Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćgol

Pomocy!!

Polecane posty

Gość gośćgol

Witam jestem tu nowa proszę o poradę. W lutym byłam u gin bo nie dostałam @ powiedział że mam torbiel i dał na wywołanie duphaston później dostałam normalnie @ w następnym miesiącu. A teraz znów brak @ dostałam znowu na wywołanie @ ale nie dostałam byłam wczoraj u gin i powiedział że nie mam już torbieli zapytał czy chce tabletki anty ale się nie odezwalam bo chce dzidzi więc zapytałam czy może to być ciąża powiedział że nie da rady teraz zobaczyć i przepisał mi oravin i przy tym powiedział że to są bezpieczne leki i dziwnie się popatrzył jakby chciał coś zasugerować i na pozbycie się wody. Kazał przyjść za miesiąc. Nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć nie mam @ czy to ciąża? Czy coś innego? Dodam że miesiączkę powinnam dostać 17.04. Robiłam test 2 dni temu ale wyszedł test negatywny proszę o pomoc bo oszaleje miesiąc to kupa czasu dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idź prywatnie do innego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób Betę hch z krwi , to rozwieje wątpliwości o ciązy radze zrobić badania hormonalne i tarczycowe i zmienić lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ idiotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak test robiłaś 2 dni temu to może powtórz go jeszcze, może było za wcześnie.. Ja też miałam torbiel gdy zaczynałam starania się o dzidzie i też brałam duphaston. W pierwszej ciąży udało się już w pierwszym cyklu. Torbiele znikły, tzn wchłonęły się. Obecnie jestem w II ciąży i też "wzmacniałam" się duphastonem bo ciężko było ale po 1,5 roku udało się. Może warto zmienić lekarza.. Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgol
A jak myślicie czy jest szansa na dzidziuś? Tak bardzo bym chciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie ciąża na 100%. Ty masz jakieś zaburzenia może np. endometrioze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgol
Skąd ta pewność może jest nadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze jest jakaś nadzieja! Zrób jeszcze raz test. Jeśli wyjdzie negatywny to udaj się do innego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgol
Wariujepo porostu tak bardzo bym chciała ale boję się że kolejny raz nic z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×