Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Polskie morze w lipcu. Gdzie ? Czy trojmiasto ?

Polecane posty

Gość gość

Mamy jak sie spedza wakacje w trojmiescie ? Czy warto ? polecacie czy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trójmiasto jest latem tak zapchane;nie ma nawet jak przejść, a on wolnym parkingu już nie wspomnę. Ale jeśli nie przeszkadzają Tobie tłumy to ok. Plaz też tu nie ma fantastycznych. Brudne . Dużo glonów szkoda słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I parawany. Nie zapominajmy o walce na parawany. Dwa razy byłam nad polskim morzem: pierwszy i ostatni :O Szkoda nerwów i czasu na ten burdel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahah az tak zle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze nie wszyscy sa tacy niezadowoleni. Do Zakopanego tez ludziska wala choc tam jest byle jakie zarcie i drogo...ludzi masa na kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polskie morze nie jest dla rodziny tak drogie jak Grecja Hiszpania czy Chorwacja. Pogoda moze byc ale jak nie ma to tam nie jest nudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.45 Nie prawda, Chorwacja jest coraz droższa, chyba, że zamienisz pokój w hotelu 3 gwiazdkowym w Polsce na obskurny pokój gdzieś w Chorwacji, 15 km od morza. Fakt pogoda wspaniała. Morze cudowne, widoki niezapomniane. W Polsce wszędzie teraz ciasno, dostała bida 500 i się ciaga po kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.45 Sorki, źle przeczytałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkim dzieciom nalezy sie wyjazd z rodzicami raz w roku nad morze w gory czy gdziekolwiek. w calej zachodniej Europie funkcjonuja od dawna dodatki na dziecko i tak ma byc. w polsce wszyscy p*****la o tym jak poczesani. to jest norma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oho...autorka napisala tylko o Trojmiescie to zaraz poleci jad na 500 plus...heheh smieszne jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trójmiasto rzeczywiście będzie zatłoczone, ale za to jak nie będzie pogody jest więcej atrakcji, można też wybrać jedną z mniej znanych miejscowości dzięki wyszukiwarce http://www.edom.pl/wyszukiwanie/ nie będzie z tym problemu i tam odpoczywać z dala od tłumów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli z dziecmi to ja ci mogę polecić Ustke. Jest tam czysto, dużo robią, nabrzeże, chodniki. Jest ciszej i spokojniej niż w brudnym Trójmieście. I pyszne jedzenie w Syrence.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wejherowoo
Nad morze? hmm polecam Wejherowo, bardzo urokliwe miasto położone 25 km od morza, dzięki czemu ceny są dużo niższe, jest też spokój, a i samo miasto ma dużo zabytków wartych naszej uwagi :) www.wejherowo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam wole góry.... może w lato mnie dobija bo nie ma gdzie parasola rozłożyć... bo wszędzie parawany 5 metrów na 5 i każdy sobie mości pokoje. Nad morze to może za granice bo wiem, że będzie ciepła woda a nie będę wchodzić po kolana i wracać z zapaleniem pęcherza. W góry to zawsze jadę do tego pensjonatu http://www.domekwbialce.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ oczywiście. Sopot to bardzo ładne miasto. Bardzo miło spędzą tam Państwo czas. Będziecie się fantastycznie bawić. Noclegi w Sopocie znalazłam na stronie https://zaplanujwczasy.pl/ Kilka razy korzystałam z tej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj my nie jeździmy do trójmiasta, zdecydowanie za duże tłoki. Ale za to bardzo lubimy na przykład Mielno. Jest większy spokój, zdecydowanie. Jakbyście tam szukali fajnego hotelu, to bardzo polecam Unitral http://www.unitral.pl/ . My byliśmy i jesteśmy zadowoleni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pivonie
Ja byłam we Władku w lipcu. Miałam zarezerwowaną bardzo przyjemną kwaterę na bookaparcie i byłam naprawdę zadowolona, bo odpoczęłam, nie zapłaciłam majątku i pewnie jeszcze tu wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×