Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

popieram zakaz aborcji

Polecane posty

Gość gość

1. dlaczego dziecko ma być zabijane za to że matka szlajała się po dyskotekach i ubierała jak prostytutka? porządne kobiety nie są gwałcone, a te nie porządne? szlajałaś się po dyskotekach, ubierałaś się jak prostytutka, zostałaś zgwałcona i zaszłaś w ciążę? to ponieś odpowiedzialność i wychowuj teraz to dziecko! skończyło się k****enie i zabawy! 2. częstym argumentem zwolenników aborcji jest że nie można zmuszać kobiety do rodzenia dziecka gdy ciąża zagraża jej życiu, a kto wam dał prawo zabijać dziecko? dajecie prawo do życia matce a odbieracie prawo do życia dziecku, jakim prawem? 3. dlaczego odbieracie upośledzonym dzieciom prawo do chrztu i nadania imienia? nawet jak dziecko miałoby przeżyć tylko godzinę po narodzeniu to godzina to wystarczająco długo żeby przyjęło chrzest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. Jakby tylko w dyskotece istnieli gwałciciele ha ha ha. 2. Podejmij ten heroizm, to ci pomnik wystawię. Na cmentarzu oczywiście, ale twojego dziecka i istniejących wcześniej twoich dzieci na wychowanie nie wezmę. 3. Bo może nie wszyscy są wierzący? Idź zapytaj swoich księży, dlaczego odmawiają chrztu dzieci martwo urodzonych w 6 miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwa lata temu została zgwałcona dwuletnia dziewczynka przez własnego ojca!Jak myslisz k***iki miała w oczach,no napewno porządna niebyła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3. Bo może nie wszyscy są wierzący? Idź zapytaj swoich księży, dlaczego odmawiają chrztu dzieci martwo urodzonych w 6 miesiącu. xxxxxxxxx Pieprzysz. Rok temu poronilam i moglam pochowac dzieciatko bez żadnego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Mogłabyś się zdziwić, bo połowa księży odmawia chrztu poronionych płodów. Jak zaczęły być z tego tytułu nagonki ze strony kobiet, które straciły dzieci, to zaczęli chrzcić, ale tylko ci niektórzy. Oni też siedzą w necie i czytają różne fora, a może się nawet i udzielają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam znajomą,taki prolaif Po drugiej ciązy z blizniakami zaczeły sie problemy z sercem,wpadła znowu,antykoncepcja dla niej była grzechem.Oczywiscie panika,tesciowa wspirała decyzje o urodzeniu.Zmarła w 6. miesiącu na zawał,dzieko zyło dwa dni.A teraz mineło kilka lat i blizniaki w rodzinie zastepczej,najstarszy w osrodku dla młodocianych a mąz to naogoł prosi o kase na mozgotrzepa!Rodziny nie ma,ona miała 26 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A odmowil Ci ktorys ? Bo takie gadanie, to wiesz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Napisałam ci chrzcić, zamiast grzebać. Podejrzewam, że chowają te poronione płody, bo oprócz tej nagonki i pretensji o brak pogrzebu w zestawieniu z ochroną życia poczętego, zajeżdża kpiną, to jednak są to zarobione pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A odmowil Ci ktorys ? Bo takie gadanie, to wiesz.. x Uuu, obrona kleru się włącza. Może tak, może nie. Gdyby tak się nie działo, to bym o tym nie pisała. Zapytam ciebie. Ile musiałabyś dać bóg zapłać, aby ksiądz zgodził się pochować i uznać to dziecko za chrześcijanina, czyli jednak jakoś pośmiertnie ochrzcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojej ciotce w latach 90 odmowiono chrzty synka z Zespołem Downa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna nawiedzona prolajfica! Wiesz, ze gwałcone są rowniez niemowlaki? Wiesz, ze to GWAŁCICIELA sie powinno skazać a nie OFIARĘ? Czemu uczysz ofiarę jak nie zostać zgwalcona a nie zbrodniarza? Domagasz sie poszanowania zycia a sama nie szanujesz bliźniego będącego tu na tym swiecie HIPOKRYTKO bo to ze Tobie uwidzialo sie ze kobieta nie moze chodzic w mini nie oznacza ze jest to prawda i dobro uniwersalne! Szanuj cudze poglądy bo ludzie roznie zyja. Bóg? Nie wszyscy wierzą w Boga, mogą na przykład wierzyć w ELFY-i co, zabronisz? Jak to, szanuj bliźniego swego jak siebie samego-zapomniałaś? Na reszte nie chce mi sie odpisywać nawet... mam nadzieje ze masz córkę! Jej tez każesz urodzić dziecko z gwałtu, chore bądź skazywać ja na wyrok smierci.... Idiotka z Ciebje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po pierwszym zdaniu o kur/wieniu się i szlajaniu powinnyście odpuścić dyskusję z tym kato-trollem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kompromis ktory nas jeszcze obowiązuje absolutnie nie mozna zmienic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ci co najbardziej mordy drą sami nie maja dzieci, np. taki poseł żal -słuchać-żalek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polska ma teraz jedno z NAJBARDZIEJ RESTRYKCYJNYCH PRAW w Europie w kwestii dopuszczalności aborcji-a PiS chce zakazać aborcji całkowicie-witamy w reżimie na miarę Korei Płn. Arabii Saudyjskiej i Iranu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko jestes przeciwnikiem aborcji .Od poczecia do naturalnej smierci ,jak zaopatrujesz sie ma leczenie bolu u bardzo chorych noworodkow co mają wpisaną szybka smierc,srodki przeciwbolowe są bardzo stuczne i nienaturalne,tak samo cc gdy brak czesci mozgu,czy porod naturalny automatycznie zakłada natychmiastową smierc Czy jestes za naturalnym odejsciem tego dziecka bez wzgledu na bol czy jednak za medycznym wspomagamiem i stuczną interwencją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz autorko, że większość gwałcicieli to mężczyźni, których kobieta zna, w tym mężowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obrzydliwe i to jest ta cała miłość bliźniego? Powiedz to w twarz ludziom w sytuacjach, które wymieniłaś. Urocze myślenie życzeniowe, w połączeniu z pogardą do kobiety, którą sprowadzasz do roli inkubatora, który może zdychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkałam kiedys na wsi.Tam była dziewczyna co wujek ją wykorzystywal( to moze był i ojczym), wszyscy wiedzieli urodziła dziecko jak miała koło 15 lat on poszedł siedziec po porodzie bo opika narobiła dopiero dymu 15,16 lat pozniej gdy wrociłam na wakacje do dziadkow tan chłopak był duzy i smutny,wszyscy mowili pomyj i bekart,matka jego zapiła sie na smierc wychowywała go babka z dziadko- wujkiem- ojcem.Nikt w wiosce niepozwolil mu zapomniec ale ojcu stawiali wodke i mowili swoj chłop Mineło troche lat i gdy byłam załatwiac sprawy spadkowe dowiedziałam sie ze ten chłopak zabił ojca i sie powiesił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smutne historyjki ktos pisze.Prosimy o miłe wpisy jak ie ciąze i trudne,i z gwałtu konczą!Pozytywy a jest wiekszosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Smutne historyjki ktos pisze.Prosimy o miłe wpisy jak ie ciąze i trudne,i z gwałtu konczą!Pozytywy a jest wiekszosc x Doprawdy? Smutne i przede wszystkim PRAWDZIWE historie ktos opisuje a tych pozytywnych jest mniejszość , niestety :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki prawo ma twoj ksiadz do tego aby odmawiac dziecku chrztu bo rodzice nie maja slubu ale no rodzicom slubu za darmo nie da bo to 1000zl kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W małżeństwie nie mamy żadnych tajemnic. Mąż jest przy wszystkich badaniach ginekologicznych cipki i wspierał porody. Nie jesteśmy zacofani i nieszkodliwa antykoncepcja to tylko kalendarzyk i prezerwatywy tak powiedział mężowi podczas jednego z badań cipki. Nasze zdanie jest takie poza (gwałtami , kalekim płodem i zagrożeniem życia rodzącej )powinien być ZAKAZ! Mamy dwudziesty wiek i wstyd jest postępowanie jak w średniowieczu że nie znamy sposobów by nie doszło do zapłodnienia! A mąż którego mogę mieć przy badaniach i zabiegach nawet w szpitalu chroni nas przed Takim badaniem jak u tej pacjentki. .Badanie u ginekologa: Lekarz rozpiął rozporek - poranny.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy dwudziesty wiek x Buahahahahahaha bardzo się mylisz , nie wiesz nawet w którym wieku żyjesz ,żal :-O mamy XXI wiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram zakaz aborcji całym sercem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram aborcję w każdym przypadku całym sercem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdalia
Sa pewne granice ludzkiej podlosci i pies ma sumienie,g***ty powinny byc karane smiercia w takim razie,opieka medyczna ma poziomie,nawet krowy maja godziwsza opieke medyczna niz kobiety,co mi pieprzysz o grzechach,a kto pomogl trendowatemu na pstyni,napewno nie ksiadz ani swiety,ja widze,sama doswiadczylam hamstwa dewotek,zlo wraca do zlego pomagaj samotnym matkom i dzieciom z g****u,albo zgwalconym malym dziewczynkom,sama srasz na siebie,a komu dziecko umarlo,bo maz skopal w brzuch,nic na to panstwo polskie,zadnego prawa jest bezprawie,a czlowiek nie decyduje o swoim ciele,popieram te protesty w calosci,a ktora dewota ma zycie lekkie to pisze bzdury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Chaosu
Katoliczko, zadam ci 1 pytanie: Skoro zgwałcone po imprezie laski to dla ciebie szlaufy i szmaty, to dlaczego chcesz, by rodziły i tym samym takie "szmaty" się rozmnażały? Uważasz się za wielkiego obrońcę życia, choć to życie, które już chodzi po tym świecie nie zasługuje na szacunek. Brawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to troll po co odpisujecie? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×