Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pomocy to wazne glowka dziecka

Polecane posty

Gość gość

Witajcie mam duzy problem i nie wiem.jak sobie z tym.poradzic .jestem w 34/35 tc ciazy. I moje dziecko ma bardzo nisko glowke mam tabletki dopochwowe i jest problem poniewaz aplikujac tabletke normalnie czuje glowe dzircka siedzac tez ja czuje jak sie schyle to mam wrazenie ze mi sie wbija ta glowka i mam ucisk na o***t . Nie wiem jak to jest ale bojje sie aplikiwac tabletke i siadac na tylek. Zeby dziecku nic nie zrobic .. dodam.ze aplikuj***ardzo blisko ujscia chociaz mam ja aplikowac gleboko zeby tak nie wyciekala itp ,.poradzcie cos.wiem.ze brzmie jak wariatka ale to nmoja 1ciaza i nie wiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadzwon do gina i zapytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie u mnie gin nie podaje tel ..a teraz ma urlop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze to niemozliwe..jedz na pogotowie powiedz ze zle sie czujesz to cie przebadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedz na izbę. Jeśli to nic poważnego to chociaż będziesz spokojna. A to juz końcówka wiec lepiej sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak główkę czujesz? A szyjka macicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne... przeciez nie wlozysz dziecku w glowe tabletki. Moze ci.sie wydaje ze to glowa no jak.... glowe masz miedzy nogami? To pociagnij i wyciagnij :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to jak normalnie jak glowke a jak a co mozna czuc poza glowka szyjke mialam.skrocona i miekka a rozwarcie na opuszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak no nie mam miedzy nogami ale przy aplikowaniu czuje kurde ze to chyba glowka co lekarz podczas. Badania gin tez mowil ze glowka jest bardzo nisko. I jak sluchal tetna sluchal nie na brzuchu a. Na pochwie mniej wiecej polowa od pepka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sory nie od pepka a od konca brzucha do konca pochwy w polowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak wyczuć glowke? Przecież dziecko jest otoczone lozyskiem i przez nie głowy nie wystawi jeśli pęcherz plodowy nie jest pęknięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja to sobie nawet do szyjki nie dosiegne wiec podziwiam... no nie wiem, dziwna.sytuacja... a na co masz te globulki? Do macicy dostac sie nie powinno bo jak no ale dziwnie masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wvtakim bad razie jak.gin wyczuwa e glowka jest nisko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie no blagam.. teraz mnie rozwalilo :D hahaha dziecko otoczone lozyskiem??? To ile masz tego lozyska??? Dziecko otoczone jest workiem owodniowym gdzie sie znajduje dziecko lozysko i wody plodowe, ale.nie jest otoczone lozyskiem hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No na stan zapalny .. a wody mi nie odeszly bo bym czula chyba no to moja 1 ciaza mam 21lat nie znam.sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobito, to co wyczuwasz, to obniżona, miękka szyjka, a nie głowa dziecka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myśle ze to jest niemożliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To musi byc strasznie wielka ta szyjka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'nie znam się' ale jak nadstawić d**e, to wiedziała :O POCZYTAJ trochę o fizjologii ciąży, porodu i połogu, to nie będziesz wiecznie zaskoczona, idiotko patentowana :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak strasznie wielka ta szyjka ? A ile paluchów jesteś sobie w stanie włożyć do pochwy żeby sobie zmacać w środku ? :O Jednym, dwoma palcami wyczuwasz szyjkę macicy i nic innego !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No okej to jak cidem lekarz wyczuwa glowke dziecka podczas badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sluchaj nie obrazaj mnie bo zapewne d**e nadstawic tez umialas. .wiec bez zbednych komentarzy..nie pasuje nie wchodz na temat i nie obrazaj ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak szyjka jej sie skrocila i jej juz prawie nie ma to jak.ma ja wyczuc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On nie wyczuwa głowki dziecka, w sensie nie maca go po czaszce, tylko na podstawie obniżenia narządu rodnego, miękkości i rozwarcia żyjki ocenia jak nisko położony jest płód. Jeżeli mówi, że jest nisko, to nie znaczy, że możesz go paznokciem podrapać po łepetynie, ciamajdo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mialas usg dopochwowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
`a ty jestes tepa frajerka skoro obrazasz dzoewczyne jak sie pyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:49 - zupełnie zgładzona szyjka jest w zaawansowanej fazie porodu. Jest wtedy maksymalnie rozwarta i wtedy rodzi się dziecko. To, że ona teraz ma skróconą szyjkę i rozwartą na pół cm nie oznacza, że jej już prawie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takich idiotek nie da się obrażać, one obrażają ludzkość swoim istnieniem, na dodatek mnożą te parszywe geny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok dzieki za informacje ,.a co do usg tak.mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O dokladnie... wyczuwac glowke dziecka to nie znaczy czesac mu irokeza dwoma palcami, tylko czuje ja przez tkanki ze juz jest obnizona i "lezy" na szyjce od srodka... tyle.... a to co ty czujesz to szyjka, ona ma ksztalt walcowaty wiec mozesz miec takie zludzenie zwlascza ze podswiadomie o tej glowce myslisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×