Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pomocy!!! wysypka u 5 latka....

Polecane posty

Gość gość

dzisiaj rano mlody wstał i pojawiła sie czerwona wysypka zlozona z gesto rozsianych drobniutkich kropeczek, od szyjki do sutkow i tylko wlasnie na klatce piersiowej, nigdzie indziej... co to moze być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uczulenie na swój pot? nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może potówki? Bo zbyt ciepło mu było. A jeśli nie, to może alergia? Nowy proszek do prania, nowe mydło, owoce (winogrona, śliwki, pomidory), orzechy, czekolada... Powodów może być mnóstwo. Podaj wapno. I obserwuj w przyszłości, co go uczula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potówki – sprawdź skład bluzeczki w której spał – może ma domieszkę czegoś sztucznego. Zmiany smaruj kremem latopic, jest on przeznaczony dla alergików i dzieci ze zmianami atopowymi, na pewno pomoże. Krem wygładzi skórę, zmniejszy podrażnienie i odpowiednio ją nawilży. Stosuj emolienty cały czas, warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja 5 latka wczoraj wrocila ze szkoly i zobaczylam drobna wysypke, pojechałyśmy do lekarza i okazało się że to ospa! pierwsze drobne wykwity, dzis juz wszedzie wysypana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja 5 latka wczoraj wrocila ze szkoly i zobaczylam drobna wysypke, pojechałyśmy do lekarza i okazało się że to ospa! pierwsze drobne wykwity, dzis juz wszedzie wysypana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy zgdadnac i napisax ze to nic takiego? Slowo lekarz miwi ci to cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skonsultuj się z lekarzem. U mojego Maćka zsypana buzia i rączki świadczyły o alergii na jaja kurze. Dieta i emolienty pomogły nam wrócić do normalności. Smarowałam małego kremem latopic i myłam w emulsji z tej samej serii – pomogło. Skóra była gładka, krostki zniknęły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas wysypka na poczatku rozlewajaca sie od szyi w dol, czerwona, drobna jakby od uderzeń szczotki ,okazała sie szkatlatyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na szkarlatyne pewnie tez pomogl laptopic? ;) kurde naduzywany marketing szeptany przestaje nim byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×