geniusz wybrał na przetargu autobusy i tramwaje z siedzeniami pokrytymi jakimś materiałem, który oczywiście nie jest prany, natomiast wciera się w niego brud z tysięcy/milionów brudnych ciał i ubrań pasażerów. W zimie gdy uruchomione jest ogrzewanie w pojazdach te siedzenia oddają cały swój wątpliwy aromat, co w połączeniu ze smrodem niepranych latami zimowych okryć oraz niemytych w zimie ciał (po co, przecież jest zimno i się nie pocą...) tworzy mieszankę naprawdę wybuchową :o A państwo nie powinno dawać przydziału mydła, tylko raczej powstrzymać wzrost cen wody lub podnosić pensje, żeby ludzi było stać na korzystanie z wody. Ja miałam w tym roku dwie podwyżki wody i w rezultacie za 2 osoby w mieszkaniu płacę za wodę ponad 200 zł miesięcznie, a wcale nie szaleję, dwa razy dziennie prysznic (czyli w sumie 4, bo dwie osoby), co trzy dni pralka i co dwa dni zmywarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba tylko mrożone
Mnie to pociesza, że ci ludzie których nie stać na wodę, mydło i proszek do prania nie mają też pieniędzy na chodzenie na basen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to obrzydliwe
:D oj mnie to nie pociesza.ja wychodze z zalozenia ze to nie najbiedniejsi sie nie myja.tu nie o to chodzi.jak ktos sie urodzil smierdzielem to po prostu taki jest.znam wielu ludzi ktorym sie nie przelewa.znam tez ludzi naprawde ubogich ,ale wierz mi ze oni nie smierdza.tu nie chodzi o status spoleczny a o przyzwyczajenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to obrzydliwe
chyba tylko mrozone...wiesz ja uwazam ze to ze ceny wody sa tak wysokie to naprawde nie przeszkadza w tym zeby sie umyc.kurwa...chociazby w misce.najpierw buzia ,potem pachy ,dupa i nogi.no mozna.?????mozna. moja babcia ,bylo ich w domu 7 dzieci opowiadala ze im tez sie nie przelewalo.mama kapala ich jedno po drugim ,w jednej wodzie.potem na koncu uprala jeszcze w tym ubrania ,wyplukala w czystej .i i jakos zyli.wszyscy czysci i zdrowi. jak ktos chce sie umyc to sie umyje chocby jedna butelka wody zimnej wody mineralnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpisuję się pod wszystkim co zostało tu napisane obiema rękami!! No przecież ten smród jest nieraz nie do zniesienia! mam wątpliwą przyjemność mieszkać z takim brudasem (moja szanowna teściowa) i wierzcie mi że nieraz rzygać się chce jak się po niej wejdzie do łazienki czy przejdzie obok jej "wypranych" rzeczy. Matko Święta czy to tak ciężko pojąć że stają się w ten sposób uciążliwi dla otoczenia??? Sama nieraz wolałam wysiąść i iść piechotą niż wąchać tych śmierdzieli. A żeby tego było mało to jeszcze taki jeden z drugim "mają problem" jak człowiek okno w busie otworzy żeby trupem nie paść! skąd się biorą takie zje...by??? :/ nie mam porównania jak to jest za granicą ale tu...? żenada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co sie dziwisz
nosz kurwa a skad wy wiecie ZE WY NIE SMIERDZICIE SYFIARY? najbardziej smierdza wlasnie takie niby czyscioszki. gacie zdejmie i pzda niedomyta :-O byscie sie zdziwily :-O i jak mozna tak pisac o wlasnej tesciowej. jestescie wszytkie pojebane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to obrzydliwe
no widze ze mamy powyzej urazonego smierdziela:) skoro ty masz problem z okresleniem czy smierdzisz czy nie no to faktycznie masz problem:):) ja wiem co to mydlo,i wiem jak go uzywac.i jesli chodzi o higiene to nie mam sobie nic do zarzucenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co sie dziwisz
ja nie jestem urazonym smierdzielem tylko dlatego ze krytykuje wasze durne wpisy. idz popracuj troche u ginekologa to dopiero zobaczysz SYF :-O wiec mi nie pierdol czyscioszko besrana bo tylko daltego ze ktos zna mydlo to nie znaczy ze jest czysty! wiekszosc sie myc nie potrafi. i tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm powiem tak owszem są osoby które tak jak piszecie po prostu się nie myją ale kobiety bez przesady to nie jest cały autobus tylko jednostki a że jest lato to się nie dziwcie że jak facet pracuje fizycznie na słońcu to potem śmierdzi potem to normalne ehhhh no i dobrze wam koleżanka napisała że te lalunie wypindżone też zwykle śmierdzą i kto wie może wy też bo człowiek własnego smrodku nie czuje a zapach taki czy inny ma każdy z nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co sie dziwisz
po za tym popytaj sie FACETOW to oni Ci powiedza cos o higienie kobiet :D ile razy opowiadaja o laskach ze buzia ladna, gacie zdejmie a w CIPIE SMROD albo gacie sztyswne ze smrodu... nie, zadna patologia tylko niby takie piekne wypucowane lalunie. nie mowiac o tym wiekszosc pizdy domyc nie potrafi przed wizyta u ginekologa :-O wielkie czyscioszki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to obrzydliwe
widze ze znasz to z wlasnego doswiadczenia:D gratuluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to obrzydliwe
rozbawilas mnie strasznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co sie dziwisz
znam to z ROZMOW Z FACETAMI KRETYNKO jakie oni maja doswiadczenia z panienkami syfiarami. tu ci niby modelka a w gaciach smrod :-O oraz z pracy bo pracuje u ginekologa idz wymyj pizde na blank i pogadamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to obrzydliwe
czyli jednak wychodzi na to ze polacy sa brudasami,wiec o chuj ci chodzi brudasko?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to obrzydliwe
wachalas moje gacie czy wrozka jestes ze wiesz ze "pewnie"tez smierdze,co???jak ci sie temat nie podoba to spierdalaj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×