Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

poleccie w miare tani i naturalny kosmetyk który dla was jest hitem

Polecane posty

Gość gość

czy znacie takie kosmetyki?kremy ,korektory pod oczy ,tusze do rzęs,szminki,pasty do zebow itd? chodzi o to by byly W MIARE TANIE i NATURALNE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oliwka bambino, dla mnie bomba. Reklamują bio oil ze najlepszy ale cena przerażająca a w porównaniu z bio oil bambino taka sama i duuuuzo tańsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pod makijaż krem Bambino. Świetnie współgra z każdym fluidem, podkładem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyno a po co na tym dziale to pytanie ? Zwyczajnie nie chce ci sie wejść na "zdrowie i uroda" ? To znaczy że nie szukasz faktycznie odpowiedzi tylko bardziej pobajerzyć. Tam już był taki topik "kosmetyki które można nazwać cudami" czy coś takiego. Kafeteria jest już od 15 lat w internecie. Po co zakładać nowe skoro jest już coś założone wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wez sie odwal od autorki ,bo ja na przyklad sie ucieszylam z tego wątku tutaj.nie mam zamiaruszukac teraz na zdrowiu i urodzie starych watków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:34 W tym dziale to większość tematów jest nie na temat i wałkowanych tysiące razy ( teściowe, bratowe, żywienie, sukienki na wesele itd).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
olej kokosowy jest okey ale nie na twarz bo grozi wysyp syfów.najbardziej komogenny jest niestety. napisalam tutaj bo tutaj siedzi wiele madrych i konkretnych babek. na innych watkach same dzieciaki i nie odpowiedza serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- Olej migdałowy (na twarz) - oliwka z rossmana (babydream, niebieska - nie ma w sobie parafiny w przeciwieństwie do 90% innych w tym bambino itp, używam na mokro po prysznicu), - płyn do higieny intymnej z rossmana dla wrażliwiej skóry (czasami myję nim twarz, od bidy nawet włosy można i jest OK - dobre na wycieczki), - odżywki Kallos i Serical (to niby maski się nazywają, ale składowo to odżywki, 1l za 10-12zł) - woda demineralizowana - można ją czymś wzbogacić, a można samą stosować do przemywania twarzy - zamiast mycia kranówą czy płynami różnymi, cera mi się wygładziła po tym - olej kokosowy (na włosy i do kąpieli jako olejek) - kremy z mocznikiem (ja akurat mam mocznik osobno i sama robię, ale pewnie jakiś fajny gotowy też mozna znaleźć) Kolorówki nie używam to nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakie te kremy z mocznikiem sa ??jaka nazwa?podaj prosze..i czy on nie zapycha porów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popatrz sobie na wizażu konkretne marki, masz tam opinie od razu http://wizaz.pl/kosmetyki/szukaj.html?search_full%5Bquery%5D=mocznik%20twarz&search_full%5Bproduct_category%5D%5B%5D= x Co do zapychania to zalezy od pozostałych składników - mocznik ma właściwości nawilżające, zapychać mogą oleje mineralne. Ale to też zalezy od cery - ja do twarzy używam kremu który ma w składzie parafinę a spisuje się OK (ekamedica, kozie mleko, w aptece po 7-10zł),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda ,że nie ma takiego kremu ktory nie ma w sobie zadnej zbednej chemii a do tego nie jest drogi i nie zapycha....marzeniem jest taki krem dostac gdzies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety to fakt z tym kremem. jesli któras zna taki bez chemii i nie bardzo drogi a przy okazji nie zatykajacy porów to niech poleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To róbcie swoje kremy. To nie jest takie trudne, można kupić gotowe zestawy i to wcale drożej nie wychodzi a można dodawać co się chce, zaleznie od preferencji skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz sobie kosmetyki Natura Siberica. Mają bardzo dużo tylko eco,naturalnych, bez parabenów, silikonów, olei mineralnych itd. A sama używam oliwki Hipp- jest naprawdę świetna. Skład prosty jak budowa cepa, i robi dobrze nawet mojej mieszanej cerze. Uniwersalny kosmetyk. Wprawdzie do włosów nie potrzebuję, ale wiem że i w ten sposób jest używana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co dla ciebie jest "chemią"? Przecież chemia to wszystko, od pomidora po ropę naftową i diament :P Sama jesteś jednym wielkim zbiorem "chemii" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bambino okrutna chemia! ! Bio oil hit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam kilka !. mydlo Aleppo z 100% oliwa z oliwek. Nigdy w zyciu moja skora nie była tak nawilzona. 2. wszelakie oleje na wlosy, sa super ale tez trzeba zachować umiar bo potrafią obciazyc wlosy. 3. maslo shea stosowane na ... wszytsko(!!!) na wlosy - najpierw maslo wtarte od ucha w dol, działa zbawienne na wlosy suche i z rozdwajaacymi się koncowkami. Jako krem do rak, krem do twarzy na noc wtedy dodaje jeszcze pare kropel oleju arganowego lub migdałowego , na ciało tez to stosuje. 4 siemię lniane - zel który nakładam na nieumyte wlosy. Jego dzialanie jest zbawienne dla mojego skalpu na którym wiecznie krolowal lupiez i swędzenie glowy :( nakładam go pod czepek na 1 h przed myciem odzywka. 5. odzywki do wlosow polecam ta z Garniera z masem karite lub kallosy. Sa wspaniale do mycia nimi glowy. 6. CZYSTA WODA która myje się codziennie bez mydla ( mydlem muje się tylko co 3 dzien. Sama woda się podmywam i nareszcie przestalam mieć problemy z grzybica pochwy a wcześniej krolowal w mojej łazience laktacyd który jakos przed grzybica mnie nie chronil. Od razu zaznacze NIE SMIERDZE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oliwka hipp na twarz?chyba oglupialas ...od razu zapcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ciąży smaruję się oliwką pielęgnacyjną z babydream (ROSSMAN)iuważam,że jest super. Będę stosowala go rónież po ciąży . Mój ulubiony płyn do higieny intymnej znalazłam w ...biedronce z serii intimea bez parabenów i sls. Jest dedykowany dla dziewczynek i nastolatek więc na pewno bezpieczny. W naturze wypatrzyłam Płyn micelarny do twarzy z serii Green Pharmacy. Cena niewielka jak za kosmetyk 3 w 1. i wydajna,duża butelka Fajnym produktem,który można wykorzystać w różny sposób są mydełka: szare i siarkowe. jeśli chodzi o kremy do twarzy lubię serię AA...obecnie używam nawilżającego Hydro Algi błękitne. Wcześniej potrzebowałam jakiegokolwiek kremu a miałam akurat dosłownie parę złotych i za piątaka (w promocji) kupiłam krem Himalaya Herbals, ziołowy, odżywczy. uważam ,że jak na taką cenę jest bardzo dobry. Wcześniej miałam jego próbkę z jakiegoś czasopisma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję kosmetyki z apteki internetowej www.aptekipodlasie.pl i jestem zadadowlona bo tu mają najtaniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie coś jeszcze do polecenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karnitka
Ja sobie bardzo chwalę te cienie http://www.amway.pl/product/88888,cienie-do-powiek-sunrise-artistry-signature-color#.WAHUL4-LTIU . Zawierają wosk z kwiatów lawendy, są bardzo delikatne a kolory jak dla mnie idealnie dopasowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie ktoś mi skomentował używanie oliwki Hipp na twarz. Też nie wierzyłam że to może dać coś dobrego, miałam wiecznie tłustą strefę T, z wypryskami często w okresie zmian hormonalnych, suche policzki. Smarowanie tego oliwką wydawało mi się idiotyzmem, ale... co szkodzi spróbować. Zaczęlam smarować twarz- czystą, po prysznicu, wilgotną, mała ilość oliwki- na wilgotną skórę świetnie się wchłania. I mam teraz dużo lepszą (nie będę ściemniać że idelaną) cerę, równomierną, miękką, nie widać świecącego się nosa i brody. Ta oliwka (używam tej dla niemowląt) ma świetny, prosty skład. Tak samo sprawdza się super tuż po depilacji, nigdy nie miałam takich fajnych,gładkich i miękkich nóg tuż po goleniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oliwka hipp na twarz??chyba zglupieliscie...od razu gwarantowany wysyp syfów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie genialny kosmetyk pojawil sie w golden rose, Concealer Cream Palette, czyli 6 odcieniowa paletka, ktora sluzy do maskowania niedoskonalosci i konturowania, krycie ma swietne, formula nie jest tlusta, ceno okolo 25 zl, wiec swietna i tania sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lubie olejki, ale kupuje za grosze w aptece: rycynowy, rozmarynowy i arganowy. z naturalnych polecam tez do makijazu annabelle minerals, maja cale 4 skladniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×