Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sarrra

POMYŁKI LEKARZY CO DO USTALENIA PŁCI, JAKĄ PŁEĆ ŁATWIEJ USTALIĆ NA USG

Polecane posty

Gość sarrra

Czy w czasie ciąży mieliście różne opinie lekarzy co do płci. Ja byłam w 20 tygodniu na USG i lekarz stwierdził, że dziewczynka. Później poszłam w 30 tygodniu na USG a tu lekarka stwierdziła, że chłopak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojemu koledze przez całą ciążę lekarze gratulowali syna. I jego żona urodziła... Iwonkę!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxx
Chyba trudniej ustalić dziewczykę, siusiaka łatwiej zauważyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie lekarka powiedziała
że prawdopodobnie bliźniaki - dziewczynki urodził się syn :) na usprawiedliwienie tej lekarki dodam że bylo to 18 lat temui badała mnie na jakims starym aparacie :P mąż przez miesiąc chodził jakiś taki nieobecny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie na usg lekarz powiedział, że będzie prawdopodobnie chłopiec, jednak nie może dać mi pewności ponieważ w tym okresie często zdaża się że narządy dziewczynek są powiększone ( z uwagi na wzrost, hormony ) i bardzo łatwo się pomylić w drugą str może się zdażyć taka sama pomyłka, tylko ze wydaje mi się że szanse jej wystąpienia są mniejsze a z pomyłką spotkałam się jedną - znajoma miała 2 synków i bardzo chciała coreczkę, dzień przed porodem miała robione usg (leżała na patologii ciąży) i lekarz stwierdził, że będzie dziewczynka a urodziła trzeciego chłopaka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxx
A w jakim tygodniu tak na 90% można ustalić płeć dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdjda
Mi w 20 tygodniu lekarz stwierdził na 90% płeć,a w 29 tc. na 100% potwierdził:) Jednak 90% to bardzo mało i ja osobiście nie wierzyłabym....tak 99% to już pewniak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxx
A w który tygodniu widać prącie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko tak naprawdę zależy od ułożenia dziecka, jak maluch nie chce pokazać to po ptakach :D moja córka chowała sie tak prawie do końca ciąży, dopiero na ostatnim usg widać było że to cipka jest :D a przez całą ciążę lekarz mówił mi że mam 50% na syna ;) tyle to i ja wiedziałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laktator
Często dziecko jest dobrze ułożone a lekarze i tak się mylą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAMMMMUSIA
PRACIE PRZY DOBRYM ULOZENIU MOZE BYC WIDOCZNE OK 18 TYGODNIA JA JESTEM W 21 TYG I PO USG 4D OKRESLONO JEDNOZNACZNIE ZE WIDAC WARGI SROMOWE I WSZYSTKIE INNE CZESCI POCHWY--WIEC DZIEWCZYNKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawaaaaaaaaaaaaaaa
No właśnie co lekarz może łatwiej ustalić chłopaka czy dziewczynkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lulusia
A ja mialam robione dodatkowe badania,czy dziecko zdrowe itd.Lekarz nie mial watpliwosci,ze to dziewczynka juz od 18 tygodnia.Dobry lekarz oprocz tego czy jest siusiak czy nie sprawdza tez ilosc uderzen serca na minute-chlopcy maja inny niz dziewczynki.Niektore badania sa tak dokladne,ze w 22 tygodniu widac bylo nawet rzesy mojej malej.W moim przypadku szoku nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim. Ja też jestem skołowana jeśli chodzi o płeć mojego maleństwa. Ja jestem w 33 tygodniu. Jak byłam na USG to lekarz powiedział że córeczka. A teraz jak byliśmy w 32 tygodniu to powiedział że chłopiec. Więc już sami nie wiemy co mamy o tym myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mI w pierwszej ciąży powiedział w 12 tyg że będzie chłopiec...i sie sprawdziło :) teraz ok 28 tyg dowiedziałam się że dziewczynka...powtórzyło sie to na kolejnym badaniu USG...sama widziałam! więc czekam z niecierpliwością :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajajajjjjjjj
mnie w 20 tc na usg 3d wyszło, że 100% chłopak, mam nawet zdjęcie jajecek i pisiorka, w 23 tc na zwykłym usg inny lekarz potwierdził też na 100% i też mam zdjęcie. A co będzie - zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez sie pomylil lekarz w pierwzsej ciązy do konca zapewnial ze fiutka nie widzi ;) a urodzilam chlopaka :) teraz moja pani doktor mowi ze dziewczynka a jak bylam w szpitalu to lekarz upieral sie ze widzi jajka :) nadal nie wiem co urodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie miesiac temu czyli 19 tydzien lekarka powiedziala ze wyglada dzidzia na dziewczynke dzis na usg czyli 22 tydzien ze chlopak juz wolalabym nie wiedziec do porodu niz takie zmiany przechodzic ciekawe co pwoie za miesiac az sie boje hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas było podobnie. Lekarz na usg mówił 2 razy: będzie chłopak! A przy porodzie zaskoczenie: dziewczynka. Gdybym nie był przy tym tobym pomyślał że mi w szpitalu podmienili :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnialem dodać: córcia miała po narodzinach damskie przyrodzenie wyciągniete tak że wygladało jak worek u chłopca. Pewnie to go zmyliło. Po krótkim czasie się to wyrównało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz ja tym razem w kwestii formalnej: Tak wogóle Przyszla Mamo to nie jesteś żadna przyszła tylko OCZEKUJĄCA MAMA. Przyszłą byłaś przed ciążą :) Pozdrawiam i życzę spokojengo porodu oraz.... ślicznego dzidziusia!!! Niezależnie od płci ;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama.i
czy zdarzyła się komuś pomyłka na USG 4D? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my mielismy usg w
zeszlym tygodniu i byl to poczatek 21 tc. Lekarz jednoznacznie stwierdzil, ze bedzie chlopczyk, nawet sami z mezem bylismy w stanie zobaczyc jajeczka i malutka fujarke :D, bo tak sie nam ladnie synus ulozyl. Lekarz zrobil od razu zdjecie, aby bylo czarno-na bialym, wiec dowod mamy naprawde wyrazny, takze mam nadzieje, ze sie nie pomylil. W 28 tc idziemy na usg 3D-4D i mam nadzieje, ze wtedy synus sie jeszcze raz potwierdzi. Jednak u mnie w pracy koledze i jego zonie cala ciaze mowiono, ze bedzie chlopczyk i wedlug lekarza usg takze wykazywalo chlopca. Oni oczywiscie wszysctko w blekicie i seledynie przygotowali, ubranka, pokoik, imie mieli tylko dla chlopca, a tu niespodzianka i urodzila sie dziewczynka, ktorej kompletnie nikt sie nie spodziewal, bo wszyscy wlacznie z lekarzami byli pewni, ze bedzie dziewczynka, takze roznie to bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z pierwszą córką miałam kilka razy robione usg i zawsze wychodził chłopak,nawet dzień przed cc byl podobno widoczny chłopak:):):):):):):):):):):):):):) W drugiej ciąży dziecko nie chciało pokazać nic-kilka usg znowu i znowu nic:(.......dopiero w 36 tygodniu lekarka powiedziała że to chłopak:)i się sprawdziło do tego stopnia że zapytałam położną dopiero po 10 minutach-zapomniałam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co wam cchodzi
a nam się urodzi to co, żeśmy z mężem zrobili. Co za różnica co będzie aby zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie było tak, że lekarz 3 razy widział duże wargi sromowe więc miała być na 99% dziewczynka, a urodził się chłopiec z dużymi nie wargami, a jąderkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znajoma miała robione usg na którym wyszło, że urodzi się chłopiec, na kolejnym dziewczynka, później znowu chłopiec... co szła na usg to było inaczej, w rezultacie urodziła bliźnięta :D chłopca i dziewczynkę :D dzieciaczki tak się chowały jedno za drugim, że lekarze nie widzieli, że jest dwójka, było to ładnych parę lat temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama.i
a czy komuś zdarzyła sie pomyłka na USG 4D, z tego co czytam to raczej nikt nie pisze, ze natakim sprzęcie równiez sie mylą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×